Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 20

(2019-03-17)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)44,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)41,00
3. Adamczyk (Demons)36,00
4. Weselak (Budsar)35,00
5. Warchoł (Jaworzno)29,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)27,00
7. Bednarz (Green Peas)24,00
8. Palej (Green Peas)24,00
9. Chamera (Green Peas)23,00
10. Nowrotek (Drim Tim)23,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)33,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)32,00
3. Warchoł (Jaworzno)25,00
4. Weselak (Budsar)25,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)24,00
6. Palej (Green Peas)24,00
7. Urbaś (Jaworzno)23,00
8. Adamczyk (Demons)22,00
9. Nowrotek (Drim Tim)21,00
10. Breguła (Romus)20,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)20,00
2. Weselak (Budsar)16,00
3. Marchacz (Drim Tim)13,00
4. Adamczyk (Demons)12,00
5. Bednarz (Green Peas)12,00
6. Breguła (Romus)10,00
7. Kocy (Dobermany)10,00
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)10,00
9. Warchoł (Jaworzno)10,00
10. Krajewski (Dobermany)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)12,00
2. Adamczyk (Demons)8,00
3. Chamera (Green Peas)8,00
4. Zarychta (Be Perfect)7,00
5. Bartecki (Green Peas)6,00
6. Gąciarz (Atomic)6,00
7. Pakuła (Jaworzno)6,00
8. Stawowski (Drim Tim)6,00
9. Gembus (Be Perfect)5,00
10. Morawiec (Gwiezdno Flota)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Płomień)5,00
2. Bartecki (Green Peas)3,00
3. Hiltawski (Green Peas)3,00
4. Kaptacz (Atomic)3,00
5. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
6. Malicki (Dobermany)3,00
7. Morawiec (Gwiezdno Flota)3,00
8. Prokurat (Jaworzno)3,00
9. Bubel (Demons)2,00
10. Chamera (Green Peas)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kałuża1. Kałuża (Be Perfect)3,00
2. Kampa (Demons)3,00
3. Juraszek (Budsar)2,00
4. Bednarz (Green Peas)1,00
5. Breguła (Romus)1,00
6. Gembus (Be Perfect)1,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
8. Jagieła (Romus)1,00
9. Kaptacz (Atomic)1,00
10. Marchacz (Drim Tim)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)4,00
2. Gąciarz (Atomic)4,00
3. Klasa (Płomień)4,00
4. Krajewski (Dobermany)4,00
5. Król (Dobermany)4,00
6. Morawiec (Gwiezdno Flota)4,00
7. Sass (Atomic)4,00
8. Gembus (Be Perfect)3,00
9. Jagieła (Romus)3,00
10. Kąkol (Płomień)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)75,0%
2. Palej (Green Peas)75,0%
3. Weselak (Budsar)71,4%
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)70,6%
5. Gąciarz (Atomic)70,0%
6. Nowrotek (Drim Tim)66,7%
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)61,5%
8. Kampa (Demons)61,5%
9. Bartecki (Green Peas)57,1%
10. Lato (Gwiezdno Flota)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Zarychta1. Zarychta (Be Perfect)80,0%
2. Adamczyk (Demons)54,6%
3. Kupczak (Rybnik Team)50,0%
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)50,0%
5. Nowak (Drim Tim)44,4%
6. Urbaś (Jaworzno)41,7%
7. Kocy (Dobermany)40,0%
8. Palej (Green Peas)40,0%
9. Bednarz (Green Peas)33,3%
10. Wilk (Demons)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Malicki (Dobermany)100,0%
2. Morawiec (Gwiezdno Flota)100,0%
3. Warchoł (Jaworzno)85,7%
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)83,3%
5. Gembus (Be Perfect)80,0%
6. Breguła (Romus)75,0%
7. Łokociejewski (Be Perfect)71,4%
8. Weselak (Budsar)62,5%
9. Krajewski (Dobermany)60,0%
10. Kampa (Demons)42,9%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Gwiezdno Flota65:35Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Piaśniki51:67Wielka Kiść więcej»
(23-03-2019 13:00)
ZGP35:79Longmanwięcej»
(23-03-2019 11:40)
Hica63:59Watahawięcej»
(23-03-2019 10:20)
Kolejka 2
Olimpia55:73Longmanwięcej»
(23-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar63:84Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)
Atomic73:58Płomieńwięcej»
(17-03-2019 17:30)
Drim Tim83:63Dobermanywięcej»
(17-03-2019 16:00)
Be Perfect84:72Jaworznowięcej»
(17-03-2019 14:30)
Gwiezdno Flota83:61Rybnik Teamwięcej»
(17-03-2019 13:00)