Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 15

(2019-01-27)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Weselak (Budsar)34,00
2. Gembus (Be Perfect)29,00
3. Polnik (Rybnik Team)27,00
4. Kozieł (Romus)26,00
5. Soehrich (Budsar)26,00
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)25,00
7. Morawiec (Gwiezdno Flota)25,00
8. Malicki (Dobermany)24,00
9. Zielony (Be Perfect)24,00
10. Kałuża (Be Perfect)23,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Malicki (Dobermany)25,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)25,00
3. Weselak (Budsar)25,00
4. Gembus (Be Perfect)24,00
5. Pietras (Płomień)23,00
6. Kinczewski (Romus)21,00
7. Morawiec (Gwiezdno Flota)21,00
8. Zielony (Be Perfect)21,00
9. Polnik (Rybnik Team)20,00
10. Sgodzaj (Romus)20,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Weselak (Budsar)15,00
2. Kozieł (Romus)13,00
3. Gembus (Be Perfect)11,00
4. Mazurkiewicz (Gwiezdno Flota)11,00
5. Olesiński (Płomień)11,00
6. Klasa (Płomień)10,00
7. Pierchała (Rybnik Team)10,00
8. Soehrich (Budsar)10,00
9. Kaptacz (Atomic)9,00
10. Kinczewski (Romus)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Pierchała1. Pierchała (Rybnik Team)10,00
2. Kozieł (Romus)9,00
3. Zielony (Be Perfect)9,00
4. Gruca (Dobermany)8,00
5. Sgodzaj (Romus)7,00
6. Pazoła (Jaworzno)6,00
7. Pietras (Płomień)6,00
8. Zarychta (Be Perfect)6,00
9. Bartecki (Green Peas)5,00
10. Klasa (Płomień)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Płomień)5,00
2. Bartecki (Green Peas)4,00
3. Bastek (Green Peas)3,00
4. Hiltawski (Green Peas)3,00
5. Kosmowski (Drim Tim)3,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
7. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
8. Morawiec (Gwiezdno Flota)3,00
9. Podulka (Budsar)3,00
10. Wilk (Demons)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)3,00
2. Gembus (Be Perfect)2,00
3. Juraszek (Budsar)2,00
4. Kałuża (Be Perfect)2,00
5. Warchoł (Jaworzno)2,00
6. Kampa (Demons)1,00
7. Klasa (Płomień)1,00
8. Marchacz (Drim Tim)1,00
9. Morawiec (Gwiezdno Flota)1,00
10. Olesiński (Płomień)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)9,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)6,00
3. Breguła (Romus)4,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,00
5. Palej (Green Peas)4,00
6. Soehrich (Budsar)4,00
7. Winkler (Jaworzno)4,00
8. Kozieł (Romus)3,00
9. Kurek (Atomic)3,00
10. Lewicki (Demons)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)80,0%
2. Kałuża (Be Perfect)77,8%
3. Soehrich (Budsar)72,7%
4. Kosmowski (Drim Tim)69,2%
5. Kurek (Atomic)63,6%
6. Malicki (Dobermany)62,5%
7. Winkler (Jaworzno)62,5%
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)60,0%
9. Podulka (Budsar)60,0%
10. Weselak (Budsar)60,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kocy1. Kocy (Dobermany)50,0%
2. Podulka (Budsar)50,0%
3. Szyda (Płomień)42,9%
4. Zarychta (Be Perfect)42,9%
5. Kinczewski (Romus)41,7%
6. Hirsz (Drim Tim)40,0%
7. Kurek (Atomic)40,0%
8. Urbaś (Jaworzno)40,0%
9. Gembus (Be Perfect)37,5%
10. Morawiec (Gwiezdno Flota)37,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Malicki (Dobermany)100,0%
2. Weselak (Budsar)85,7%
3. Hirsz (Drim Tim)83,3%
4. Gołysz (Rybnik Team)80,0%
5. Morawiec (Gwiezdno Flota)80,0%
6. Palej (Green Peas)80,0%
7. Szyda (Płomień)80,0%
8. Prokurat (Jaworzno)71,4%
9. Stawowski (Drim Tim)66,7%
10. Pietras (Płomień)62,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Winkler (Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)