Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 18

(2019-02-24)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)39,00
2. Goj (Drim Tim)37,00
3. Morawiec (Gwiezdno Flota)33,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)31,00
5. Musiał (Dobermany)30,00
6. Bubel (Demons)28,00
7. Chamera (Green Peas)28,00
8. Wilk (Demons)27,00
9. Kampa (Demons)25,00
10. Polnik (Rybnik Team)25,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)34,00
2. Morawiec (Gwiezdno Flota)31,00
3. Goj (Drim Tim)29,00
4. Polnik (Rybnik Team)27,00
5. Wilk (Demons)25,00
6. Musiał (Dobermany)23,00
7. Gembus (Be Perfect)22,00
8. Soehrich (Budsar)22,00
9. Rduch (Rybnik Team)20,00
10. Anduła (Green Peas)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Winkler (Jaworzno)15,00
2. Bubel (Demons)14,00
3. Pokorski (Dobermany)13,00
4. Pierchała (Rybnik Team)12,00
5. Oczadły (Romus)11,00
6. Olesiński (Płomień)10,00
7. Bednarz (Green Peas)9,00
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)9,00
9. Juraszek (Budsar)9,00
10. Kamiński (Rybnik Team)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Pierchała1. Pierchała (Rybnik Team)12,00
2. Lewicki (Demons)9,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)9,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)8,00
5. Bartecki (Green Peas)7,00
6. Hirsz (Drim Tim)6,00
7. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
8. Morawiec (Gwiezdno Flota)6,00
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)6,00
10. Walicki (Budsar)6,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Musiał (Dobermany)5,00
2. Bartecki (Green Peas)4,00
3. Chamera (Green Peas)4,00
4. Donerstag (Gwiezdno Flota)4,00
5. Polnik (Rybnik Team)4,00
6. Hiltawski (Green Peas)3,00
7. Juraszek (Budsar)3,00
8. Kampa (Demons)3,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
10. Lewicki (Demons)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)3,00
2. Pierchała (Rybnik Team)3,00
3. Krajewski (Dobermany)2,00
4. Bartecki (Green Peas)1,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
6. Borowiak (Be Perfect)1,00
7. Chamera (Green Peas)1,00
8. Gembus (Be Perfect)1,00
9. Goj (Drim Tim)1,00
10. Jagieła (Romus)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)7,00
2. Breguła (Romus)6,00
3. Kąkol (Płomień)6,00
4. Krajewski (Dobermany)5,00
5. Kurek (Atomic)5,00
6. Pierchała (Rybnik Team)5,00
7. Dudek (Demons)4,00
8. Gąciarz (Atomic)4,00
9. Jagieła (Romus)4,00
10. Morawiec (Gwiezdno Flota)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Goj (Drim Tim)83,3%
2. Anduła (Green Peas)81,8%
3. Kampa (Demons)77,8%
4. Wilk (Demons)72,7%
5. Stępień (Płomień)71,4%
6. Tartas (Budsar)71,4%
7. Musiał (Dobermany)68,8%
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)68,4%
9. Kucharczyk (Drim Tim)66,7%
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)66,7%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Wilk1. Wilk (Demons)75,0%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)66,7%
3. Goj (Drim Tim)60,0%
4. Nowrotek (Drim Tim)60,0%
5. Morawiec (Gwiezdno Flota)54,6%
6. Nowak (Płomień)50,0%
7. Pruksa (Dobermany)50,0%
8. Rduch (Rybnik Team)50,0%
9. Podolski (Romus)44,4%
10. Modrzyński (Gwiezdno Flota)42,9%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Gąciarz (Atomic)100,0%
2. Goj (Drim Tim)85,7%
3. Bartecki (Green Peas)83,3%
4. Chamera (Green Peas)83,3%
5. Stawowski (Drim Tim)83,3%
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)71,4%
7. Zawierucha (Demons)71,4%
8. Sass (Atomic)62,5%
9. Bednarz (Green Peas)50,0%
10. Tartas (Budsar)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Borowiak1. Borowiak (Be Perfect)1,00
2. Dudek (Demons)1,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
4. Pietras (Płomień)1,00
5. Sass (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)