Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Runda Play-Off - Spotkania 2

(2019-04-14)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Weselak (Budsar)31,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)28,00
3. Podulka (Budsar)25,00
4. Soehrich (Budsar)23,00
5. Chamera (Green Peas)21,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)18,00
7. Nowak (Drim Tim)18,00
8. Kiełtyka (Piaśniki)17,00
9. Marchacz (Drim Tim)16,00
10. Świerkowicz (Budsar)16,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)37,00
2. Franczuk (Zryw)22,00
3. Podulka (Budsar)21,00
4. Szabatowski (Piaśniki)21,00
5. Chamera (Green Peas)19,00
6. Weselak (Budsar)19,00
7. Trałka (Zryw)14,00
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)13,00
9. Kiełtyka (Piaśniki)13,00
10. Nowak (Drim Tim)13,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Zimek1. Zimek (Piaśniki)13,00
2. Nowak (Drim Tim)11,00
3. Weselak (Budsar)9,00
4. Jurkiewicz (Zryw)8,00
5. Marchacz (Drim Tim)8,00
6. Soehrich (Budsar)8,00
7. Kubista (Drim Tim)7,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)7,00
9. Lato (Gwiezdno Flota)7,00
10. Nowak (Zryw)7,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)9,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
4. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
5. Podulka (Budsar)4,00
6. Weselak (Budsar)4,00
7. Franczuk (Zryw)3,00
8. Hirsz (Drim Tim)3,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
10. Soehrich (Budsar)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)6,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
5. Sazanów (Budsar)3,00
6. Soehrich (Budsar)3,00
7. Bednarz (Green Peas)2,00
8. Kubista (Drim Tim)2,00
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,00
10. Morawiec (Gwiezdno Flota)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Szatka (Zryw)3,00
2. Bednarz (Green Peas)1,00
3. Chamera (Green Peas)1,00
4. Jurkiewicz (Zryw)1,00
5. Kampa (Drim Tim)1,00
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,00
7. Palicki (Green Peas)1,00
8. Salamaga (Zryw)1,00
9. Soehrich (Budsar)1,00
10. Weselak (Budsar)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)6,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
3. Kubista (Drim Tim)4,00
4. Stawowski (Drim Tim)4,00
5. Trałka (Zryw)4,00
6. Widera (Piaśniki)4,00
7. Chamera (Green Peas)3,00
8. Kornecki (Gwiezdno Flota)3,00
9. Przywarka (Green Peas)3,00
10. Szabatowski (Piaśniki)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Weselak (Budsar)88,9%
2. Świerkowicz (Budsar)85,7%
3. Trałka (Zryw)66,7%
4. Soehrich (Budsar)62,5%
5. Moralewicz (Budsar)60,0%
6. Podulka (Budsar)60,0%
7. Kiełtyka (Piaśniki)57,1%
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)55,6%
9. Chamera (Green Peas)53,9%
10. Kubista (Drim Tim)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Podulka (Budsar)71,4%
2. Kiełtyka (Piaśniki)50,0%
3. Franczuk (Zryw)41,7%
4. Chamera (Green Peas)40,0%
5. Grzegorzewski (Drim Tim)40,0%
6. Kotyrba (Piaśniki)40,0%
7. Modrzyński (Gwiezdno Flota)36,4%
8. Hirsz (Drim Tim)14,3%
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)12,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Swoboda1. Swoboda (Gwiezdno Flota)100,0%
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)75,0%
3. Szabatowski (Piaśniki)69,2%
4. Zimek (Piaśniki)66,7%
5. Franczuk (Zryw)60,0%
6. Białdyga (Gwiezdno Flota)50,0%
7. Chamera (Green Peas)50,0%
8. Salamaga (Zryw)40,0%
9. Jurkiewicz (Zryw)28,6%
10. Hirsz (Drim Tim)20,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)