Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 15

(2019-01-27)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Weselak (Budsar)34,00
2. Gembus (Be Perfect)29,00
3. Polnik (Rybnik Team)27,00
4. Kozieł (Romus)26,00
5. Soehrich (Budsar)26,00
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)25,00
7. Morawiec (Gwiezdno Flota)25,00
8. Malicki (Dobermany)24,00
9. Zielony (Be Perfect)24,00
10. Kałuża (Be Perfect)23,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Malicki (Dobermany)25,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)25,00
3. Weselak (Budsar)25,00
4. Gembus (Be Perfect)24,00
5. Pietras (Płomień)23,00
6. Kinczewski (Romus)21,00
7. Morawiec (Gwiezdno Flota)21,00
8. Zielony (Be Perfect)21,00
9. Polnik (Rybnik Team)20,00
10. Sgodzaj (Romus)20,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Weselak (Budsar)15,00
2. Kozieł (Romus)13,00
3. Gembus (Be Perfect)11,00
4. Mazurkiewicz (Gwiezdno Flota)11,00
5. Olesiński (Płomień)11,00
6. Klasa (Płomień)10,00
7. Pierchała (Rybnik Team)10,00
8. Soehrich (Budsar)10,00
9. Kaptacz (Atomic)9,00
10. Kinczewski (Romus)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Pierchała1. Pierchała (Rybnik Team)10,00
2. Kozieł (Romus)9,00
3. Zielony (Be Perfect)9,00
4. Gruca (Dobermany)8,00
5. Sgodzaj (Romus)7,00
6. Pazoła (Jaworzno)6,00
7. Pietras (Płomień)6,00
8. Zarychta (Be Perfect)6,00
9. Bartecki (Green Peas)5,00
10. Klasa (Płomień)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Płomień)5,00
2. Bartecki (Green Peas)4,00
3. Bastek (Green Peas)3,00
4. Hiltawski (Green Peas)3,00
5. Kosmowski (Drim Tim)3,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
7. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
8. Morawiec (Gwiezdno Flota)3,00
9. Podulka (Budsar)3,00
10. Wilk (Demons)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)3,00
2. Gembus (Be Perfect)2,00
3. Juraszek (Budsar)2,00
4. Kałuża (Be Perfect)2,00
5. Warchoł (Jaworzno)2,00
6. Kampa (Demons)1,00
7. Klasa (Płomień)1,00
8. Marchacz (Drim Tim)1,00
9. Morawiec (Gwiezdno Flota)1,00
10. Olesiński (Płomień)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)9,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)6,00
3. Breguła (Romus)4,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,00
5. Palej (Green Peas)4,00
6. Soehrich (Budsar)4,00
7. Winkler (Jaworzno)4,00
8. Kozieł (Romus)3,00
9. Kurek (Atomic)3,00
10. Lewicki (Demons)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)80,0%
2. Kałuża (Be Perfect)77,8%
3. Soehrich (Budsar)72,7%
4. Kosmowski (Drim Tim)69,2%
5. Kurek (Atomic)63,6%
6. Malicki (Dobermany)62,5%
7. Winkler (Jaworzno)62,5%
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)60,0%
9. Podulka (Budsar)60,0%
10. Weselak (Budsar)60,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kocy1. Kocy (Dobermany)50,0%
2. Podulka (Budsar)50,0%
3. Szyda (Płomień)42,9%
4. Zarychta (Be Perfect)42,9%
5. Kinczewski (Romus)41,7%
6. Hirsz (Drim Tim)40,0%
7. Kurek (Atomic)40,0%
8. Urbaś (Jaworzno)40,0%
9. Gembus (Be Perfect)37,5%
10. Morawiec (Gwiezdno Flota)37,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Malicki (Dobermany)100,0%
2. Weselak (Budsar)85,7%
3. Hirsz (Drim Tim)83,3%
4. Gołysz (Rybnik Team)80,0%
5. Morawiec (Gwiezdno Flota)80,0%
6. Palej (Green Peas)80,0%
7. Szyda (Płomień)80,0%
8. Prokurat (Jaworzno)71,4%
9. Stawowski (Drim Tim)66,7%
10. Pietras (Płomień)62,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Winkler (Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)