RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 4(2019-03-02) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Żelazny (Asy Śląska) | 36,00 | 2. | Tataruch (Se Gramy) | 27,00 | 3. | Wierzbicki (Monstars) | 27,00 | 4. | Rąba (Se Gramy) | 25,00 | 5. | Kaczmarczyk (Hica) | 20,00 | 6. | Ripetskyj (Sor-Drew) | 20,00 | 7. | Błachnio (Wataha) | 17,00 | 8. | Schlagner (Olimpia) | 17,00 | 9. | Szastak (Wataha) | 17,00 | 10. | Breguła (Killa Bees) | 16,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wierzbicki (Monstars) | 28,00 | 2. | Żelazny (Asy Śląska) | 28,00 | 3. | Ripetskyj (Sor-Drew) | 24,00 | 4. | Kaczmarczyk (Hica) | 23,00 | 5. | Tataruch (Se Gramy) | 22,00 | 6. | Franczuk (Zryw) | 17,00 | 7. | Schlagner (Olimpia) | 17,00 | 8. | Szabatowski (PMB) | 16,00 | 9. | Szastak (Wataha) | 16,00 | 10. | Mizniak (Sor-Drew) | 15,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Nowak (Zryw) | 13,00 | 2. | Tataruch (Se Gramy) | 13,00 | 3. | Błachnio (Wataha) | 12,00 | 4. | Jurkiewicz (Zryw) | 12,00 | 5. | Bednarek (Wataha) | 11,00 | 6. | Mizniak (Sor-Drew) | 11,00 | 7. | Żelazny (Asy Śląska) | 11,00 | 8. | Kaczmarczyk (Hica) | 10,00 | 9. | Koźmiński (Longman) | 10,00 | 10. | Breguła (Asy Śląska) | 9,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Błachnio (Wataha) | 7,00 | 2. | Rąba (Se Gramy) | 7,00 | 3. | Breguła (Killa Bees) | 6,00 | 4. | Kurdziel (Drim Tim) | 6,00 | 5. | Wieczorek (Olimpia) | 6,00 | 6. | Breguła (Asy Śląska) | 5,00 | 7. | Franczuk (Zryw) | 4,00 | 8. | Goik (Gwiazdy Podwórka) | 4,00 | 9. | Janik (Wielka Kiść) | 4,00 | 10. | Sawicki (Se Gramy) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka) | 7,00 | 2. | Szabatowski (PMB) | 4,00 | 3. | Chrząstek (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 4. | Dosa (Sor-Drew) | 3,00 | 5. | Fornagiel (Wataha) | 3,00 | 6. | Janik (Wielka Kiść) | 3,00 | 7. | Komandzik (Sor-Drew) | 3,00 | 8. | Tataruch (Se Gramy) | 3,00 | 9. | Wieczorek (Olimpia) | 3,00 | 10. | Żelazny (Asy Śląska) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Cieślak (ZGP) | 2,00 | 2. | Kopeć (Zryw) | 2,00 | 3. | Schlagner (Olimpia) | 2,00 | 4. | Borysławski (Wielka Kiść) | 1,00 | 5. | Breguła (Asy Śląska) | 1,00 | 6. | Breguła (Killa Bees) | 1,00 | 7. | Dosa (Sor-Drew) | 1,00 | 8. | Filczek (Hica) | 1,00 | 9. | Gumiński (Olimpia) | 1,00 | 10. | Harazin (ZGP) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Czempik (ZGP) | 8,00 | 2. | Goik (Gwiazdy Podwórka) | 6,00 | 3. | Wieczorek (Olimpia) | 6,00 | 4. | Błachnio (Wataha) | 5,00 | 5. | Janik (Wielka Kiść) | 5,00 | 6. | Breguła (Asy Śląska) | 4,00 | 7. | Breguła (Killa Bees) | 4,00 | 8. | Filczek (Hica) | 4,00 | 9. | Lotko (Gwiazdy Podwórka) | 4,00 | 10. | Schlagner (Olimpia) | 4,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Schlagner (Olimpia) | 72,7% | 2. | Żelazny (Asy Śląska) | 66,7% | 3. | Franczuk (Zryw) | 60,0% | 4. | Rąba (Se Gramy) | 60,0% | 5. | Kusiak (Se Gramy) | 57,1% | 6. | Widera (PMB) | 57,1% | 7. | Wierzbicki (Monstars) | 52,6% | 8. | Ripetskyj (Sor-Drew) | 50,0% | 9. | Szabatowski (PMB) | 50,0% | 10. | Filczek (Hica) | 45,5% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kusiak (Se Gramy) | 57,1% | 2. | Wierzbicki (Monstars) | 55,6% | 3. | Franczuk (Zryw) | 42,9% | 4. | Ripetskyj (Sor-Drew) | 40,0% | 5. | Szastak (Wataha) | 40,0% | 6. | Chrząstek (Gwiezdno Flota) | 33,3% | 7. | Czempik (ZGP) | 33,3% | 8. | Kaczmarczyk (Hica) | 33,3% | 9. | Kiełtyka (PMB) | 30,0% | 10. | Koźmiński (Longman) | 28,6% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|