Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 13

(2019-01-13)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Sgodzaj1. Sgodzaj (Romus)38,00
2. Weselak (Budsar)37,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)28,00
4. Zemrzycki (Be Perfect)25,00
5. Chamera (Green Peas)24,00
6. Bubel (Demons)22,00
7. Kucharczyk (Drim Tim)22,00
8. Łokociejewski (Be Perfect)19,00
9. Nowak (Drim Tim)19,00
10. Sowa (Gwiezdno Flota)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Sgodzaj1. Sgodzaj (Romus)36,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)24,00
3. Weselak (Budsar)24,00
4. Zemrzycki (Be Perfect)22,00
5. Nowak (Drim Tim)21,00
6. Chamera (Green Peas)20,00
7. Breguła (Romus)19,00
8. Gąciarz (Atomic)19,00
9. Morawiec (Gwiezdno Flota)19,00
10. Podulka (Budsar)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Weselak (Budsar)17,00
2. Brzęczek (Płomień)15,00
3. Bubel (Demons)14,00
4. Gembus (Be Perfect)12,00
5. Sowa (Gwiezdno Flota)12,00
6. Dudek (Demons)11,00
7. Kaptacz (Atomic)11,00
8. Soehrich (Budsar)10,00
9. Winkler (Jaworzno)10,00
10. Nowak (Drim Tim)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)9,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)8,00
3. Dudek (Demons)7,00
4. Kornecki (Gwiezdno Flota)7,00
5. Pierchała (Rybnik Team)7,00
6. Kupczak (Rybnik Team)6,00
7. Sergiel (Jaworzno)6,00
8. Szmal (Atomic)6,00
9. Kałuża (Be Perfect)5,00
10. Modrzyński (Gwiezdno Flota)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)6,00
2. Lewicki (Demons)5,00
3. Gołysz (Rybnik Team)3,00
4. Hirsz (Drim Tim)3,00
5. Kotynia (Demons)3,00
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,00
7. Moralewicz (Budsar)3,00
8. Pietras (Płomień)3,00
9. Sgodzaj (Romus)3,00
10. Sowa (Gwiezdno Flota)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Demons)3,00
2. Kotynia (Demons)2,00
3. Król (Dobermany)2,00
4. Zielony (Be Perfect)2,00
5. Bastek (Green Peas)1,00
6. Bednarz (Green Peas)1,00
7. Breguła (Romus)1,00
8. Brzęczek (Płomień)1,00
9. Gembus (Be Perfect)1,00
10. Kamiński (Rybnik Team)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Krajewski (Dobermany)6,00
2. Pietras (Płomień)6,00
3. Zawierucha (Demons)5,00
4. Bubel (Demons)4,00
5. Dudek (Demons)4,00
6. Gembus (Be Perfect)4,00
7. Gruca (Dobermany)4,00
8. Komendarski (Płomień)4,00
9. Kurek (Atomic)4,00
10. Sgodzaj (Romus)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Zemrzycki (Be Perfect)88,9%
2. Kucharczyk (Drim Tim)71,4%
3. Sgodzaj (Romus)61,9%
4. Weselak (Budsar)61,5%
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)61,1%
6. Urbaś (Jaworzno)58,3%
7. Gruca (Dobermany)57,1%
8. Kampa (Drim Tim)57,1%
9. Lewicki (Demons)55,6%
10. Polnik (Rybnik Team)55,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Łokociejewski1. Łokociejewski (Be Perfect)80,0%
2. Chamera (Green Peas)60,0%
3. Sgodzaj (Romus)57,1%
4. Podulka (Budsar)55,6%
5. Urbaś (Jaworzno)55,6%
6. Gruca (Dobermany)50,0%
7. Gąciarz (Atomic)42,9%
8. Lewicki (Demons)40,0%
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)40,0%
10. Oczadły (Romus)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)100,0%
2. Weselak (Budsar)100,0%
3. Kupczak (Rybnik Team)90,9%
4. Moralewicz (Budsar)85,7%
5. Breguła (Romus)83,3%
6. Zemrzycki (Be Perfect)83,3%
7. Kucharczyk (Drim Tim)80,0%
8. Polnik (Rybnik Team)77,8%
9. Kornecki (Gwiezdno Flota)66,7%
10. Malicki (Dobermany)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Gruca1. Gruca (Dobermany)1,00
2. Kurek (Atomic)1,00
3. Musiał (Dobermany)1,00
4. Palicki (Green Peas)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Supersonics63:45Longmanwięcej»
(07-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Jaworzno40:36Monstarswięcej»
(07-05-2017 11:40)