Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 21

(2019-03-24)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Weselak (Budsar)41,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)38,00
3. Kurek (Atomic)36,00
4. Anduła (Green Peas)32,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)32,00
6. Goj (Drim Tim)30,00
7. Olesiński (Płomień)29,00
8. Nowak (Drim Tim)27,00
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)24,00
10. Gembus (Be Perfect)23,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kurek1. Kurek (Atomic)30,00
2. Weselak (Budsar)27,00
3. Anduła (Green Peas)26,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)26,00
5. Podulka (Budsar)26,00
6. Gembus (Be Perfect)25,00
7. Malicki (Dobermany)25,00
8. Goj (Drim Tim)24,00
9. Nowak (Drim Tim)24,00
10. Zając (Romus)23,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Weselak (Budsar)21,00
2. Białdyga (Gwiezdno Flota)15,00
3. Bednarz (Green Peas)13,00
4. Kampa (Demons)13,00
5. Olesiński (Płomień)13,00
6. Krajewski (Dobermany)12,00
7. Stępień (Płomień)12,00
8. Grzegorzewski (Drim Tim)11,00
9. Kocy (Dobermany)11,00
10. Zając (Romus)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)14,00
2. Olesiński (Płomień)9,00
3. Goj (Drim Tim)8,00
4. Sergiel (Jaworzno)7,00
5. Bartecki (Green Peas)6,00
6. Chamera (Green Peas)6,00
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)6,00
8. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
9. Pazoła (Jaworzno)6,00
10. Malicki (Dobermany)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Krajewski (Dobermany)6,00
2. Winkler (Jaworzno)5,00
3. Anduła (Green Peas)4,00
4. Kampa (Demons)4,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
6. Morawiec (Gwiezdno Flota)4,00
7. Weselak (Budsar)4,00
8. Czyż (Romus)3,00
9. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
10. Olesiński (Płomień)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Anduła1. Anduła (Green Peas)3,00
2. Bednarz (Green Peas)2,00
3. Kampa (Demons)2,00
4. Komendarski (Płomień)2,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
6. Gembus (Be Perfect)1,00
7. Goj (Drim Tim)1,00
8. Kampa (Drim Tim)1,00
9. Kąkol (Płomień)1,00
10. Kurek (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jagieła (Romus)10,00
2. Kupczak (Rybnik Team)6,00
3. Chamera (Green Peas)5,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
5. Moralewicz (Budsar)5,00
6. Sergiel (Jaworzno)5,00
7. Zając (Romus)5,00
8. Adamczyk (Demons)4,00
9. Krajewski (Dobermany)4,00
10. Musiał (Dobermany)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Białdyga1. Białdyga (Gwiezdno Flota)85,7%
2. Polnik (Rybnik Team)75,0%
3. Grzegorzewski (Drim Tim)66,7%
4. Sosin (Budsar)62,5%
5. Kampa (Drim Tim)60,0%
6. Kurek (Atomic)60,0%
7. Weselak (Budsar)60,0%
8. Sowa (Gwiezdno Flota)58,3%
9. Anduła (Green Peas)57,1%
10. Komendarski (Płomień)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)80,0%
2. Kampa (Drim Tim)66,7%
3. Kurek (Atomic)63,6%
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)62,5%
5. Zielony (Be Perfect)50,0%
6. Kupczak (Rybnik Team)46,2%
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)42,9%
8. Urbaś (Jaworzno)42,9%
9. Goj (Drim Tim)40,0%
10. Nowak (Płomień)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kurek1. Kurek (Atomic)100,0%
2. Gembus (Be Perfect)88,9%
3. Malicki (Dobermany)75,0%
4. Sass (Atomic)60,0%
5. Musiał (Dobermany)53,9%
6. Weselak (Budsar)50,0%
7. Winkler (Jaworzno)50,0%
8. Moralewicz (Budsar)40,0%
9. Krajewski (Dobermany)37,5%
10. Pokorski (Dobermany)20,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Zając (Romus)2,00
2. Jagieła (Romus)1,00
3. Kocy (Dobermany)1,00
4. Kurek (Atomic)1,00
5. Łokociejewski (Be Perfect)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Supersonics63:45Longmanwięcej»
(07-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Jaworzno40:36Monstarswięcej»
(07-05-2017 11:40)