Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 12

(2019-01-06)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Chamera1. Chamera (Green Peas)29,00
2. Palicki (Green Peas)28,00
3. Gołysz (Rybnik Team)27,00
4. Weselak (Budsar)27,00
5. Nowak (Drim Tim)26,00
6. Kornecki (Gwiezdno Flota)25,00
7. Zemrzycki (Be Perfect)24,00
8. Kampa (Demons)23,00
9. Bubel (Demons)22,00
10. Goj (Drim Tim)22,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Gołysz1. Gołysz (Rybnik Team)25,00
2. Kornecki (Gwiezdno Flota)25,00
3. Weselak (Budsar)24,00
4. Bubel (Demons)22,00
5. Podulka (Budsar)22,00
6. Gembus (Be Perfect)21,00
7. Winkler (Jaworzno)21,00
8. Goj (Drim Tim)19,00
9. Kurek (Atomic)19,00
10. Zemrzycki (Be Perfect)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Palicki1. Palicki (Green Peas)13,00
2. Nowak (Drim Tim)12,00
3. Kamiński (Rybnik Team)11,00
4. Kaptacz (Atomic)11,00
5. Sgodzaj (Romus)11,00
6. Sowa (Gwiezdno Flota)11,00
7. Weselak (Budsar)11,00
8. Kurek (Atomic)10,00
9. Michalak (Dobermany)10,00
10. Kałuża (Be Perfect)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Gruca1. Gruca (Dobermany)10,00
2. Chamera (Green Peas)8,00
3. Kozieł (Romus)8,00
4. Kucharczyk (Drim Tim)7,00
5. Szmal (Atomic)7,00
6. Sgodzaj (Romus)6,00
7. Soehrich (Budsar)5,00
8. Walicki (Budsar)5,00
9. Bastek (Green Peas)4,00
10. Bubel (Demons)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)7,00
2. Gruca (Dobermany)5,00
3. Bartecki (Green Peas)4,00
4. Kołodziej (Atomic)4,00
5. Kornecki (Gwiezdno Flota)4,00
6. Bednarz (Green Peas)3,00
7. Kampa (Drim Tim)3,00
8. Kocy (Dobermany)3,00
9. Michalak (Dobermany)3,00
10. Sergiel (Jaworzno)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)5,00
2. Nowak (Drim Tim)2,00
3. Palicki (Green Peas)2,00
4. Szmal (Atomic)2,00
5. Winkler (Jaworzno)2,00
6. Bastek (Green Peas)1,00
7. Breguła (Romus)1,00
8. Bubel (Demons)1,00
9. Chamera (Green Peas)1,00
10. Gruca (Dobermany)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kąkol1. Kąkol (Płomień)9,00
2. Szmal (Atomic)6,00
3. Gruca (Dobermany)5,00
4. Klasa (Płomień)5,00
5. Bubel (Demons)4,00
6. Kozieł (Romus)4,00
7. Polnik (Rybnik Team)4,00
8. Soehrich (Budsar)4,00
9. Sosin (Budsar)4,00
10. Stawowski (Drim Tim)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chamera1. Chamera (Green Peas)71,4%
2. Kampa (Demons)70,0%
3. Bubel (Demons)69,2%
4. Palej (Green Peas)62,5%
5. Gołysz (Rybnik Team)60,0%
6. Juraszek (Budsar)60,0%
7. Zemrzycki (Be Perfect)60,0%
8. Podulka (Budsar)58,3%
9. Kałuża (Be Perfect)57,1%
10. Skurzyński (Jaworzno)57,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)66,7%
2. Kornecki (Gwiezdno Flota)62,5%
3. Chamera (Green Peas)60,0%
4. Szymura (Rybnik Team)57,1%
5. Gołysz (Rybnik Team)55,6%
6. Podulka (Budsar)55,6%
7. Palicki (Green Peas)50,0%
8. Goj (Drim Tim)42,9%
9. Wilk (Demons)42,9%
10. Modrzyński (Gwiezdno Flota)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Dudek1. Dudek (Demons)100,0%
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)100,0%
3. Polnik (Rybnik Team)100,0%
4. Zemrzycki (Be Perfect)87,5%
5. Gąciarz (Atomic)83,3%
6. Palej (Green Peas)83,3%
7. Palicki (Green Peas)80,0%
8. Sass (Atomic)69,2%
9. Weselak (Budsar)62,5%
10. Kornecki (Gwiezdno Flota)61,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Podulka (Budsar)1,00
2. Świerkowicz (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)