Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 6

(2018-10-21)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Weselak (Budsar)32,00
2. Pierchała (Rybnik Team)30,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)28,00
4. Gembus (Be Perfect)26,00
5. Matysiak (Jaworzno)23,00
6. Adamczyk (Demons)20,00
7. Kamiński (Rybnik Team)20,00
8. Kinczewski (Romus)20,00
9. Lato (Gwiezdno Flota)20,00
10. Brańka (Jaworzno)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)22,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)21,00
3. Kocy (Dobermany)20,00
4. Sgodzaj (Romus)20,00
5. Świerkowicz (Budsar)19,00
6. Gołysz (Rybnik Team)18,00
7. Kosmowski (Drim Tim)18,00
8. Matysiak (Jaworzno)18,00
9. Weselak (Budsar)18,00
10. Brańka (Jaworzno)17,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brzęczek1. Brzęczek (Płomień)16,00
2. Weselak (Budsar)15,00
3. Gruca (Dobermany)13,00
4. Kinczewski (Romus)12,00
5. Moralewicz (Budsar)12,00
6. Doktorczyk (Atomic)11,00
7. Gembus (Be Perfect)11,00
8. Kaptacz (Atomic)11,00
9. Matysiak (Jaworzno)11,00
10. Bastek (Green Peas)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Pierchała1. Pierchała (Rybnik Team)9,00
2. Gruca (Dobermany)8,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)8,00
4. Adamczyk (Demons)6,00
5. Kinczewski (Romus)6,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)6,00
7. Matysiak (Jaworzno)6,00
8. Moralewicz (Budsar)6,00
9. Oczadły (Romus)4,00
10. Sergiel (Jaworzno)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Wilk1. Wilk (Demons)5,00
2. Sergiel (Jaworzno)4,00
3. Sosin (Budsar)4,00
4. Bartecki (Green Peas)3,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00
6. Brańka (Jaworzno)3,00
7. Pietras (Płomień)3,00
8. Szmal (Atomic)3,00
9. Gołysz (Rybnik Team)2,00
10. Jasiński (Rybnik Team)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Jasiński1. Jasiński (Rybnik Team)3,00
2. Pierchała (Rybnik Team)3,00
3. Kamiński (Rybnik Team)2,00
4. Kampa (Demons)2,00
5. Przywarka (Green Peas)2,00
6. Bartecki (Green Peas)1,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
8. Breguła (Romus)1,00
9. Brzęczek (Płomień)1,00
10. Gąciarz (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Sgodzaj1. Sgodzaj (Romus)6,00
2. Moralewicz (Budsar)5,00
3. Bartecki (Green Peas)4,00
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)4,00
5. Kocy (Dobermany)4,00
6. Kubista (Drim Tim)4,00
7. Zielony (Be Perfect)4,00
8. Gąciarz (Atomic)3,00
9. Gruca (Dobermany)3,00
10. Kaptacz (Atomic)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Pierchała1. Pierchała (Rybnik Team)71,4%
2. Malicki (Dobermany)70,0%
3. Weselak (Budsar)66,7%
4. Świerkowicz (Budsar)63,6%
5. Kocy (Dobermany)62,5%
6. Polnik (Rybnik Team)60,0%
7. Wilk (Demons)60,0%
8. Brańka (Jaworzno)58,3%
9. Gołysz (Rybnik Team)57,1%
10. Gembus (Be Perfect)55,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Brańka (Jaworzno)60,0%
2. Zielony (Be Perfect)50,0%
3. Matysiak (Jaworzno)44,4%
4. Morawiec (Gwiezdno Flota)44,4%
5. Lewicki (Demons)40,0%
6. Szyda (Płomień)40,0%
7. Kurek (Atomic)37,5%
8. Pietras (Płomień)33,3%
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)28,6%
10. Goj (Drim Tim)22,2%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kosmowski1. Kosmowski (Drim Tim)100,0%
2. Weselak (Budsar)100,0%
3. Gembus (Be Perfect)83,3%
4. Komendarski (Płomień)83,3%
5. Soehrich (Budsar)83,3%
6. Lato (Gwiezdno Flota)80,0%
7. Gruca (Dobermany)77,8%
8. Kucharczyk (Drim Tim)71,4%
9. Winkler (Jaworzno)66,7%
10. Kampa (Demons)62,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kocy1. Kocy (Dobermany)1,00
2. Sergiel (Jaworzno)1,00
3. Soehrich (Budsar)1,00
4. Suchan (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Piaśniki51:67Wielka Kiść więcej»
(23-03-2019 13:00)
ZGP35:79Longmanwięcej»
(23-03-2019 11:40)
Hica63:59Watahawięcej»
(23-03-2019 10:20)
Kolejka 2
Olimpia55:73Longmanwięcej»
(23-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar63:84Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)
Atomic73:58Płomieńwięcej»
(17-03-2019 17:30)
Drim Tim83:63Dobermanywięcej»
(17-03-2019 16:00)
Be Perfect84:72Jaworznowięcej»
(17-03-2019 14:30)
Gwiezdno Flota83:61Rybnik Teamwięcej»
(17-03-2019 13:00)
Romus55:85Green Peaswięcej»
(17-03-2019 11:40)