Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Runda Play-Off - Spotkania 1

(2019-04-07)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Nowak1. Nowak (Drim Tim)33,00
2. Zarychta (Be Perfect)30,00
3. Weselak (Budsar)27,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)25,00
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)24,00
6. Rduch (Rybnik Team)24,00
7. Warchoł (Jaworzno)24,00
8. Anduła (Green Peas)20,00
9. Kosmowski (Drim Tim)20,00
10. Soehrich (Budsar)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Nowak1. Nowak (Drim Tim)29,00
2. Zarychta (Be Perfect)29,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,00
4. Rduch (Rybnik Team)22,00
5. Anduła (Green Peas)21,00
6. Warchoł (Jaworzno)21,00
7. Weselak (Budsar)19,00
8. Gembus (Be Perfect)18,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)18,00
10. Zawierucha (Demons)17,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Juraszek1. Juraszek (Budsar)11,00
2. Nowak (Drim Tim)11,00
3. Warchoł (Jaworzno)10,00
4. Weselak (Budsar)10,00
5. Bednarz (Green Peas)9,00
6. Bubel (Demons)9,00
7. Marchacz (Drim Tim)9,00
8. Polnik (Rybnik Team)9,00
9. Białdyga (Gwiezdno Flota)7,00
10. Gembus (Be Perfect)7,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Sergiel1. Sergiel (Jaworzno)9,00
2. Chamera (Green Peas)7,00
3. Zielony (Be Perfect)7,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)6,00
5. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
6. Stawowski (Drim Tim)5,00
7. Szymura (Rybnik Team)5,00
8. Rduch (Rybnik Team)4,00
9. Warchoł (Jaworzno)4,00
10. Bartecki (Green Peas)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,00
2. Zawierucha (Demons)4,00
3. Adamczyk (Demons)3,00
4. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
5. Nowak (Drim Tim)3,00
6. Sergiel (Jaworzno)3,00
7. Wilk (Demons)3,00
8. Anduła (Green Peas)2,00
9. Chamera (Green Peas)2,00
10. Hiltawski (Green Peas)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Palicki1. Palicki (Green Peas)1,00
2. Polnik (Rybnik Team)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)4,00
2. Morawiec (Gwiezdno Flota)4,00
3. Pierchała (Rybnik Team)4,00
4. Rduch (Rybnik Team)4,00
5. Stawowski (Drim Tim)4,00
6. Bartecki (Green Peas)3,00
7. Brańka (Jaworzno)3,00
8. Chołuj (Rybnik Team)3,00
9. Gembus (Be Perfect)3,00
10. Goj (Drim Tim)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Soehrich (Budsar)80,0%
2. Rduch (Rybnik Team)69,2%
3. Zarychta (Be Perfect)64,3%
4. Anduła (Green Peas)61,5%
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)60,0%
6. Nowak (Drim Tim)60,0%
7. Warchoł (Jaworzno)58,3%
8. Weselak (Budsar)58,3%
9. Kosmowski (Drim Tim)57,1%
10. Sergiel (Jaworzno)55,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)60,0%
2. Zarychta (Be Perfect)54,6%
3. Goj (Drim Tim)42,9%
4. Rduch (Rybnik Team)42,9%
5. Morawiec (Gwiezdno Flota)40,0%
6. Gembus (Be Perfect)36,4%
7. Nowak (Drim Tim)33,3%
8. Pierchała (Rybnik Team)33,3%
9. Stawowski (Drim Tim)33,3%
10. Bednarz (Green Peas)28,6%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Weselak (Budsar)100,0%
2. Kosmowski (Drim Tim)83,3%
3. Polnik (Rybnik Team)83,3%
4. Zawierucha (Demons)80,0%
5. Zarychta (Be Perfect)71,4%
6. Adamczyk (Demons)66,7%
7. Anduła (Green Peas)62,5%
8. Nowrotek (Drim Tim)62,5%
9. Warchoł (Jaworzno)50,0%
10. Chamera (Green Peas)37,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Dudek1. Dudek (Demons)2,00
2. Moralewicz (Budsar)1,00
3. Morawiec (Gwiezdno Flota)1,00
4. Walicki (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)