Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 9

(2018-11-18)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Weselak (Budsar)37,00
2. Chamera (Green Peas)36,00
3. Gembus (Be Perfect)32,00
4. Zarychta (Be Perfect)27,00
5. Kampa (Drim Tim)26,00
6. Adamczyk (Demons)24,00
7. Nowak (Drim Tim)24,00
8. Łokociejewski (Be Perfect)23,00
9. Zemrzycki (Be Perfect)23,00
10. Białdyga (Gwiezdno Flota)21,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)26,00
2. Michalak (Dobermany)25,00
3. Chamera (Green Peas)22,00
4. Łokociejewski (Be Perfect)21,00
5. Kurek (Atomic)20,00
6. Przybyła (Gwiezdno Flota)19,00
7. Weselak (Budsar)19,00
8. Zemrzycki (Be Perfect)19,00
9. Anduła (Green Peas)18,00
10. Breguła (Romus)18,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Weselak (Budsar)17,00
2. Białdyga (Gwiezdno Flota)16,00
3. Sowa (Gwiezdno Flota)15,00
4. Kamiński (Rybnik Team)14,00
5. Gembus (Be Perfect)13,00
6. Kampa (Drim Tim)12,00
7. Bubel (Demons)9,00
8. Chamera (Green Peas)9,00
9. Kaptacz (Atomic)9,00
10. Kocy (Dobermany)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)8,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)8,00
3. Zielony (Be Perfect)8,00
4. Stawowski (Drim Tim)7,00
5. Bartecki (Green Peas)6,00
6. Gembus (Be Perfect)6,00
7. Warchoł (Jaworzno)6,00
8. Zarychta (Be Perfect)6,00
9. Jagieła (Romus)5,00
10. Jaszczurowski (Be Perfect)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Drim Tim)7,00
2. Chamera (Green Peas)5,00
3. Gąciarz (Atomic)5,00
4. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
5. Przywarka (Green Peas)5,00
6. Bartecki (Green Peas)4,00
7. Olesiński (Płomień)4,00
8. Sergiel (Jaworzno)4,00
9. Adamczyk (Demons)3,00
10. Pycia (Dobermany)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)3,00
2. Anduła (Green Peas)2,00
3. Brzęczek (Płomień)2,00
4. Pierchała (Rybnik Team)2,00
5. Bartecki (Green Peas)1,00
6. Chamera (Green Peas)1,00
7. Doktorczyk (Atomic)1,00
8. Jagieła (Romus)1,00
9. Kaptacz (Atomic)1,00
10. Kaszycki (Demons)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Drim Tim)6,00
2. Bartecki (Green Peas)5,00
3. Kurek (Atomic)5,00
4. Sgodzaj (Romus)5,00
5. Soehrich (Budsar)5,00
6. Anduła (Green Peas)4,00
7. Bubel (Demons)4,00
8. Chamera (Green Peas)4,00
9. Klasa (Płomień)4,00
10. Prokurat (Jaworzno)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Zemrzycki (Be Perfect)88,9%
2. Weselak (Budsar)75,0%
3. Nowak (Drim Tim)70,0%
4. Kampa (Demons)66,7%
5. Nowrotek (Drim Tim)66,7%
6. Winkler (Jaworzno)66,7%
7. Breguła (Romus)64,3%
8. Chamera (Green Peas)63,6%
9. Gembus (Be Perfect)63,6%
10. Łokociejewski (Be Perfect)63,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)66,7%
2. Malicki (Dobermany)66,7%
3. Chamera (Green Peas)62,5%
4. Jaszczurowski (Be Perfect)50,0%
5. Kampa (Drim Tim)50,0%
6. Kurek (Atomic)50,0%
7. Łokociejewski (Be Perfect)50,0%
8. Adamczyk (Demons)44,4%
9. Szymura (Rybnik Team)36,4%
10. Klasa (Płomień)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Weselak (Budsar)100,0%
2. Adamczyk (Demons)66,7%
3. Kinczewski (Romus)60,0%
4. Warchoł (Jaworzno)57,1%
5. Michalak (Dobermany)55,0%
6. Prokurat (Jaworzno)42,9%
7. Winkler (Jaworzno)40,0%
8. Przybyła (Gwiezdno Flota)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bubel1. Bubel (Demons)1,00
2. Goj (Drim Tim)1,00
3. Świerkowicz (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)