Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 2

(2019-02-09)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)41,00
2. Chrobak (Se Gramy)31,00
3. Dziadosz (Longman)27,00
4. Bury (Se Gramy)26,00
5. Janik (Wielka Kiść )23,00
6. Mizniak (Sor-Drew)21,00
7. Ripetskyj (Sor-Drew)21,00
8. Smółka (Olimpia)21,00
9. Wicherek (Wielka Kiść )21,00
10. Brzeziński (Wataha)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)26,00
2. Czempik (ZGP)25,00
3. Szabatowski (Piaśniki)24,00
4. Mizniak (Sor-Drew)23,00
5. Szastak (Wataha)22,00
6. Penar (Wielka Kiść )21,00
7. Bury (Se Gramy)19,00
8. Chrobak (Se Gramy)19,00
9. Nowrotek (Hica)19,00
10. Chmielorz (Olimpia)18,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Smółka1. Smółka (Olimpia)25,00
2. Dziadosz (Longman)15,00
3. Bury (Se Gramy)14,00
4. Mizniak (Sor-Drew)14,00
5. Gancarczyk (Sor-Drew)13,00
6. Brzeziński (Wataha)11,00
7. Gajdziński (Wielka Kiść )10,00
8. Światowski (ZGP)10,00
9. Urych (Longman)10,00
10. Zimek (Piaśniki)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Chrobak1. Chrobak (Se Gramy)7,00
2. Trałka (Zryw)7,00
3. Doniec (Longman)6,00
4. Gajdziński (Wielka Kiść )6,00
5. Błachnio (Wataha)5,00
6. Janik (Wielka Kiść )5,00
7. Wieczorek (Olimpia)5,00
8. Wierzbicki (Killa Bees)5,00
9. Woźniok (Killa Bees)5,00
10. Dudek (ZGP)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)5,00
2. Kugiejko (Killa Bees)4,00
3. Kurdziel (Longman)4,00
4. Posłuszny (Energiczni)4,00
5. Wicherek (Wielka Kiść )4,00
6. Błachnio (Wataha)3,00
7. Bury (Se Gramy)3,00
8. Dudek (ZGP)3,00
9. Gajdziński (Wielka Kiść )3,00
10. Kotyrba (Piaśniki)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Urych (Longman)3,00
2. Dziadosz (Longman)2,00
3. Kaczmarski (Energiczni)2,00
4. Nowak (Zryw)2,00
5. Bury (Se Gramy)1,00
6. Chmielorz (Olimpia)1,00
7. Cieślak (ZGP)1,00
8. Gajdziński (Wielka Kiść )1,00
9. Huras (Energiczni)1,00
10. Janik (Wielka Kiść )1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Czempik (ZGP)7,00
2. Szatka (Zryw)7,00
3. Franczuk (Zryw)5,00
4. Mizniak (Sor-Drew)5,00
5. Nowrotek (Hica)5,00
6. Posłuszny (Energiczni)5,00
7. Bury (Se Gramy)4,00
8. Kiełtyka (Piaśniki)4,00
9. Smółka (Olimpia)4,00
10. Stolarski (Energiczni)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)90,0%
2. Chrobak (Se Gramy)80,0%
3. Brzeziński (Wataha)71,4%
4. Dziadosz (Longman)70,0%
5. Wicherek (Wielka Kiść )62,5%
6. Penar (Wielka Kiść )60,0%
7. Stolarski (Energiczni)60,0%
8. Fornagiel (Wataha)58,3%
9. Szatka (Zryw)57,1%
10. Tataruch (Se Gramy)56,3%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Penar1. Penar (Wielka Kiść )60,0%
2. Janik (Wielka Kiść )50,0%
3. Świercz (Longman)50,0%
4. Posłuszny (Energiczni)42,9%
5. Sawicki (Se Gramy)40,0%
6. Franczuk (Zryw)37,5%
7. Huras (Energiczni)33,3%
8. Kiełtyka (Piaśniki)33,3%
9. Szastak (Wataha)33,3%
10. Chmielorz (Olimpia)30,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)100,0%
2. Czempik (ZGP)88,9%
3. Doniec (Longman)83,3%
4. Szabatowski (Piaśniki)80,0%
5. Mizniak (Sor-Drew)75,0%
6. Kotyrba (Piaśniki)66,7%
7. Ziaja (ZGP)50,0%
8. Ripetskyj (Sor-Drew)40,0%
9. Szatka (Zryw)40,0%
10. Breguła (Killa Bees)37,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Dudek1. Dudek (ZGP)1,00
2. Gajdzik (Sor-Drew)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)