Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 1

(2018-09-15)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brzeziński1. Brzeziński (Wataha)32,00
2. Urych (Longman)29,00
3. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)28,00
4. Szastak (Wataha)28,00
5. Mizniak (Sor-Drew)25,00
6. Korba (Wielka Kiść )21,00
7. Boczoń (Wielka Kiść )20,00
8. Pogoda (ZGP)20,00
9. Kusiak (Se Gramy)19,00
10. Wieczorek (Olimpia)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Broda (Longman)25,00
2. Szastak (Wataha)22,00
3. Nowrotek (Hica)21,00
4. Brzeziński (Wataha)20,00
5. Huras (Energiczni)17,00
6. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)17,00
7. Mizniak (Sor-Drew)17,00
8. Wicherek (Wielka Kiść )17,00
9. Boczoń (Wielka Kiść )15,00
10. Chmielorz (Olimpia)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Boczoń1. Boczoń (Wielka Kiść )40,00
2. Smółka (Olimpia)40,00
3. Wieczorek (Olimpia)40,00
4. Szastok (Olimpia)35,00
5. Janik (Wielka Kiść )34,00
6. Chmielorz (Olimpia)33,00
7. Penar (Wielka Kiść )32,00
8. Wicherek (Wielka Kiść )32,00
9. Borysławski (Wielka Kiść )31,00
10. Korba (Wielka Kiść )31,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Korba1. Korba (Wielka Kiść )15,00
2. Mizniak (Sor-Drew)15,00
3. Brzeziński (Wataha)14,00
4. Dziadosz (Longman)14,00
5. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)14,00
6. Boczoń (Wielka Kiść )13,00
7. Smółka (Olimpia)13,00
8. Urych (Longman)13,00
9. Pogoda (ZGP)11,00
10. Szastak (Wataha)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Czempik (ZGP)7,00
2. Urych (Longman)7,00
3. Wieczorek (Olimpia)7,00
4. Błachnio (Wataha)6,00
5. Chmielorz (Olimpia)5,00
6. Dziadosz (Longman)5,00
7. Huras (Energiczni)5,00
8. Kaczmarczyk (Hica)5,00
9. Penar (Wielka Kiść )4,00
10. Sawicki (Se Gramy)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)5,00
2. Szastak (Wataha)5,00
3. Wierzbicki (Killa Bees)5,00
4. Widera (Piaśniki)4,00
5. Kaczmarczyk (Hica)3,00
6. Urych (Longman)3,00
7. Bański (Longman)2,00
8. Boronowski (Hica)2,00
9. Chrząstek (Killa Bees)2,00
10. Czempik (ZGP)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Cichoń1. Cichoń (ZGP)2,00
2. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,00
3. Korba (Wielka Kiść )2,00
4. Sawicki (Se Gramy)2,00
5. Dziadosz (Longman)1,00
6. Fornagiel (Wataha)1,00
7. Penar (Wielka Kiść )1,00
8. Pruś (Energiczni)1,00
9. Rąba (Se Gramy)1,00
10. Smółka (Olimpia)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Huras1. Huras (Energiczni)6,00
2. Błachnio (Wataha)5,00
3. Czempik (ZGP)4,00
4. Dziadosz (Longman)4,00
5. Goik (Gwiazdy Podwórka)4,00
6. Namysłowski (Gwiazdy Podwórka)4,00
7. Szastak (Wataha)4,00
8. Breguła (Killa Bees)3,00
9. Chmielorz (Olimpia)3,00
10. Cieślak (ZGP)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brzeziński1. Brzeziński (Wataha)77,8%
2. Kusiak (Se Gramy)62,5%
3. Widera (Piaśniki)62,5%
4. Loska (Sor-Drew)57,1%
5. Janik (Wielka Kiść )55,6%
6. Pogoda (ZGP)55,6%
7. Kaczmarski (Energiczni)54,6%
8. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)54,6%
9. Krawczyk (Longman)50,0%
10. Nowrotek (Hica)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kusiak1. Kusiak (Se Gramy)62,5%
2. Szastak (Wataha)50,0%
3. Janik (Wielka Kiść )40,0%
4. Kaczmarczyk (Hica)40,0%
5. Chmielorz (Olimpia)37,5%
6. Kaczmarski (Energiczni)33,3%
7. Huras (Energiczni)28,6%
8. Kiełtyka (Piaśniki)28,6%
9. Broda (Longman)23,1%
10. Boronowski (Hica)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)100,0%
2. Wicherek (Wielka Kiść )80,0%
3. Brzeziński (Wataha)71,4%
4. Cieślak (ZGP)71,4%
5. Rąba (Se Gramy)60,0%
6. Kotyrba (Piaśniki)50,0%
7. Woźniok (Killa Bees)50,0%
8. Nowrotek (Hica)44,4%
9. Chrząszcz (Hica)42,9%
10. Boczoń (Wielka Kiść )37,5%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)
Zryw83:57Piaśnikiwięcej»
(09-02-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team78:40Jaworznowięcej»
(03-02-2019 19:00)