Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 6

(2018-10-21)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Weselak (Budsar)32,00
2. Pierchała (Rybnik Team)30,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)28,00
4. Gembus (Wściekłe Psy)26,00
5. Adamczyk (Demons)20,00
6. Kinczewski (Romus)20,00
7. Lato (Gwiezdno Flota)20,00
8. Brańka (Jaworzno)19,00
9. Kocy (Dobermany)19,00
10. Polnik (Rybnik Team)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)22,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)21,00
3. Kocy (Dobermany)20,00
4. Sgodzaj (Romus)20,00
5. Gołysz (Rybnik Team)18,00
6. Kosmowski (Drim Tim)18,00
7. Weselak (Budsar)18,00
8. Brańka (Jaworzno)17,00
9. Gembus (Wściekłe Psy)17,00
10. Bubel (Demons)16,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brzęczek1. Brzęczek (Monstars)16,00
2. Weselak (Budsar)15,00
3. Kinczewski (Romus)12,00
4. Moralewicz (Budsar)12,00
5. Gembus (Wściekłe Psy)11,00
6. Kaptacz (Atomic)11,00
7. Bastek (Green Peas)10,00
8. Breguła (Romus)10,00
9. Gąciarz (Atomic)9,00
10. Przywarka (Green Peas)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Pierchała1. Pierchała (Rybnik Team)9,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)8,00
3. Adamczyk (Demons)6,00
4. Kinczewski (Romus)6,00
5. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
6. Moralewicz (Budsar)6,00
7. Oczadły (Romus)4,00
8. Sergiel (Jaworzno)4,00
9. Szmal (Atomic)4,00
10. Gąciarz (Atomic)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Wilk1. Wilk (Demons)5,00
2. Sergiel (Jaworzno)4,00
3. Bartecki (Green Peas)3,00
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00
5. Brańka (Jaworzno)3,00
6. Pietras (Płomień)3,00
7. Szmal (Atomic)3,00
8. Gołysz (Rybnik Team)2,00
9. Kąkol (ZGP)2,00
10. Kucharczyk (Drim Tim)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Pierchała1. Pierchała (Rybnik Team)3,00
2. Kampa (Demons)2,00
3. Przywarka (Green Peas)2,00
4. Bartecki (Green Peas)1,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
6. Breguła (Romus)1,00
7. Brzęczek (Monstars)1,00
8. Gąciarz (Atomic)1,00
9. Gembus (Wściekłe Psy)1,00
10. Goj (Drim Tim)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Sgodzaj1. Sgodzaj (Romus)6,00
2. Moralewicz (Budsar)5,00
3. Bartecki (Green Peas)4,00
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)4,00
5. Kocy (Dobermany)4,00
6. Kubista (Drim Tim)4,00
7. Zielony (Wściekłe Psy)4,00
8. Gąciarz (Atomic)3,00
9. Kaptacz (Atomic)3,00
10. Komendarski (Monstars)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Pierchała1. Pierchała (Rybnik Team)71,4%
2. Malicki (Dobermany)70,0%
3. Weselak (Budsar)66,7%
4. Kocy (Dobermany)62,5%
5. Polnik (Rybnik Team)60,0%
6. Wilk (Demons)60,0%
7. Brańka (Jaworzno)58,3%
8. Gołysz (Rybnik Team)57,1%
9. Gembus (Wściekłe Psy)55,6%
10. Lato (Gwiezdno Flota)54,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Brańka (Jaworzno)60,0%
2. Zielony (Wściekłe Psy)50,0%
3. Morawiec (Drim Tim)44,4%
4. Lewicki (Demons)40,0%
5. Szyda (Monstars)40,0%
6. Kurek (Atomic)37,5%
7. Pietras (Płomień)33,3%
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)28,6%
9. Goj (Drim Tim)22,2%
10. Hiltawski (Green Peas)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kosmowski1. Kosmowski (Drim Tim)100,0%
2. Weselak (Budsar)100,0%
3. Gembus (Wściekłe Psy)83,3%
4. Komendarski (Monstars)83,3%
5. Soehrich (Budsar)83,3%
6. Lato (Gwiezdno Flota)80,0%
7. Kucharczyk (Drim Tim)71,4%
8. Winkler (Jaworzno)66,7%
9. Kampa (Demons)62,5%
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kocy1. Kocy (Dobermany)1,00
2. Sergiel (Jaworzno)1,00
3. Soehrich (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)