Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 16

(2019-02-03)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Weselak (Budsar)33,00
2. Nowak (Drim Tim)31,00
3. Gołysz (Rybnik Team)30,00
4. Kałuża (Be Perfect)30,00
5. Bednarz (Green Peas)27,00
6. Jagieła (Romus)27,00
7. Zawierucha (Demons)27,00
8. Gembus (Be Perfect)25,00
9. Podulka (Budsar)25,00
10. Kampa (Demons)24,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Podulka (Budsar)28,00
2. Kałuża (Be Perfect)27,00
3. Nowak (Drim Tim)27,00
4. Hirsz (Drim Tim)25,00
5. Weselak (Budsar)24,00
6. Zawierucha (Demons)24,00
7. Breguła (Romus)23,00
8. Bednarz (Green Peas)22,00
9. Jagieła (Romus)22,00
10. Oczadły (Romus)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)13,00
2. Nowak (Drim Tim)13,00
3. Kampa (Demons)12,00
4. Weselak (Budsar)12,00
5. Zawierucha (Demons)12,00
6. Lewicki (Demons)11,00
7. Pokorski (Dobermany)11,00
8. Warchoł (Jaworzno)11,00
9. Breguła (Romus)10,00
10. Gołysz (Rybnik Team)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Gołysz1. Gołysz (Rybnik Team)8,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)6,00
3. Pierchała (Rybnik Team)6,00
4. Walicki (Budsar)6,00
5. Zielony (Be Perfect)6,00
6. Chamera (Green Peas)5,00
7. Hirsz (Drim Tim)5,00
8. Łokociejewski (Be Perfect)5,00
9. Soehrich (Budsar)5,00
10. Szymura (Rybnik Team)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Gołysz1. Gołysz (Rybnik Team)5,00
2. Chołuj (Rybnik Team)4,00
3. Malicki (Dobermany)4,00
4. Bednarz (Green Peas)3,00
5. Kąkol (Płomień)3,00
6. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
7. Olesiński (Płomień)3,00
8. Polnik (Rybnik Team)3,00
9. Walicki (Budsar)3,00
10. Chamera (Green Peas)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)6,00
2. Jagieła (Romus)2,00
3. Juraszek (Budsar)2,00
4. Kołodziej (Atomic)2,00
5. Napierała (Rybnik Team)2,00
6. Winkler (Jaworzno)2,00
7. Gembus (Be Perfect)1,00
8. Kałuża (Be Perfect)1,00
9. Kaptacz (Atomic)1,00
10. Kocy (Dobermany)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)5,00
2. Klasa (Płomień)5,00
3. Skurzyński (Jaworzno)5,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
5. Pazoła (Jaworzno)4,00
6. Warchoł (Jaworzno)4,00
7. Bartecki (Green Peas)3,00
8. Gruca (Dobermany)3,00
9. Hirsz (Drim Tim)3,00
10. Kaptacz (Atomic)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Soehrich (Budsar)77,8%
2. Polnik (Rybnik Team)75,0%
3. Zarychta (Be Perfect)75,0%
4. Kałuża (Be Perfect)66,7%
5. Jagieła (Romus)60,0%
6. Oczadły (Romus)58,3%
7. Bednarz (Green Peas)57,1%
8. Grzegorzewski (Drim Tim)57,1%
9. Hirsz (Drim Tim)57,1%
10. Podulka (Budsar)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Zarychta1. Zarychta (Be Perfect)80,0%
2. Hirsz (Drim Tim)66,7%
3. Podulka (Budsar)57,1%
4. Wilk (Demons)57,1%
5. Oczadły (Romus)55,6%
6. Chamera (Green Peas)50,0%
7. Jagieła (Romus)50,0%
8. Zawierucha (Demons)50,0%
9. Klasa (Płomień)40,0%
10. Szymura (Rybnik Team)37,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Soja (Atomic)100,0%
2. Podulka (Budsar)80,0%
3. Soehrich (Budsar)80,0%
4. Weselak (Budsar)80,0%
5. Wójcik (Green Peas)80,0%
6. Breguła (Romus)75,0%
7. Kampa (Demons)62,5%
8. Zawierucha (Demons)57,1%
9. Hirsz (Drim Tim)50,0%
10. Kaptacz (Atomic)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Przybyła1. Przybyła (Gwiezdno Flota)2,00
2. Sowa (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)