Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Runda Play-Off - Spotkania 2

(2019-04-13)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Rduch1. Rduch (Rybnik Team)28,00
2. Kampa (Demons)26,00
3. Kosmowski (Drim Tim)26,00
4. Bubel (Demons)25,00
5. Weselak (Budsar)25,00
6. Nowak (Drim Tim)23,00
7. Anduła (Green Peas)22,00
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)22,00
9. Soehrich (Budsar)22,00
10. Bednarz (Green Peas)21,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Demons)28,00
2. Kampa (Demons)22,00
3. Kosmowski (Drim Tim)20,00
4. Polnik (Rybnik Team)20,00
5. Weselak (Budsar)20,00
6. Winkler (Jaworzno)20,00
7. Anduła (Green Peas)19,00
8. Kałuża (Be Perfect)19,00
9. Rduch (Rybnik Team)19,00
10. Soehrich (Budsar)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Rduch1. Rduch (Rybnik Team)14,00
2. Kampa (Demons)13,00
3. Weselak (Budsar)13,00
4. Warchoł (Jaworzno)9,00
5. Anduła (Green Peas)8,00
6. Białdyga (Gwiezdno Flota)7,00
7. Brańka (Jaworzno)7,00
8. Kosmowski (Drim Tim)7,00
9. Nowak (Drim Tim)7,00
10. Winkler (Jaworzno)7,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Lato (Gwiezdno Flota)9,00
2. Adamczyk (Demons)8,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)7,00
4. Moralewicz (Budsar)6,00
5. Rduch (Rybnik Team)6,00
6. Stawowski (Drim Tim)6,00
7. Warchoł (Jaworzno)6,00
8. Bywalec (Drim Tim)5,00
9. Wójcik (Green Peas)5,00
10. Brańka (Jaworzno)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
2. Łokociejewski (Be Perfect)3,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,00
4. Morawiec (Gwiezdno Flota)3,00
5. Nowak (Drim Tim)3,00
6. Bartecki (Green Peas)2,00
7. Bednarz (Green Peas)2,00
8. Brańka (Jaworzno)2,00
9. Bywalec (Drim Tim)2,00
10. Chamera (Green Peas)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Goj (Drim Tim)1,00
2. Kałuża (Be Perfect)1,00
3. Kampa (Drim Tim)1,00
4. Piekarski (Jaworzno)1,00
5. Rduch (Rybnik Team)1,00
6. Stawowski (Drim Tim)1,00
7. Warchoł (Jaworzno)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)6,00
2. Adamczyk (Demons)5,00
3. Bubel (Demons)4,00
4. Jaszczurowski (Be Perfect)4,00
5. Rduch (Rybnik Team)4,00
6. Wójcik (Green Peas)4,00
7. Pierchała (Rybnik Team)3,00
8. Warchoł (Jaworzno)3,00
9. Weselak (Budsar)3,00
10. Winkler (Jaworzno)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Anduła1. Anduła (Green Peas)90,0%
2. Soehrich (Budsar)81,8%
3. Nowak (Drim Tim)80,0%
4. Weselak (Budsar)72,7%
5. Kosmowski (Drim Tim)69,2%
6. Białdyga (Gwiezdno Flota)63,6%
7. Bednarz (Green Peas)60,0%
8. Bubel (Demons)57,9%
9. Lato (Gwiezdno Flota)57,1%
10. Zielony (Be Perfect)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)60,0%
2. Urbaś (Jaworzno)44,4%
3. Bubel (Demons)42,9%
4. Podulka (Budsar)42,9%
5. Pierchała (Rybnik Team)40,0%
6. Gembus (Be Perfect)36,4%
7. Jaszczurowski (Be Perfect)33,3%
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)33,3%
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)33,3%
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)28,6%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)83,3%
2. Kampa (Demons)75,0%
3. Rduch (Rybnik Team)70,0%
4. Warchoł (Jaworzno)60,0%
5. Chamera (Green Peas)57,1%
6. Weselak (Budsar)50,0%
7. Sowa (Gwiezdno Flota)33,3%
8. Zielony (Be Perfect)28,6%
9. Anduła (Green Peas)20,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)