Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 6

(2018-10-20)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)32,00
2. Urych (Longman)31,00
3. Osadnik (Olimpia)29,00
4. Kupczyk (Killa Bees)28,00
5. Nowrotek (Hica)26,00
6. Smółka (Olimpia)23,00
7. Szabatowski (Piaśniki)23,00
8. Wosinek (Energiczni)21,00
9. Chmielorz (Olimpia)20,00
10. Chrząszcz (Hica)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Szabatowski1. Szabatowski (Piaśniki)27,00
2. Chmielorz (Olimpia)22,00
3. Kupczyk (Killa Bees)22,00
4. Mizniak (Sor-Drew)22,00
5. Nowrotek (Hica)19,00
6. Gancarczyk (Sor-Drew)18,00
7. Trałka (Zryw)18,00
8. Boronowski (Hica)16,00
9. Osadnik (Olimpia)16,00
10. Kaczmarski (Energiczni)15,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)20,00
2. Wieczorek (Olimpia)16,00
3. Wosinek (Energiczni)16,00
4. Dziadosz (Longman)13,00
5. Smółka (Olimpia)13,00
6. Urych (Longman)13,00
7. Bury (Se Gramy)11,00
8. Jurkiewicz (Zryw)11,00
9. Korba (Wielka Kiść )11,00
10. Kugiejko (Killa Bees)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Wieczorek (Olimpia)8,00
2. Kupczyk (Killa Bees)7,00
3. Urych (Longman)7,00
4. Czempik (ZGP)6,00
5. Długosz (Energiczni)6,00
6. Breguła (Killa Bees)5,00
7. Janik (Wielka Kiść )5,00
8. Piątek (Sor-Drew)5,00
9. Dosa (Sor-Drew)4,00
10. Kurdziel (Longman)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Świercz1. Świercz (Longman)4,00
2. Walerowicz (Killa Bees)4,00
3. Wieczorek (Olimpia)4,00
4. Wierzbicki (Killa Bees)4,00
5. Wierzbicki (Piaśniki)4,00
6. Wosinek (Energiczni)4,00
7. Breguła (Killa Bees)3,00
8. Chrząszcz (Hica)3,00
9. Długosz (Energiczni)3,00
10. Dziadosz (Longman)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jurkiewicz (Zryw)3,00
2. Gajdziński (Wielka Kiść )2,00
3. Korba (Wielka Kiść )2,00
4. Osadnik (Olimpia)2,00
5. Smółka (Olimpia)2,00
6. Kupczyk (Killa Bees)1,00
7. Mizniak (Sor-Drew)1,00
8. Nowrotek (Hica)1,00
9. Rąba (Se Gramy)1,00
10. Szatka (Zryw)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Czempik (ZGP)7,00
2. Kurdziel (Longman)7,00
3. Wieczorek (Olimpia)7,00
4. Beliczyński (Zryw)4,00
5. Cieślak (ZGP)4,00
6. Długosz (Energiczni)4,00
7. Dziadosz (Longman)4,00
8. Namysłowski (Gwiazdy Podwórka)4,00
9. Sajda (Se Gramy)4,00
10. Sawicki (Se Gramy)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Urych (Longman)85,7%
2. Trałka (Zryw)61,5%
3. Osadnik (Olimpia)60,0%
4. Chmielorz (Olimpia)57,1%
5. Cieślak (ZGP)57,1%
6. Gancarczyk (Sor-Drew)57,1%
7. Nowrotek (Hica)57,1%
8. Kupczyk (Killa Bees)56,3%
9. Wójcik (Energiczni)53,9%
10. Salamaga (Zryw)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chmielorz1. Chmielorz (Olimpia)50,0%
2. Długosz (Energiczni)50,0%
3. Mizniak (Sor-Drew)40,0%
4. Walenciak (Sor-Drew)40,0%
5. Kiełtyka (Piaśniki)33,3%
6. Nowrotek (Hica)33,3%
7. Boronowski (Hica)30,0%
8. Świercz (Longman)25,0%
9. Kaczmarski (Energiczni)23,1%
10. Czempik (ZGP)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szabatowski1. Szabatowski (Piaśniki)87,5%
2. Kudela (Piaśniki)83,3%
3. Kaczmarczyk (Hica)66,7%
4. Kupczyk (Killa Bees)66,7%
5. Namysłowski (Gwiazdy Podwórka)66,7%
6. Wierzbicki (Piaśniki)66,7%
7. Czempik (ZGP)60,0%
8. Gierczakowski (Energiczni)60,0%
9. Wicherek (Wielka Kiść )57,1%
10. Kugiejko (Killa Bees)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Woźniok1. Woźniok (Killa Bees)2,00
2. Hanak (Zryw)1,00
3. Nowak (Zryw)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)