Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 5

(2018-10-13)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)32,00
2. Wicherek (Wielka Kiść )32,00
3. Trałka (Zryw)31,00
4. Kaczmarczyk (Hica)29,00
5. Nowrotek (Hica)27,00
6. Szastak (Wataha)27,00
7. Orpel (Se Gramy)24,00
8. Boczoń (Wielka Kiść )22,00
9. Szabatowski (Piaśniki)20,00
10. Bryjak (Killa Bees)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Wicherek1. Wicherek (Wielka Kiść )29,00
2. Szabatowski (Piaśniki)28,00
3. Trałka (Zryw)28,00
4. Szastak (Wataha)27,00
5. Nowrotek (Hica)26,00
6. Chmielorz (Olimpia)25,00
7. Orpel (Se Gramy)20,00
8. Mizniak (Sor-Drew)19,00
9. Kaczmarczyk (Hica)17,00
10. Franczuk (Zryw)14,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)17,00
2. Boczoń (Wielka Kiść )15,00
3. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)15,00
4. Kaczmarczyk (Hica)14,00
5. Rąba (Se Gramy)14,00
6. Mikołajczyk (Hica)10,00
7. Posłuszny (Energiczni)10,00
8. Zimek (Piaśniki)10,00
9. Bryjak (Killa Bees)9,00
10. Bednarek (Wataha)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Dudek1. Dudek (Wielka Kiść )6,00
2. Smółka (Olimpia)6,00
3. Błachnio (Wataha)5,00
4. Borysławski (Wielka Kiść )5,00
5. Breguła (Killa Bees)5,00
6. Janik (Wielka Kiść )5,00
7. Markocki (Wataha)5,00
8. Mizniak (Sor-Drew)5,00
9. Orpel (Se Gramy)5,00
10. Franczuk (Zryw)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Rąba1. Rąba (Se Gramy)5,00
2. Boczoń (Wielka Kiść )4,00
3. Trałka (Zryw)4,00
4. Błachnio (Wataha)3,00
5. Borysławski (Wielka Kiść )3,00
6. Janik (Wielka Kiść )3,00
7. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)3,00
8. Pruś (Energiczni)3,00
9. Swoboda (Olimpia)3,00
10. Breguła (Killa Bees)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jurkiewicz (Zryw)3,00
2. Bednarek (Wataha)2,00
3. Miller (Sor-Drew)2,00
4. Penar (Wielka Kiść )2,00
5. Rąba (Se Gramy)2,00
6. Urych (Longman)2,00
7. Brzeziński (Wataha)1,00
8. Fornagiel (Wataha)1,00
9. Jaworski (Hica)1,00
10. Kiełtyka (Piaśniki)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Chmielorz1. Chmielorz (Olimpia)6,00
2. Kudela (Piaśniki)6,00
3. Kusiak (Se Gramy)6,00
4. Kopiejka (Se Gramy)5,00
5. Błachnio (Wataha)4,00
6. Boczoń (Wielka Kiść )4,00
7. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)4,00
8. Lotko (Gwiazdy Podwórka)4,00
9. Posłuszny (Energiczni)4,00
10. Rąba (Se Gramy)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)84,6%
2. Wicherek (Wielka Kiść )80,0%
3. Kaczmarczyk (Hica)58,3%
4. Wosinek (Energiczni)57,1%
5. Boczoń (Wielka Kiść )55,6%
6. Bryjak (Killa Bees)55,6%
7. Walerowicz (Killa Bees)55,6%
8. Szastak (Wataha)55,0%
9. Bednarek (Wataha)50,0%
10. Brzeziński (Wataha)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Wicherek1. Wicherek (Wielka Kiść )80,0%
2. Walerowicz (Killa Bees)60,0%
3. Chmielorz (Olimpia)50,0%
4. Kaczmarczyk (Hica)50,0%
5. Orpel (Se Gramy)50,0%
6. Szastak (Wataha)44,4%
7. Boronowski (Hica)40,0%
8. Piątek (Sor-Drew)40,0%
9. Preidl (Longman)40,0%
10. Kusiak (Se Gramy)36,4%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)100,0%
2. Trałka (Zryw)100,0%
3. Nowrotek (Hica)90,9%
4. Szabatowski (Piaśniki)75,0%
5. Kupczyk (Killa Bees)50,0%
6. Posłuszny (Energiczni)33,3%
7. Chrząszcz (Hica)25,0%
8. Salamaga (Zryw)16,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Gajdzik1. Gajdzik (Sor-Drew)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)