Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 14

(2019-01-20)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kampa1. Kampa (Demons)36,00
2. Kinczewski (Romus)27,00
3. Kurek (Atomic)27,00
4. Anduła (Green Peas)26,00
5. Podulka (Budsar)26,00
6. Breguła (Romus)25,00
7. Kosmowski (Drim Tim)24,00
8. Bubel (Demons)23,00
9. Kafarski (Demons)23,00
10. Sazanów (Budsar)21,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Breguła1. Breguła (Romus)26,00
2. Jasiński (Rybnik Team)22,00
3. Kafarski (Demons)22,00
4. Kampa (Demons)22,00
5. Kinczewski (Romus)22,00
6. Kurek (Atomic)22,00
7. Anduła (Green Peas)20,00
8. Bubel (Demons)20,00
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)20,00
10. Podulka (Budsar)20,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Anduła1. Anduła (Green Peas)14,00
2. Kałuża (Be Perfect)14,00
3. Kampa (Demons)13,00
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)12,00
5. Bubel (Demons)11,00
6. Stępień (Płomień)11,00
7. Chamera (Green Peas)10,00
8. Kocy (Dobermany)10,00
9. Warchoł (Jaworzno)10,00
10. Zawierucha (Demons)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)11,00
2. Sergiel (Jaworzno)9,00
3. Kafarski (Demons)7,00
4. Chamera (Green Peas)6,00
5. Jagieła (Romus)6,00
6. Kornecki (Gwiezdno Flota)6,00
7. Kinczewski (Romus)5,00
8. Moralewicz (Budsar)5,00
9. Podulka (Budsar)5,00
10. Bubel (Demons)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bednarz (Green Peas)4,00
2. Kurek (Atomic)4,00
3. Podulka (Budsar)4,00
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00
5. Borowiak (Be Perfect)3,00
6. Chamera (Green Peas)3,00
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
8. Malicki (Dobermany)3,00
9. Anduła (Green Peas)2,00
10. Donerstag (Gwiezdno Flota)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)4,00
2. Juraszek (Budsar)2,00
3. Napierała (Rybnik Team)2,00
4. Zawierucha (Demons)2,00
5. Breguła (Romus)1,00
6. Doktorczyk (Atomic)1,00
7. Jagieła (Romus)1,00
8. Kosmowski (Drim Tim)1,00
9. Król (Dobermany)1,00
10. Nowrotek (Drim Tim)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jagieła (Romus)8,00
2. Moralewicz (Budsar)6,00
3. Pierchała (Rybnik Team)5,00
4. Sergiel (Jaworzno)5,00
5. Bubel (Demons)4,00
6. Chamera (Green Peas)4,00
7. Goj (Drim Tim)4,00
8. Kafarski (Demons)4,00
9. Podulka (Budsar)4,00
10. Świerkowicz (Budsar)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kampa1. Kampa (Demons)72,7%
2. Kosmowski (Drim Tim)72,7%
3. Winkler (Jaworzno)71,4%
4. Donerstag (Gwiezdno Flota)70,0%
5. Jasiński (Rybnik Team)69,2%
6. Kinczewski (Romus)66,7%
7. Warchoł (Jaworzno)62,5%
8. Bubel (Demons)61,5%
9. Kafarski (Demons)57,1%
10. Moralewicz (Budsar)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kafarski1. Kafarski (Demons)62,5%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)50,0%
3. Kurek (Atomic)45,5%
4. Gołysz (Rybnik Team)42,9%
5. Zarychta (Be Perfect)42,9%
6. Podulka (Budsar)41,7%
7. Gruca (Dobermany)40,0%
8. Kinczewski (Romus)40,0%
9. Morawiec (Gwiezdno Flota)40,0%
10. Goj (Drim Tim)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kurek1. Kurek (Atomic)100,0%
2. Zając (Romus)100,0%
3. Łokociejewski (Be Perfect)83,3%
4. Breguła (Romus)80,0%
5. Kinczewski (Romus)80,0%
6. Sass (Atomic)80,0%
7. Kampa (Demons)75,0%
8. Jagieła (Romus)66,7%
9. Klasa (Płomień)66,7%
10. Bubel (Demons)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)1,00
2. Morawiec (Gwiezdno Flota)1,00
3. Weselak (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)