Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 11

(2018-12-09)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Bubel (Demons)28,00
2. Adamczyk (Demons)27,00
3. Nowrotek (Drim Tim)27,00
4. Kampa (Demons)26,00
5. Kaptacz (Atomic)25,00
6. Nowak (Drim Tim)25,00
7. Kucharczyk (Drim Tim)24,00
8. Jasiński (Rybnik Team)22,00
9. Soehrich (Budsar)22,00
10. Palicki (Green Peas)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Jasiński1. Jasiński (Rybnik Team)25,00
2. Nowak (Drim Tim)24,00
3. Anduła (Green Peas)20,00
4. Kaptacz (Atomic)20,00
5. Adamczyk (Demons)19,00
6. Kampa (Demons)19,00
7. Bubel (Demons)18,00
8. Chamera (Green Peas)18,00
9. Polnik (Rybnik Team)18,00
10. Kurek (Atomic)17,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Nowrotek1. Nowrotek (Drim Tim)13,00
2. Soehrich (Budsar)13,00
3. Sowa (Gwiezdno Flota)13,00
4. Brzęczek (Płomień)12,00
5. Bubel (Demons)12,00
6. Juraszek (Budsar)11,00
7. Szmal (Atomic)11,00
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)9,00
9. Doktorczyk (Atomic)9,00
10. Kamiński (Rybnik Team)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)10,00
2. Bartecki (Green Peas)7,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)7,00
4. Kupczak (Rybnik Team)7,00
5. Adamczyk (Demons)6,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
7. Walicki (Budsar)6,00
8. Soehrich (Budsar)5,00
9. Wilk (Demons)5,00
10. Jagieła (Romus)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)6,00
2. Bartecki (Green Peas)4,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00
5. Chamera (Green Peas)3,00
6. Czyż (Romus)3,00
7. Kaptacz (Atomic)3,00
8. Olesiński (Płomień)3,00
9. Soehrich (Budsar)3,00
10. Gołysz (Rybnik Team)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)4,00
2. Kołodziej (Atomic)4,00
3. Palicki (Green Peas)3,00
4. Juraszek (Budsar)2,00
5. Kaszycki (Demons)2,00
6. Komendarski (Płomień)2,00
7. Breguła (Romus)1,00
8. Brzęczek (Płomień)1,00
9. Doktorczyk (Atomic)1,00
10. Hirsz (Drim Tim)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Komendarski1. Komendarski (Płomień)6,00
2. Chamera (Green Peas)4,00
3. Hirsz (Drim Tim)4,00
4. Moralewicz (Budsar)4,00
5. Olesiński (Płomień)4,00
6. Soehrich (Budsar)4,00
7. Brzęczek (Płomień)3,00
8. Jagieła (Romus)3,00
9. Kampa (Demons)3,00
10. Szmal (Atomic)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Bubel (Demons)80,0%
2. Nowak (Drim Tim)73,3%
3. Nowrotek (Drim Tim)63,6%
4. Adamczyk (Demons)60,0%
5. Anduła (Green Peas)60,0%
6. Kampa (Demons)60,0%
7. Winkler (Jaworzno)58,3%
8. Palicki (Green Peas)55,6%
9. Chamera (Green Peas)53,9%
10. Warchoł (Jaworzno)53,9%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)57,1%
2. Adamczyk (Demons)55,6%
3. Chamera (Green Peas)50,0%
4. Brańka (Jaworzno)42,9%
5. Jasiński (Rybnik Team)42,9%
6. Morawiec (Gwiezdno Flota)42,9%
7. Wilk (Demons)40,0%
8. Kurek (Atomic)37,5%
9. Nowak (Drim Tim)33,3%
10. Nowak (Płomień)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)100,0%
2. Kaptacz (Atomic)90,9%
3. Kupczak (Rybnik Team)90,0%
4. Kurek (Atomic)80,0%
5. Jasiński (Rybnik Team)66,7%
6. Polnik (Rybnik Team)55,6%
7. Komendarski (Płomień)50,0%
8. Gołysz (Rybnik Team)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Doktorczyk (Atomic)1,00
2. Gąciarz (Atomic)1,00
3. Kaptacz (Atomic)1,00
4. Szmal (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Supersonics63:45Longmanwięcej»
(07-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Jaworzno40:36Monstarswięcej»
(07-05-2017 11:40)