Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 8

(2018-11-17)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)30,00
2. Chmielorz (Olimpia)27,00
3. Kupczyk (Killa Bees)26,00
4. Chrząszcz (Hica)24,00
5. Osadnik (Olimpia)22,00
6. Wieczorek (Olimpia)21,00
7. Jurkiewicz (Zryw)20,00
8. Boronowski (Hica)19,00
9. Kaczmarczyk (Hica)19,00
10. Nowrotek (Hica)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Chmielorz1. Chmielorz (Olimpia)30,00
2. Szastak (Wataha)22,00
3. Chrząszcz (Hica)21,00
4. Szabatowski (Piaśniki)20,00
5. Franczuk (Zryw)19,00
6. Boronowski (Hica)18,00
7. Smółka (Olimpia)18,00
8. Świercz (Longman)18,00
9. Trałka (Zryw)18,00
10. Czempik (ZGP)16,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kupczyk (Killa Bees)22,00
2. Bednarek (Wataha)17,00
3. Kaczmarczyk (Hica)14,00
4. Rąba (Se Gramy)13,00
5. Kaczmarski (Energiczni)12,00
6. Krawczyk (Longman)11,00
7. Jurkiewicz (Zryw)10,00
8. Marszałek (ZGP)10,00
9. Mizniak (Sor-Drew)10,00
10. Światowski (ZGP)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kaczmarczyk1. Kaczmarczyk (Hica)11,00
2. Wieczorek (Olimpia)7,00
3. Janik (Wielka Kiść )6,00
4. Wierzbicki (Killa Bees)6,00
5. Włodarczyk (Wataha)6,00
6. Chmielorz (Olimpia)5,00
7. Czempik (ZGP)5,00
8. Nowrotek (Hica)5,00
9. Suliński (Zryw)5,00
10. Trałka (Zryw)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)5,00
2. Dziadosz (Longman)4,00
3. Komandzik (Sor-Drew)4,00
4. Osadnik (Olimpia)4,00
5. Widera (Piaśniki)4,00
6. Wierzbicki (Killa Bees)4,00
7. Chrząszcz (Hica)3,00
8. Kotyrba (Piaśniki)3,00
9. Penar (Wielka Kiść )3,00
10. Suliński (Zryw)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Bury1. Bury (Se Gramy)2,00
2. Gajdziński (Wielka Kiść )2,00
3. Nowrotek (Hica)2,00
4. Trałka (Zryw)2,00
5. Bednarek (Wataha)1,00
6. Boczoń (Wielka Kiść )1,00
7. Dziadosz (Longman)1,00
8. Fornagiel (Wataha)1,00
9. Janik (Wielka Kiść )1,00
10. Kaczmarczyk (Hica)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Czempik (ZGP)8,00
2. Rąba (Se Gramy)8,00
3. Sawicki (Se Gramy)7,00
4. Stolarski (Energiczni)6,00
5. Cieślak (ZGP)5,00
6. Gancarczyk (Sor-Drew)5,00
7. Dudek (Wielka Kiść )4,00
8. Dziadosz (Longman)4,00
9. Kupczyk (Killa Bees)4,00
10. Mizniak (Sor-Drew)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bryjak1. Bryjak (Killa Bees)71,4%
2. Jurkiewicz (Zryw)66,7%
3. Żelazny (Killa Bees)66,7%
4. Boronowski (Hica)63,6%
5. Smółka (Olimpia)61,5%
6. Chmielorz (Olimpia)57,1%
7. Chrząszcz (Hica)57,1%
8. Komandzik (Sor-Drew)57,1%
9. Kupczyk (Killa Bees)57,1%
10. Osadnik (Olimpia)54,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chmielorz1. Chmielorz (Olimpia)60,0%
2. Boronowski (Hica)50,0%
3. Binias (Zryw)42,9%
4. Mizniak (Sor-Drew)42,9%
5. Czempik (ZGP)33,3%
6. Janik (Wielka Kiść )33,3%
7. Szastak (Wataha)33,3%
8. Franczuk (Zryw)25,0%
9. Sawicki (Se Gramy)22,2%
10. Świercz (Longman)22,2%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)83,3%
2. Chrząszcz (Hica)80,0%
3. Wierzbicki (Killa Bees)71,4%
4. Pruś (Energiczni)66,7%
5. Sawicki (Se Gramy)66,7%
6. Szabatowski (Piaśniki)66,7%
7. Nowrotek (Hica)55,6%
8. Dziadosz (Longman)50,0%
9. Rąba (Se Gramy)40,0%
10. Urych (Longman)16,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Gajdzik1. Gajdzik (Sor-Drew)1,00
2. Miller (Sor-Drew)1,00
3. Nowrotek (Hica)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)