Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Runda Play-Off - Kolejka 1

(2019-04-13)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Weselak (Budsar)27,00
2. Palicki (Green Peas)26,00
3. Anduła (Green Peas)25,00
4. Goj (Drim Tim)21,00
5. Jurkiewicz (Zryw)21,00
6. Broda (Longman)19,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)17,00
8. Szabatowski (Piaśniki)16,00
9. Szpala (Wielka Kiść )16,00
10. Dziadosz (Longman)14,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Broda (Longman)26,00
2. Weselak (Budsar)24,00
3. Szabatowski (Piaśniki)21,00
4. Anduła (Green Peas)19,00
5. Nowak (Drim Tim)18,00
6. Kotyrba (Piaśniki)17,00
7. Dudek (Wielka Kiść )16,00
8. Podulka (Budsar)16,00
9. Goj (Drim Tim)15,00
10. Palicki (Green Peas)15,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jurkiewicz (Zryw)14,00
2. Weselak (Budsar)11,00
3. Białdyga (Gwiezdno Flota)10,00
4. Szpala (Wielka Kiść )10,00
5. Gajdziński (Wielka Kiść )8,00
6. Korba (Wielka Kiść )8,00
7. Marchacz (Drim Tim)8,00
8. Palicki (Green Peas)8,00
9. Sowa (Gwiezdno Flota)8,00
10. Szabatowski (Piaśniki)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Doniec (Longman)9,00
2. Wójcik (Green Peas)8,00
3. Chamera (Green Peas)7,00
4. Dudek (Wielka Kiść )5,00
5. Swoboda (Gwiezdno Flota)5,00
6. Goj (Drim Tim)4,00
7. Kotyrba (Piaśniki)4,00
8. Kubista (Drim Tim)4,00
9. Stawowski (Drim Tim)4,00
10. Koźmiński (Longman)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Doniec (Longman)3,00
2. Goj (Drim Tim)3,00
3. Jurkiewicz (Zryw)3,00
4. Kotyrba (Piaśniki)3,00
5. Nowak (Drim Tim)3,00
6. Wierzbicki (Piaśniki)3,00
7. Chamera (Green Peas)2,00
8. Dudek (Wielka Kiść )2,00
9. Dziadosz (Longman)2,00
10. Koźmiński (Longman)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Anduła1. Anduła (Green Peas)2,00
2. Gajdziński (Wielka Kiść )2,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)2,00
4. Goj (Drim Tim)1,00
5. Juraszek (Budsar)1,00
6. Jurkiewicz (Zryw)1,00
7. Kiełtyka (Piaśniki)1,00
8. Kosmowski (Drim Tim)1,00
9. Palicki (Green Peas)1,00
10. Sazanów (Budsar)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Dudek1. Dudek (Wielka Kiść )9,00
2. Szatka (Zryw)5,00
3. Chamera (Green Peas)4,00
4. Morawiec (Gwiezdno Flota)4,00
5. Szabatowski (Piaśniki)4,00
6. Wesołowski (Budsar)4,00
7. Bednarz (Green Peas)3,00
8. Broda (Longman)3,00
9. Doniec (Longman)3,00
10. Korba (Wielka Kiść )3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Palicki1. Palicki (Green Peas)85,7%
2. Anduła (Green Peas)69,2%
3. Dziadosz (Longman)62,5%
4. Weselak (Budsar)60,0%
5. Goj (Drim Tim)58,3%
6. Nowak (Drim Tim)57,1%
7. Nowrotek (Drim Tim)57,1%
8. Broda (Longman)56,3%
9. Grzegorzewski (Drim Tim)50,0%
10. Penar (Wielka Kiść )50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Broda (Longman)66,7%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,0%
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)40,0%
4. Goj (Drim Tim)20,0%
5. Kiełtyka (Piaśniki)20,0%
6. Stawowski (Drim Tim)20,0%
7. Morawiec (Gwiezdno Flota)16,7%
8. Koźmiński (Longman)14,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Podulka (Budsar)85,7%
2. Koźmiński (Longman)66,7%
3. Salamaga (Zryw)66,7%
4. Chamera (Green Peas)57,1%
5. Szabatowski (Piaśniki)57,1%
6. Kotyrba (Piaśniki)42,9%
7. Nowak (Zryw)42,9%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Kubista (Drim Tim)1,00
2. Salamaga (Zryw)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)