Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 9

(2019-01-05)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Gajdziński (Wielka Kiść )26,00
2. Mizniak (Sor-Drew)24,00
3. Chmielorz (Olimpia)23,00
4. Franczuk (Zryw)23,00
5. Posłuszny (Energiczni)23,00
6. Bednarek (Wataha)22,00
7. Cieślak (ZGP)20,00
8. Boczoń (Wielka Kiść )18,00
9. Ziaja (ZGP)18,00
10. Penar (Wielka Kiść )17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Posłuszny (Energiczni)31,00
2. Chmielorz (Olimpia)24,00
3. Franczuk (Zryw)20,00
4. Mizniak (Sor-Drew)20,00
5. Penar (Wielka Kiść )19,00
6. Szastak (Wataha)19,00
7. Cieślak (ZGP)18,00
8. Gajdziński (Wielka Kiść )17,00
9. Trałka (Zryw)17,00
10. Wicherek (Wielka Kiść )16,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Boczoń1. Boczoń (Wielka Kiść )17,00
2. Mizniak (Sor-Drew)17,00
3. Bednarek (Wataha)13,00
4. Brzeziński (Wataha)9,00
5. Gajdziński (Wielka Kiść )9,00
6. Jurkiewicz (Zryw)9,00
7. Penar (Wielka Kiść )9,00
8. Smółka (Olimpia)9,00
9. Światowski (ZGP)9,00
10. Dudek (ZGP)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bednarek1. Bednarek (Wataha)6,00
2. Wicherek (Wielka Kiść )6,00
3. Cieślak (ZGP)5,00
4. Pruś (Energiczni)5,00
5. Stolarski (Energiczni)5,00
6. Ziaja (ZGP)5,00
7. Gajdziński (Wielka Kiść )4,00
8. Penar (Wielka Kiść )4,00
9. Błachnio (Wataha)3,00
10. Gancarczyk (Sor-Drew)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kaczmarski1. Kaczmarski (Energiczni)4,00
2. Koźmiński (Longman)4,00
3. Urych (Longman)4,00
4. Wójcik (Energiczni)4,00
5. Franczuk (Zryw)3,00
6. Pruś (Energiczni)3,00
7. Bański (Longman)2,00
8. Broda (Longman)2,00
9. Brzeziński (Wataha)2,00
10. Chmielorz (Olimpia)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gajdziński (Wielka Kiść )5,00
2. Cieślak (ZGP)2,00
3. Boczoń (Wielka Kiść )1,00
4. Brzeziński (Wataha)1,00
5. Fornagiel (Wataha)1,00
6. Gancarczyk (Sor-Drew)1,00
7. Lulko (Wielka Kiść )1,00
8. Posłuszny (Energiczni)1,00
9. Urych (Longman)1,00
10. Wojtowicz (Wataha)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Wicherek1. Wicherek (Wielka Kiść )7,00
2. Błachnio (Wataha)6,00
3. Penar (Wielka Kiść )6,00
4. Szastak (Wataha)6,00
5. Gajdziński (Wielka Kiść )5,00
6. Chmielorz (Olimpia)4,00
7. Lulko (Wielka Kiść )4,00
8. Mizniak (Sor-Drew)4,00
9. Salamaga (Zryw)4,00
10. Dudek (ZGP)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Gajdziński (Wielka Kiść )70,0%
2. Trałka (Zryw)70,0%
3. Chmielorz (Olimpia)61,5%
4. Franczuk (Zryw)54,6%
5. Penar (Wielka Kiść )53,3%
6. Włodarczyk (Wataha)50,0%
7. Wicherek (Wielka Kiść )45,5%
8. Ziaja (ZGP)45,5%
9. Bednarek (Wataha)44,4%
10. Stolarski (Energiczni)44,4%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Stolarski (Energiczni)66,7%
2. Franczuk (Zryw)55,6%
3. Szastak (Wataha)55,6%
4. Chmielorz (Olimpia)42,9%
5. Posłuszny (Energiczni)40,0%
6. Wieczorek (Olimpia)40,0%
7. Mizniak (Sor-Drew)37,5%
8. Broda (Longman)30,0%
9. Koźmiński (Longman)27,3%
10. Dosa (Sor-Drew)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chmielorz1. Chmielorz (Olimpia)100,0%
2. Wicherek (Wielka Kiść )100,0%
3. Czempik (ZGP)87,5%
4. Cieślak (ZGP)80,0%
5. Lulko (Wielka Kiść )80,0%
6. Ziaja (ZGP)80,0%
7. Dudek (ZGP)71,4%
8. Mizniak (Sor-Drew)71,4%
9. Posłuszny (Energiczni)62,5%
10. Stolarski (Energiczni)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Gajdzik1. Gajdzik (Sor-Drew)2,00
2. Gierczakowski (Energiczni)1,00
3. Kurdziel (Longman)1,00
4. Salamaga (Zryw)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)