Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 8

(2018-11-11)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Weselak (Budsar)32,00
2. Chamera (Green Peas)30,00
3. Zielony (Be Perfect)26,00
4. Zawierucha (Demons)25,00
5. Bastek (Green Peas)23,00
6. Kosmowski (Drim Tim)22,00
7. Szymura (Rybnik Team)22,00
8. Breguła (Romus)21,00
9. Gołysz (Rybnik Team)21,00
10. Kaptacz (Atomic)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Zawierucha (Demons)26,00
2. Breguła (Romus)23,00
3. Kosmowski (Drim Tim)22,00
4. Weselak (Budsar)22,00
5. Chamera (Green Peas)21,00
6. Zielony (Be Perfect)21,00
7. Kocy (Dobermany)20,00
8. Szymura (Rybnik Team)20,00
9. Zemrzycki (Be Perfect)20,00
10. Pietras (Płomień)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Marchacz1. Marchacz (Drim Tim)16,00
2. Winkler (Jaworzno)16,00
3. Bastek (Green Peas)14,00
4. Gembus (Be Perfect)14,00
5. Sowa (Gwiezdno Flota)14,00
6. Weselak (Budsar)14,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)13,00
8. Kaptacz (Atomic)13,00
9. Bubel (Demons)12,00
10. Brzęczek (Płomień)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Wilk1. Wilk (Demons)10,00
2. Chamera (Green Peas)8,00
3. Zielony (Be Perfect)8,00
4. Gołysz (Rybnik Team)7,00
5. Moralewicz (Budsar)6,00
6. Szymura (Rybnik Team)6,00
7. Kampa (Drim Tim)5,00
8. Kornecki (Gwiezdno Flota)5,00
9. Kubas (Romus)5,00
10. Kubista (Drim Tim)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Malicki (Dobermany)5,00
2. Kampa (Drim Tim)4,00
3. Kupczak (Rybnik Team)4,00
4. Chamera (Green Peas)3,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
6. Kurek (Atomic)3,00
7. Moralewicz (Budsar)3,00
8. Pazoła (Jaworzno)3,00
9. Weselak (Budsar)3,00
10. Zarychta (Be Perfect)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Zawierucha (Demons)3,00
2. Chamera (Green Peas)2,00
3. Kampa (Demons)2,00
4. Kampa (Drim Tim)2,00
5. Kaszycki (Demons)2,00
6. Pycia (Dobermany)2,00
7. Czyż (Romus)1,00
8. Gołysz (Rybnik Team)1,00
9. Kamiński (Rybnik Team)1,00
10. Kaptacz (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Brańka (Jaworzno)7,00
2. Chamera (Green Peas)5,00
3. Kampa (Drim Tim)5,00
4. Musiał (Dobermany)5,00
5. Wilk (Demons)5,00
6. Białdyga (Gwiezdno Flota)4,00
7. Kubas (Romus)4,00
8. Kurek (Atomic)4,00
9. Palej (Green Peas)4,00
10. Przybyła (Gwiezdno Flota)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kosmowski1. Kosmowski (Drim Tim)90,9%
2. Napierała (Rybnik Team)71,4%
3. Pazoła (Jaworzno)66,7%
4. Weselak (Budsar)66,7%
5. Zielony (Be Perfect)57,1%
6. Bastek (Green Peas)50,0%
7. Goj (Drim Tim)50,0%
8. Kaptacz (Atomic)50,0%
9. Szymura (Rybnik Team)50,0%
10. Wilk (Demons)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chamera1. Chamera (Green Peas)71,4%
2. Wilk (Demons)60,0%
3. Zarychta (Be Perfect)60,0%
4. Zawierucha (Demons)55,6%
5. Kocy (Dobermany)50,0%
6. Pietras (Płomień)44,4%
7. Kupczak (Rybnik Team)40,0%
8. Szymura (Rybnik Team)40,0%
9. Zielony (Be Perfect)40,0%
10. Goj (Drim Tim)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Warchoł1. Warchoł (Jaworzno)83,3%
2. Weselak (Budsar)75,0%
3. Palej (Green Peas)60,0%
4. Kornecki (Gwiezdno Flota)57,1%
5. Winkler (Jaworzno)50,0%
6. Zawierucha (Demons)42,9%
7. Kaptacz (Atomic)40,0%
8. Klasa (Płomień)40,0%
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,0%
10. Michalak (Dobermany)27,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)1,00
2. Kurek (Atomic)1,00
3. Warchoł (Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)