Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 5

(2018-10-14)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Nowak1. Nowak (Demons)33,00
2. Weselak (Budsar)31,00
3. Malicki (Dobermany)26,00
4. Winkler (Jaworzno)26,00
5. Kubista (Drim Tim)24,00
6. Kucharczyk (Drim Tim)22,00
7. Polnik (Rybnik Team)22,00
8. Lubrych (Dobermany)21,00
9. Zarychta (Be Perfect)21,00
10. Jaszczurowski (Be Perfect)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Breguła1. Breguła (Romus)29,00
2. Nowak (Demons)25,00
3. Winkler (Jaworzno)24,00
4. Malicki (Dobermany)23,00
5. Polnik (Rybnik Team)21,00
6. Weselak (Budsar)20,00
7. Jaszczurowski (Be Perfect)19,00
8. Kampa (Demons)19,00
9. Kafarski (Demons)18,00
10. Chamera (Green Peas)17,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Nowak1. Nowak (Demons)14,00
2. Kinczewski (Romus)13,00
3. Łokociejewski (Be Perfect)13,00
4. Weselak (Budsar)13,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)11,00
6. Palicki (Green Peas)11,00
7. Kampa (Demons)9,00
8. Kubista (Drim Tim)9,00
9. Chamera (Green Peas)8,00
10. Kocy (Dobermany)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Zarychta1. Zarychta (Be Perfect)10,00
2. Musiał (Dobermany)7,00
3. Weselak (Budsar)7,00
4. Donerstag (Gwiezdno Flota)6,00
5. Kafarski (Demons)6,00
6. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
7. Wilk (Demons)6,00
8. Kubista (Drim Tim)5,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
10. Kurek (Atomic)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Sergiel1. Sergiel (Jaworzno)7,00
2. Olesiński (Płomień)6,00
3. Lubrych (Dobermany)5,00
4. Sazanów (Budsar)5,00
5. Gąciarz (Atomic)4,00
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)4,00
7. Szymura (Rybnik Team)4,00
8. Winkler (Jaworzno)4,00
9. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00
10. Kamiński (Rybnik Team)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)3,00
2. Kamiński (Rybnik Team)2,00
3. Kotynia (Demons)2,00
4. Lubrych (Dobermany)2,00
5. Łokociejewski (Be Perfect)2,00
6. Czyż (Romus)1,00
7. Donerstag (Gwiezdno Flota)1,00
8. Jasiński (Rybnik Team)1,00
9. Juraszek (Budsar)1,00
10. Kaptacz (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Musiał (Dobermany)7,00
2. Białdyga (Gwiezdno Flota)6,00
3. Bartecki (Green Peas)5,00
4. Kafarski (Demons)5,00
5. Olesiński (Płomień)5,00
6. Winkler (Jaworzno)5,00
7. Kąkol (Płomień)4,00
8. Klasa (Płomień)4,00
9. Kubista (Drim Tim)4,00
10. Polnik (Rybnik Team)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)100,0%
2. Zemrzycki (Be Perfect)75,0%
3. Malicki (Dobermany)69,2%
4. Polnik (Rybnik Team)69,2%
5. Kubista (Drim Tim)66,7%
6. Winkler (Jaworzno)62,5%
7. Weselak (Budsar)61,5%
8. Kosmowski (Drim Tim)60,0%
9. Nowak (Demons)58,8%
10. Jaszczurowski (Be Perfect)58,3%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Musiał (Dobermany)60,0%
2. Goj (Drim Tim)50,0%
3. Jaszczurowski (Be Perfect)50,0%
4. Kafarski (Demons)45,5%
5. Chamera (Green Peas)40,0%
6. Klasa (Płomień)37,5%
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)33,3%
8. Polnik (Rybnik Team)33,3%
9. Zarychta (Be Perfect)33,3%
10. Szymura (Rybnik Team)25,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Warchoł1. Warchoł (Jaworzno)83,3%
2. Borowiak (Be Perfect)71,4%
3. Breguła (Romus)71,4%
4. Weselak (Budsar)66,7%
5. Wójcik (Green Peas)57,1%
6. Jasiński (Rybnik Team)54,6%
7. Komendarski (Płomień)33,3%
8. Chamera (Green Peas)30,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Gruca1. Gruca (Dobermany)1,00
2. Pruksa (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)