Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 4

(2018-10-07)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)38,00
2. Chamera (Green Peas)27,00
3. Weselak (Budsar)27,00
4. Gołysz (Rybnik Team)22,00
5. Moralewicz (Budsar)22,00
6. Bartecki (Green Peas)21,00
7. Nawrot (Demons)21,00
8. Musiał (Dobermany)20,00
9. Kaptacz (Atomic)19,00
10. Matysiak (Jaworzno)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)21,00
2. Chamera (Green Peas)18,00
3. Matysiak (Jaworzno)18,00
4. Musiał (Dobermany)18,00
5. Jasiński (Rybnik Team)17,00
6. Kampa (Drim Tim)17,00
7. Moralewicz (Budsar)16,00
8. Weselak (Budsar)16,00
9. Bartecki (Green Peas)15,00
10. Borowiak (Be Perfect)15,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)14,00
2. Weselak (Budsar)14,00
3. Bastek (Green Peas)13,00
4. Brzęczek (Płomień)13,00
5. Chamera (Green Peas)12,00
6. Kampa (Demons)12,00
7. Kamiński (Rybnik Team)11,00
8. Moralewicz (Budsar)11,00
9. Kinczewski (Romus)10,00
10. Sowa (Gwiezdno Flota)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)8,00
2. Gembus (Be Perfect)7,00
3. Sergiel (Jaworzno)7,00
4. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
5. Kinczewski (Romus)5,00
6. Szmal (Atomic)5,00
7. Zielony (Be Perfect)5,00
8. Bartecki (Green Peas)4,00
9. Kornecki (Gwiezdno Flota)4,00
10. Lubrych (Dobermany)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Musiał (Dobermany)5,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
3. Moralewicz (Budsar)4,00
4. Prokurat (Jaworzno)4,00
5. Chamera (Green Peas)3,00
6. Jasiński (Rybnik Team)3,00
7. Kampa (Drim Tim)3,00
8. Kąkol (Płomień)3,00
9. Kinczewski (Romus)3,00
10. Nawrot (Demons)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brzęczek1. Brzęczek (Płomień)3,00
2. Palicki (Green Peas)2,00
3. Borowiak (Be Perfect)1,00
4. Breguła (Romus)1,00
5. Chamera (Green Peas)1,00
6. Kałuża (Be Perfect)1,00
7. Kampa (Demons)1,00
8. Kinczewski (Romus)1,00
9. Komendarski (Płomień)1,00
10. Kornecki (Gwiezdno Flota)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kornecki1. Kornecki (Gwiezdno Flota)5,00
2. Moralewicz (Budsar)5,00
3. Palicki (Green Peas)5,00
4. Kampa (Drim Tim)4,00
5. Klasa (Płomień)4,00
6. Sergiel (Jaworzno)4,00
7. Zielony (Be Perfect)4,00
8. Bartecki (Green Peas)3,00
9. Gąciarz (Atomic)3,00
10. Goj (Drim Tim)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Gruca1. Gruca (Dobermany)71,4%
2. Warchoł (Jaworzno)71,4%
3. Gembus (Be Perfect)70,0%
4. Musiał (Dobermany)70,0%
5. Weselak (Budsar)70,0%
6. Kampa (Drim Tim)66,7%
7. Chamera (Green Peas)61,5%
8. Borowiak (Be Perfect)60,0%
9. Brańka (Jaworzno)60,0%
10. Kaptacz (Atomic)60,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Matysiak1. Matysiak (Jaworzno)66,7%
2. Borowiak (Be Perfect)42,9%
3. Szmal (Atomic)42,9%
4. Łokociejewski (Be Perfect)40,0%
5. Morawiec (Gwiezdno Flota)40,0%
6. Zarychta (Be Perfect)40,0%
7. Bubel (Demons)33,3%
8. Pietras (Płomień)33,3%
9. Chamera (Green Peas)20,0%
10. Moralewicz (Budsar)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Komendarski1. Komendarski (Płomień)100,0%
2. Gembus (Be Perfect)83,3%
3. Kinczewski (Romus)75,0%
4. Kubas (Romus)66,7%
5. Jasiński (Rybnik Team)60,0%
6. Moralewicz (Budsar)60,0%
7. Brzęczek (Płomień)50,0%
8. Grzegorzewski (Drim Tim)50,0%
9. Przybyła (Gwiezdno Flota)50,0%
10. Soehrich (Budsar)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Morawiec1. Morawiec (Gwiezdno Flota)1,00
2. Nowak (Demons)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)