Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 10

(2018-12-16)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kurek1. Kurek (Atomic)29,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)27,00
3. Nowak (Drim Tim)27,00
4. Soehrich (Budsar)26,00
5. Sgodzaj (Romus)24,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)23,00
7. Anduła (Green Peas)22,00
8. Sass (Atomic)22,00
9. Warchoł (Jaworzno)22,00
10. Pietras (Płomień)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kurek1. Kurek (Atomic)25,00
2. Moralewicz (Budsar)24,00
3. Anduła (Green Peas)23,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)23,00
5. Pietras (Płomień)23,00
6. Kocy (Dobermany)21,00
7. Nowak (Drim Tim)21,00
8. Gembus (Be Perfect)20,00
9. Gąciarz (Atomic)19,00
10. Klasa (Płomień)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)13,00
2. Sowa (Gwiezdno Flota)13,00
3. Winkler (Jaworzno)13,00
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)12,00
5. Szmal (Atomic)11,00
6. Tartas (Budsar)11,00
7. Kampa (Demons)10,00
8. Palicki (Green Peas)10,00
9. Warchoł (Jaworzno)10,00
10. Marchacz (Drim Tim)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Stawowski1. Stawowski (Drim Tim)8,00
2. Gruca (Dobermany)7,00
3. Gąciarz (Atomic)6,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)6,00
5. Lubrych (Dobermany)6,00
6. Pierchała (Rybnik Team)6,00
7. Adamczyk (Demons)5,00
8. Hirsz (Drim Tim)5,00
9. Kurek (Atomic)5,00
10. Moralewicz (Budsar)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Soehrich (Budsar)5,00
2. Piekarski (Jaworzno)4,00
3. Pietras (Płomień)4,00
4. Sazanów (Budsar)4,00
5. Zawierucha (Demons)4,00
6. Chamera (Green Peas)3,00
7. Chołuj (Rybnik Team)3,00
8. Gąciarz (Atomic)3,00
9. Kaptacz (Atomic)3,00
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)2,00
2. Lubrych (Dobermany)2,00
3. Palicki (Green Peas)2,00
4. Soehrich (Budsar)2,00
5. Warchoł (Jaworzno)2,00
6. Anduła (Green Peas)1,00
7. Bastek (Green Peas)1,00
8. Gembus (Be Perfect)1,00
9. Juraszek (Budsar)1,00
10. Kampa (Demons)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Prokurat1. Prokurat (Jaworzno)6,00
2. Sgodzaj (Romus)6,00
3. Skurzyński (Jaworzno)6,00
4. Gąciarz (Atomic)5,00
5. Pycia (Dobermany)5,00
6. Bubel (Demons)4,00
7. Chamera (Green Peas)4,00
8. Chołuj (Rybnik Team)4,00
9. Warchoł (Jaworzno)4,00
10. Winkler (Jaworzno)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sgodzaj1. Sgodzaj (Romus)75,0%
2. Grzegorzewski (Drim Tim)71,4%
3. Nowak (Drim Tim)71,4%
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)60,0%
5. Soehrich (Budsar)58,3%
6. Warchoł (Jaworzno)58,3%
7. Komendarski (Płomień)57,1%
8. Stawowski (Drim Tim)57,1%
9. Lubrych (Dobermany)55,6%
10. Morawiec (Gwiezdno Flota)55,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sgodzaj1. Sgodzaj (Romus)83,3%
2. Kurek (Atomic)62,5%
3. Gąciarz (Atomic)60,0%
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)60,0%
5. Morawiec (Gwiezdno Flota)55,6%
6. Szymura (Rybnik Team)50,0%
7. Łokociejewski (Be Perfect)40,0%
8. Wilk (Demons)40,0%
9. Gembus (Be Perfect)30,8%
10. Adamczyk (Demons)28,6%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kocy1. Kocy (Dobermany)100,0%
2. Michalak (Dobermany)100,0%
3. Anduła (Green Peas)90,0%
4. Adamczyk (Demons)80,0%
5. Kurek (Atomic)80,0%
6. Pietras (Płomień)80,0%
7. Zarychta (Be Perfect)80,0%
8. Moralewicz (Budsar)75,0%
9. Chamera (Green Peas)71,4%
10. Kaptacz (Atomic)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)2,00
2. Bubel (Demons)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Gwiezdno Flota22:12Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Piaśniki51:67Wielka Kiść więcej»
(23-03-2019 13:00)
ZGP35:79Longmanwięcej»
(23-03-2019 11:40)
Hica63:59Watahawięcej»
(23-03-2019 10:20)
Kolejka 2
Olimpia55:73Longmanwięcej»
(23-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar63:84Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)
Atomic73:58Płomieńwięcej»
(17-03-2019 17:30)
Drim Tim83:63Dobermanywięcej»
(17-03-2019 16:00)
Be Perfect84:72Jaworznowięcej»
(17-03-2019 14:30)
Gwiezdno Flota83:61Rybnik Teamwięcej»
(17-03-2019 13:00)