Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 2

(2019-02-09)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)41,00
2. Chrobak (Se Gramy)31,00
3. Dziadosz (Longman)27,00
4. Bury (Se Gramy)26,00
5. Janik (Wielka Kiść )23,00
6. Mizniak (Sor-Drew)21,00
7. Ripetskyj (Sor-Drew)21,00
8. Smółka (Olimpia)21,00
9. Wicherek (Wielka Kiść )21,00
10. Brzeziński (Wataha)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)26,00
2. Czempik (ZGP)25,00
3. Szabatowski (Piaśniki)24,00
4. Mizniak (Sor-Drew)23,00
5. Szastak (Wataha)22,00
6. Penar (Wielka Kiść )21,00
7. Bury (Se Gramy)19,00
8. Chrobak (Se Gramy)19,00
9. Nowrotek (Hica)19,00
10. Chmielorz (Olimpia)18,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Smółka1. Smółka (Olimpia)25,00
2. Dziadosz (Longman)15,00
3. Bury (Se Gramy)14,00
4. Mizniak (Sor-Drew)14,00
5. Gancarczyk (Sor-Drew)13,00
6. Brzeziński (Wataha)11,00
7. Gajdziński (Wielka Kiść )10,00
8. Światowski (ZGP)10,00
9. Urych (Longman)10,00
10. Zimek (Piaśniki)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Chrobak1. Chrobak (Se Gramy)7,00
2. Trałka (Zryw)7,00
3. Doniec (Longman)6,00
4. Gajdziński (Wielka Kiść )6,00
5. Błachnio (Wataha)5,00
6. Janik (Wielka Kiść )5,00
7. Wieczorek (Olimpia)5,00
8. Wierzbicki (Killa Bees)5,00
9. Woźniok (Killa Bees)5,00
10. Dudek (ZGP)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)5,00
2. Kugiejko (Killa Bees)4,00
3. Kurdziel (Longman)4,00
4. Posłuszny (Energiczni)4,00
5. Wicherek (Wielka Kiść )4,00
6. Błachnio (Wataha)3,00
7. Bury (Se Gramy)3,00
8. Dudek (ZGP)3,00
9. Gajdziński (Wielka Kiść )3,00
10. Kotyrba (Piaśniki)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Urych (Longman)3,00
2. Dziadosz (Longman)2,00
3. Kaczmarski (Energiczni)2,00
4. Nowak (Zryw)2,00
5. Bury (Se Gramy)1,00
6. Chmielorz (Olimpia)1,00
7. Cieślak (ZGP)1,00
8. Gajdziński (Wielka Kiść )1,00
9. Huras (Energiczni)1,00
10. Janik (Wielka Kiść )1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Czempik (ZGP)7,00
2. Szatka (Zryw)7,00
3. Franczuk (Zryw)5,00
4. Mizniak (Sor-Drew)5,00
5. Nowrotek (Hica)5,00
6. Posłuszny (Energiczni)5,00
7. Bury (Se Gramy)4,00
8. Kiełtyka (Piaśniki)4,00
9. Smółka (Olimpia)4,00
10. Stolarski (Energiczni)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)90,0%
2. Chrobak (Se Gramy)80,0%
3. Brzeziński (Wataha)71,4%
4. Dziadosz (Longman)70,0%
5. Wicherek (Wielka Kiść )62,5%
6. Penar (Wielka Kiść )60,0%
7. Stolarski (Energiczni)60,0%
8. Fornagiel (Wataha)58,3%
9. Szatka (Zryw)57,1%
10. Tataruch (Se Gramy)56,3%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Penar1. Penar (Wielka Kiść )60,0%
2. Janik (Wielka Kiść )50,0%
3. Świercz (Longman)50,0%
4. Posłuszny (Energiczni)42,9%
5. Sawicki (Se Gramy)40,0%
6. Franczuk (Zryw)37,5%
7. Huras (Energiczni)33,3%
8. Kiełtyka (Piaśniki)33,3%
9. Szastak (Wataha)33,3%
10. Chmielorz (Olimpia)30,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)100,0%
2. Czempik (ZGP)88,9%
3. Doniec (Longman)83,3%
4. Szabatowski (Piaśniki)80,0%
5. Mizniak (Sor-Drew)75,0%
6. Kotyrba (Piaśniki)66,7%
7. Ziaja (ZGP)50,0%
8. Ripetskyj (Sor-Drew)40,0%
9. Szatka (Zryw)40,0%
10. Breguła (Killa Bees)37,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Dudek1. Dudek (ZGP)1,00
2. Gajdzik (Sor-Drew)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)