Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 2

(2019-09-29)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Soehrich (Budsar)47,00
2. Moralewicz (Budsar)43,00
3. Bubel (Demons)39,00
4. Juraszek (Budsar)29,00
5. Zawierucha (Demons)27,00
6. Dziadosz (Longman)26,00
7. Zemrzycki (Wściekłe Psy)26,00
8. Kaptacz (Atomic)25,00
9. Kozioł (Gwiezdno Flota)25,00
10. Kurdziel (Longman)23,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Soehrich (Budsar)34,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)30,00
3. Bubel (Demons)27,00
4. Zemrzycki (Wściekłe Psy)26,00
5. Kozioł (Gwiezdno Flota)25,00
6. Reszkiewicz (Budsar)25,00
7. Chamera (Green Peas)21,00
8. Szymura (Rybnik Team)21,00
9. Grzegorzewski (Drim Tim)19,00
10. Sgodzaj (Romus)18,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Longman)15,00
2. Soehrich (Budsar)15,00
3. Anduła (Green Peas)14,00
4. Kaptacz (Atomic)13,00
5. Kurdziel (Longman)13,00
6. Juraszek (Budsar)12,00
7. Kozioł (Gwiezdno Flota)12,00
8. Moralewicz (Budsar)12,00
9. Sowa (Gwiezdno Flota)12,00
10. Kubista (Drim Tim)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)17,00
2. Pierchała (Rybnik Team)10,00
3. Adamczyk (Demons)8,00
4. Kubista (Drim Tim)8,00
5. Kucharczyk (Drim Tim)8,00
6. Bubel (Demons)7,00
7. Podolski (Romus)6,00
8. Sgodzaj (Romus)6,00
9. Soehrich (Budsar)6,00
10. Kołodziej (Atomic)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Sgodzaj1. Sgodzaj (Romus)6,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
3. Dziadosz (Longman)4,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
5. Juraszek (Budsar)4,00
6. Malicki (Dobermany)4,00
7. Adamczyk (Demons)3,00
8. Chamera (Green Peas)3,00
9. Kaptacz (Atomic)3,00
10. Kucharczyk (Drim Tim)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)2,00
2. Majewski (Rybnik Team)2,00
3. Anduła (Green Peas)1,00
4. Breguła (Romus)1,00
5. Goj (Drim Tim)1,00
6. Juraszek (Budsar)1,00
7. Kampa (Drim Tim)1,00
8. Kaptacz (Atomic)1,00
9. Kozioł (Gwiezdno Flota)1,00
10. Moralewicz (Budsar)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Koźmiński (Longman)6,00
3. Soja (Atomic)6,00
4. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
5. Podolski (Romus)5,00
6. Chamera (Green Peas)4,00
7. Prokurat (Jaworzno)4,00
8. Usendiah (Dobermany)4,00
9. Zemrzycki (Wściekłe Psy)4,00
10. Anduła (Green Peas)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Oczadły1. Oczadły (Romus)85,7%
2. Wesołowski (Budsar)85,7%
3. Bubel (Demons)84,6%
4. Soehrich (Budsar)79,0%
5. Kosmowski (Drim Tim)70,0%
6. Zawierucha (Demons)70,0%
7. Moralewicz (Budsar)66,7%
8. Juraszek (Budsar)62,5%
9. Kaptacz (Atomic)60,0%
10. Kampa (Demons)58,3%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Bubel (Demons)83,3%
2. Oczadły (Romus)83,3%
3. Adamczyk (Demons)57,1%
4. Szymura (Rybnik Team)50,0%
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)44,4%
6. Łokociejewski (Wściekłe Psy)42,9%
7. Kurdziel (Longman)40,0%
8. Prokurat (Jaworzno)40,0%
9. Zarychta (Wściekłe Psy)40,0%
10. Zielony (Wściekłe Psy)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Zemrzycki (Wściekłe Psy)90,9%
2. Goj (Drim Tim)87,5%
3. Breguła (Romus)83,3%
4. Kozioł (Gwiezdno Flota)83,3%
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)75,0%
6. Sgodzaj (Romus)75,0%
7. Grzegorzewski (Drim Tim)71,4%
8. Usendiah (Dobermany)66,7%
9. Anduła (Green Peas)50,0%
10. Chamera (Green Peas)45,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Borowiak1. Borowiak (Wściekłe Psy)1,00
2. Musiał (Dobermany)1,00
3. Prokurat (Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)