Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2019/20 - 1. Liga - Kolejka 1

(2019-09-22)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)47,00
2. Kozioł (Gwiezdno Flota)33,00
3. Zawierucha (Demons)33,00
4. Szymura (Rybnik Team)32,00
5. Usendiah (Dobermany)31,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)26,00
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)26,00
8. Marchacz (Drim Tim)26,00
9. Polnik (Rybnik Team)24,00
10. Sowa (Gwiezdno Flota)24,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)38,00
2. Szymura (Rybnik Team)30,00
3. Kozioł (Gwiezdno Flota)29,00
4. Usendiah (Dobermany)29,00
5. Zawierucha (Demons)29,00
6. Breguła (Romus)23,00
7. Sgodzaj (Romus)21,00
8. Grzegorzewski (Drim Tim)20,00
9. Nowak (Drim Tim)20,00
10. Kampa (Demons)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Marchacz1. Marchacz (Drim Tim)15,00
2. Moralewicz (Budsar)14,00
3. Sowa (Gwiezdno Flota)14,00
4. Gembus (Wściekłe Psy)13,00
5. Zawierucha (Demons)11,00
6. Kampa (Demons)10,00
7. Kaptacz (Atomic)10,00
8. Kozioł (Gwiezdno Flota)10,00
9. Kubista (Drim Tim)10,00
10. Grzegorzewski (Drim Tim)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)13,00
2. Kubista (Drim Tim)11,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)11,00
4. Chamera (Green Peas)10,00
5. Lato (Gwiezdno Flota)10,00
6. Pierchała (Rybnik Team)10,00
7. Kucharczyk (Drim Tim)8,00
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)7,00
9. Gołysz (Rybnik Team)6,00
10. Zielony (Wściekłe Psy)6,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
2. Pazdan (Longman)4,00
3. Spychała (Green Peas)4,00
4. Bartecki (Green Peas)3,00
5. Chamera (Green Peas)3,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
7. Łokociejewski (Wściekłe Psy)3,00
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,00
9. Sgodzaj (Romus)3,00
10. Walerowicz (Atomic)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Juraszek1. Juraszek (Budsar)2,00
2. Palicki (Green Peas)2,00
3. Spychała (Green Peas)2,00
4. Warchoł (Jaworzno)2,00
5. Kozioł (Gwiezdno Flota)1,00
6. Łokociejewski (Wściekłe Psy)1,00
7. Napierała (Rybnik Team)1,00
8. Nowak (Drim Tim)1,00
9. Polnik (Rybnik Team)1,00
10. Sowa (Gwiezdno Flota)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)7,00
2. Lewicki (Demons)6,00
3. Sergiel (Jaworzno)6,00
4. Bartecki (Green Peas)4,00
5. Kubas (Romus)4,00
6. Kubista (Drim Tim)4,00
7. Kucharczyk (Drim Tim)4,00
8. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
9. Pierchała (Rybnik Team)4,00
10. Soja (Atomic)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)87,5%
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)80,0%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)71,4%
4. Zawierucha (Demons)66,7%
5. Nowak (Drim Tim)64,3%
6. Grzegorzewski (Drim Tim)62,5%
7. Kurek (Atomic)62,5%
8. Szymura (Rybnik Team)62,5%
9. Palicki (Green Peas)60,0%
10. Hiltawski (Green Peas)58,3%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)75,0%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)66,7%
3. Szymura (Rybnik Team)66,7%
4. Reszkiewicz (Budsar)62,5%
5. Bednarz (Green Peas)60,0%
6. Usendiah (Dobermany)60,0%
7. Zawierucha (Demons)60,0%
8. Pazdan (Longman)50,0%
9. Hirsz (Drim Tim)40,0%
10. Kozioł (Gwiezdno Flota)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kozioł (Gwiezdno Flota)100,0%
2. Usendiah (Dobermany)100,0%
3. Lewicki (Demons)80,0%
4. Pazdan (Longman)80,0%
5. Bubel (Demons)66,7%
6. Moralewicz (Budsar)66,7%
7. Sass (Atomic)66,7%
8. Zemrzycki (Wściekłe Psy)66,7%
9. Kaptacz (Atomic)60,0%
10. Sgodzaj (Romus)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Piaśniki41:78Hicawięcej»
(19-01-2020 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Drim Tim30:21Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Zryw65:49Energiczniwięcej»
(12-01-2020 10:20)
Monstars106:60Gwiazdy Podwórkawięcej»
(12-01-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 13
1. Liga:
Wściekłe Psy20:0Gwiezdno Flotawięcej»
(12-01-2020 17:30)
Green Peas70:59Dobermanywięcej»
(12-01-2020 16:00)
Budsar65:76Rybnik Teamwięcej»
(12-01-2020 14:30)
Atomic60:91Drim Timwięcej»
(12-01-2020 13:00)
Demons78:36Jaworznowięcej»
(12-01-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Wielka Kiść68:46Se Gramywięcej»
(11-01-2020 11:40)