Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 18

(2019-02-24)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)39,00
2. Goj (Drim Tim)37,00
3. Morawiec (Gwiezdno Flota)33,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)31,00
5. Musiał (Dobermany)30,00
6. Bubel (Demons)28,00
7. Chamera (Green Peas)28,00
8. Wilk (Demons)27,00
9. Kampa (Demons)25,00
10. Polnik (Rybnik Team)25,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)34,00
2. Morawiec (Gwiezdno Flota)31,00
3. Goj (Drim Tim)29,00
4. Polnik (Rybnik Team)27,00
5. Wilk (Demons)25,00
6. Musiał (Dobermany)23,00
7. Gembus (Be Perfect)22,00
8. Soehrich (Budsar)22,00
9. Rduch (Rybnik Team)20,00
10. Anduła (Green Peas)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Winkler (Jaworzno)15,00
2. Bubel (Demons)14,00
3. Pokorski (Dobermany)13,00
4. Pierchała (Rybnik Team)12,00
5. Oczadły (Romus)11,00
6. Olesiński (Płomień)10,00
7. Bednarz (Green Peas)9,00
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)9,00
9. Juraszek (Budsar)9,00
10. Kamiński (Rybnik Team)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Pierchała1. Pierchała (Rybnik Team)12,00
2. Lewicki (Demons)9,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)9,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)8,00
5. Bartecki (Green Peas)7,00
6. Hirsz (Drim Tim)6,00
7. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
8. Morawiec (Gwiezdno Flota)6,00
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)6,00
10. Walicki (Budsar)6,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Musiał (Dobermany)5,00
2. Bartecki (Green Peas)4,00
3. Chamera (Green Peas)4,00
4. Donerstag (Gwiezdno Flota)4,00
5. Polnik (Rybnik Team)4,00
6. Hiltawski (Green Peas)3,00
7. Juraszek (Budsar)3,00
8. Kampa (Demons)3,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
10. Lewicki (Demons)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)3,00
2. Pierchała (Rybnik Team)3,00
3. Krajewski (Dobermany)2,00
4. Bartecki (Green Peas)1,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
6. Borowiak (Be Perfect)1,00
7. Chamera (Green Peas)1,00
8. Gembus (Be Perfect)1,00
9. Goj (Drim Tim)1,00
10. Jagieła (Romus)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)7,00
2. Breguła (Romus)6,00
3. Kąkol (Płomień)6,00
4. Krajewski (Dobermany)5,00
5. Kurek (Atomic)5,00
6. Pierchała (Rybnik Team)5,00
7. Dudek (Demons)4,00
8. Gąciarz (Atomic)4,00
9. Jagieła (Romus)4,00
10. Morawiec (Gwiezdno Flota)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Goj (Drim Tim)83,3%
2. Anduła (Green Peas)81,8%
3. Kampa (Demons)77,8%
4. Wilk (Demons)72,7%
5. Stępień (Płomień)71,4%
6. Tartas (Budsar)71,4%
7. Musiał (Dobermany)68,8%
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)68,4%
9. Kucharczyk (Drim Tim)66,7%
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)66,7%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Wilk1. Wilk (Demons)75,0%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)66,7%
3. Goj (Drim Tim)60,0%
4. Nowrotek (Drim Tim)60,0%
5. Morawiec (Gwiezdno Flota)54,6%
6. Nowak (Płomień)50,0%
7. Pruksa (Dobermany)50,0%
8. Rduch (Rybnik Team)50,0%
9. Podolski (Romus)44,4%
10. Modrzyński (Gwiezdno Flota)42,9%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Gąciarz (Atomic)100,0%
2. Goj (Drim Tim)85,7%
3. Bartecki (Green Peas)83,3%
4. Chamera (Green Peas)83,3%
5. Stawowski (Drim Tim)83,3%
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)71,4%
7. Zawierucha (Demons)71,4%
8. Sass (Atomic)62,5%
9. Bednarz (Green Peas)50,0%
10. Tartas (Budsar)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Borowiak1. Borowiak (Be Perfect)1,00
2. Dudek (Demons)1,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
4. Pietras (Płomień)1,00
5. Sass (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)