Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 16

(2019-02-03)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Weselak (Budsar)33,00
2. Nowak (Drim Tim)31,00
3. Gołysz (Rybnik Team)30,00
4. Kałuża (Be Perfect)30,00
5. Bednarz (Green Peas)27,00
6. Jagieła (Romus)27,00
7. Zawierucha (Demons)27,00
8. Gembus (Be Perfect)25,00
9. Podulka (Budsar)25,00
10. Kampa (Demons)24,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Podulka (Budsar)28,00
2. Kałuża (Be Perfect)27,00
3. Nowak (Drim Tim)27,00
4. Hirsz (Drim Tim)25,00
5. Weselak (Budsar)24,00
6. Zawierucha (Demons)24,00
7. Breguła (Romus)23,00
8. Bednarz (Green Peas)22,00
9. Jagieła (Romus)22,00
10. Oczadły (Romus)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)13,00
2. Nowak (Drim Tim)13,00
3. Kampa (Demons)12,00
4. Weselak (Budsar)12,00
5. Zawierucha (Demons)12,00
6. Lewicki (Demons)11,00
7. Pokorski (Dobermany)11,00
8. Warchoł (Jaworzno)11,00
9. Breguła (Romus)10,00
10. Gołysz (Rybnik Team)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Gołysz1. Gołysz (Rybnik Team)8,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)6,00
3. Pierchała (Rybnik Team)6,00
4. Walicki (Budsar)6,00
5. Zielony (Be Perfect)6,00
6. Chamera (Green Peas)5,00
7. Hirsz (Drim Tim)5,00
8. Łokociejewski (Be Perfect)5,00
9. Soehrich (Budsar)5,00
10. Szymura (Rybnik Team)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Gołysz1. Gołysz (Rybnik Team)5,00
2. Chołuj (Rybnik Team)4,00
3. Malicki (Dobermany)4,00
4. Bednarz (Green Peas)3,00
5. Kąkol (Płomień)3,00
6. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
7. Olesiński (Płomień)3,00
8. Polnik (Rybnik Team)3,00
9. Walicki (Budsar)3,00
10. Chamera (Green Peas)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)6,00
2. Jagieła (Romus)2,00
3. Juraszek (Budsar)2,00
4. Kołodziej (Atomic)2,00
5. Napierała (Rybnik Team)2,00
6. Winkler (Jaworzno)2,00
7. Gembus (Be Perfect)1,00
8. Kałuża (Be Perfect)1,00
9. Kaptacz (Atomic)1,00
10. Kocy (Dobermany)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)5,00
2. Klasa (Płomień)5,00
3. Skurzyński (Jaworzno)5,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
5. Pazoła (Jaworzno)4,00
6. Warchoł (Jaworzno)4,00
7. Bartecki (Green Peas)3,00
8. Gruca (Dobermany)3,00
9. Hirsz (Drim Tim)3,00
10. Kaptacz (Atomic)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Soehrich (Budsar)77,8%
2. Polnik (Rybnik Team)75,0%
3. Zarychta (Be Perfect)75,0%
4. Kałuża (Be Perfect)66,7%
5. Jagieła (Romus)60,0%
6. Oczadły (Romus)58,3%
7. Bednarz (Green Peas)57,1%
8. Grzegorzewski (Drim Tim)57,1%
9. Hirsz (Drim Tim)57,1%
10. Podulka (Budsar)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Zarychta1. Zarychta (Be Perfect)80,0%
2. Hirsz (Drim Tim)66,7%
3. Podulka (Budsar)57,1%
4. Wilk (Demons)57,1%
5. Oczadły (Romus)55,6%
6. Chamera (Green Peas)50,0%
7. Jagieła (Romus)50,0%
8. Zawierucha (Demons)50,0%
9. Klasa (Płomień)40,0%
10. Szymura (Rybnik Team)37,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Soja (Atomic)100,0%
2. Podulka (Budsar)80,0%
3. Soehrich (Budsar)80,0%
4. Weselak (Budsar)80,0%
5. Wójcik (Green Peas)80,0%
6. Breguła (Romus)75,0%
7. Kampa (Demons)62,5%
8. Zawierucha (Demons)57,1%
9. Hirsz (Drim Tim)50,0%
10. Kaptacz (Atomic)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Przybyła1. Przybyła (Gwiezdno Flota)2,00
2. Sowa (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)