Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 1

(2018-09-15)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brzeziński1. Brzeziński (Wataha)32,00
2. Urych (Longman)29,00
3. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)28,00
4. Szastak (Wataha)28,00
5. Mizniak (Sor-Drew)25,00
6. Korba (Wielka Kiść )21,00
7. Boczoń (Wielka Kiść )20,00
8. Pogoda (ZGP)20,00
9. Kusiak (Se Gramy)19,00
10. Wieczorek (Olimpia)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Broda (Longman)25,00
2. Szastak (Wataha)22,00
3. Nowrotek (Hica)21,00
4. Brzeziński (Wataha)20,00
5. Huras (Energiczni)17,00
6. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)17,00
7. Mizniak (Sor-Drew)17,00
8. Wicherek (Wielka Kiść )17,00
9. Boczoń (Wielka Kiść )15,00
10. Chmielorz (Olimpia)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Boczoń1. Boczoń (Wielka Kiść )40,00
2. Smółka (Olimpia)40,00
3. Wieczorek (Olimpia)40,00
4. Szastok (Olimpia)35,00
5. Janik (Wielka Kiść )34,00
6. Chmielorz (Olimpia)33,00
7. Penar (Wielka Kiść )32,00
8. Wicherek (Wielka Kiść )32,00
9. Borysławski (Wielka Kiść )31,00
10. Korba (Wielka Kiść )31,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Korba1. Korba (Wielka Kiść )15,00
2. Mizniak (Sor-Drew)15,00
3. Brzeziński (Wataha)14,00
4. Dziadosz (Longman)14,00
5. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)14,00
6. Boczoń (Wielka Kiść )13,00
7. Smółka (Olimpia)13,00
8. Urych (Longman)13,00
9. Pogoda (ZGP)11,00
10. Szastak (Wataha)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Czempik (ZGP)7,00
2. Urych (Longman)7,00
3. Wieczorek (Olimpia)7,00
4. Błachnio (Wataha)6,00
5. Chmielorz (Olimpia)5,00
6. Dziadosz (Longman)5,00
7. Huras (Energiczni)5,00
8. Kaczmarczyk (Hica)5,00
9. Penar (Wielka Kiść )4,00
10. Sawicki (Se Gramy)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)5,00
2. Szastak (Wataha)5,00
3. Wierzbicki (Killa Bees)5,00
4. Widera (Piaśniki)4,00
5. Kaczmarczyk (Hica)3,00
6. Urych (Longman)3,00
7. Bański (Longman)2,00
8. Boronowski (Hica)2,00
9. Chrząstek (Killa Bees)2,00
10. Czempik (ZGP)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Cichoń1. Cichoń (ZGP)2,00
2. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,00
3. Korba (Wielka Kiść )2,00
4. Sawicki (Se Gramy)2,00
5. Dziadosz (Longman)1,00
6. Fornagiel (Wataha)1,00
7. Penar (Wielka Kiść )1,00
8. Pruś (Energiczni)1,00
9. Rąba (Se Gramy)1,00
10. Smółka (Olimpia)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Huras1. Huras (Energiczni)6,00
2. Błachnio (Wataha)5,00
3. Czempik (ZGP)4,00
4. Dziadosz (Longman)4,00
5. Goik (Gwiazdy Podwórka)4,00
6. Namysłowski (Gwiazdy Podwórka)4,00
7. Szastak (Wataha)4,00
8. Breguła (Killa Bees)3,00
9. Chmielorz (Olimpia)3,00
10. Cieślak (ZGP)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brzeziński1. Brzeziński (Wataha)77,8%
2. Kusiak (Se Gramy)62,5%
3. Widera (Piaśniki)62,5%
4. Loska (Sor-Drew)57,1%
5. Janik (Wielka Kiść )55,6%
6. Pogoda (ZGP)55,6%
7. Kaczmarski (Energiczni)54,6%
8. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)54,6%
9. Krawczyk (Longman)50,0%
10. Nowrotek (Hica)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kusiak1. Kusiak (Se Gramy)62,5%
2. Szastak (Wataha)50,0%
3. Janik (Wielka Kiść )40,0%
4. Kaczmarczyk (Hica)40,0%
5. Chmielorz (Olimpia)37,5%
6. Kaczmarski (Energiczni)33,3%
7. Huras (Energiczni)28,6%
8. Kiełtyka (Piaśniki)28,6%
9. Broda (Longman)23,1%
10. Boronowski (Hica)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)100,0%
2. Wicherek (Wielka Kiść )80,0%
3. Brzeziński (Wataha)71,4%
4. Cieślak (ZGP)71,4%
5. Rąba (Se Gramy)60,0%
6. Kotyrba (Piaśniki)50,0%
7. Woźniok (Killa Bees)50,0%
8. Nowrotek (Hica)44,4%
9. Chrząszcz (Hica)42,9%
10. Boczoń (Wielka Kiść )37,5%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)