Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 17

(2019-02-10)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Gołysz1. Gołysz (Rybnik Team)24,00
2. Weselak (Budsar)24,00
3. Malicki (Dobermany)23,00
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)22,00
5. Hirsz (Drim Tim)22,00
6. Kamiński (Rybnik Team)21,00
7. Palej (Green Peas)21,00
8. Soehrich (Budsar)21,00
9. Wilk (Demons)21,00
10. Nowak (Drim Tim)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gąciarz (Atomic)26,00
2. Hirsz (Drim Tim)26,00
3. Wilk (Demons)24,00
4. Kozieł (Romus)23,00
5. Malicki (Dobermany)22,00
6. Białdyga (Gwiezdno Flota)21,00
7. Weselak (Budsar)21,00
8. Palej (Green Peas)20,00
9. Chamera (Green Peas)16,00
10. Klasa (Płomień)16,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Białdyga1. Białdyga (Gwiezdno Flota)13,00
2. Gembus (Be Perfect)13,00
3. Weselak (Budsar)12,00
4. Palicki (Green Peas)11,00
5. Kamiński (Rybnik Team)10,00
6. Soja (Atomic)10,00
7. Winkler (Jaworzno)9,00
8. Klasa (Płomień)8,00
9. Napierała (Rybnik Team)8,00
10. Nowak (Drim Tim)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Musiał (Dobermany)10,00
2. Gołysz (Rybnik Team)8,00
3. Bartecki (Green Peas)6,00
4. Chamera (Green Peas)6,00
5. Jagieła (Romus)6,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)6,00
7. Moralewicz (Budsar)6,00
8. Donerstag (Gwiezdno Flota)5,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)5,00
10. Kąkol (Płomień)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kąkol1. Kąkol (Płomień)5,00
2. Gołysz (Rybnik Team)4,00
3. Polnik (Rybnik Team)4,00
4. Soehrich (Budsar)4,00
5. Chamera (Green Peas)3,00
6. Donerstag (Gwiezdno Flota)3,00
7. Kinczewski (Romus)3,00
8. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
9. Malicki (Dobermany)3,00
10. Olesiński (Płomień)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Warchoł1. Warchoł (Jaworzno)2,00
2. Bartecki (Green Peas)1,00
3. Gołysz (Rybnik Team)1,00
4. Kampa (Demons)1,00
5. Kąkol (Płomień)1,00
6. Klasa (Płomień)1,00
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
8. Łokociejewski (Be Perfect)1,00
9. Marchacz (Drim Tim)1,00
10. Olesiński (Płomień)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Zielony1. Zielony (Be Perfect)7,00
2. Prokurat (Jaworzno)6,00
3. Chamera (Green Peas)5,00
4. Gąciarz (Atomic)5,00
5. Kozieł (Romus)5,00
6. Moralewicz (Budsar)5,00
7. Hirsz (Drim Tim)4,00
8. Piętka (Płomień)4,00
9. Sosin (Budsar)4,00
10. Bartecki (Green Peas)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Palej1. Palej (Green Peas)75,0%
2. Moralewicz (Budsar)71,4%
3. Malicki (Dobermany)69,2%
4. Bartecki (Green Peas)66,7%
5. Hirsz (Drim Tim)66,7%
6. Wilk (Demons)64,3%
7. Nowak (Drim Tim)63,6%
8. Kamiński (Rybnik Team)62,5%
9. Gąciarz (Atomic)61,1%
10. Oczadły (Romus)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hirsz1. Hirsz (Drim Tim)66,7%
2. Oczadły (Romus)60,0%
3. Pruksa (Dobermany)60,0%
4. Wilk (Demons)57,1%
5. Kozieł (Romus)50,0%
6. Gąciarz (Atomic)44,4%
7. Nowak (Drim Tim)40,0%
8. Pokorski (Dobermany)40,0%
9. Klasa (Płomień)37,5%
10. Kupczak (Rybnik Team)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hirsz1. Hirsz (Drim Tim)85,7%
2. Zielony (Be Perfect)83,3%
3. Kałuża (Be Perfect)75,0%
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)71,4%
5. Sgodzaj (Romus)62,5%
6. Morawiec (Gwiezdno Flota)60,0%
7. Brańka (Jaworzno)57,1%
8. Chamera (Green Peas)50,0%
9. Jagieła (Romus)50,0%
10. Polnik (Rybnik Team)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kocy1. Kocy (Dobermany)1,00
2. Kozieł (Romus)1,00
3. Musiał (Dobermany)1,00
4. Świerkowicz (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)