Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 4

(2018-10-07)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)38,00
2. Chamera (Green Peas)27,00
3. Weselak (Budsar)27,00
4. Gołysz (Rybnik Team)22,00
5. Moralewicz (Budsar)22,00
6. Bartecki (Green Peas)21,00
7. Nawrot (Demons)21,00
8. Musiał (Dobermany)20,00
9. Kaptacz (Atomic)19,00
10. Matysiak (Jaworzno)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)21,00
2. Chamera (Green Peas)18,00
3. Matysiak (Jaworzno)18,00
4. Musiał (Dobermany)18,00
5. Jasiński (Rybnik Team)17,00
6. Kampa (Drim Tim)17,00
7. Moralewicz (Budsar)16,00
8. Weselak (Budsar)16,00
9. Bartecki (Green Peas)15,00
10. Borowiak (Be Perfect)15,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Be Perfect)14,00
2. Weselak (Budsar)14,00
3. Bastek (Green Peas)13,00
4. Brzęczek (Płomień)13,00
5. Chamera (Green Peas)12,00
6. Kampa (Demons)12,00
7. Kamiński (Rybnik Team)11,00
8. Moralewicz (Budsar)11,00
9. Kinczewski (Romus)10,00
10. Sowa (Gwiezdno Flota)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)8,00
2. Gembus (Be Perfect)7,00
3. Sergiel (Jaworzno)7,00
4. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
5. Kinczewski (Romus)5,00
6. Szmal (Atomic)5,00
7. Zielony (Be Perfect)5,00
8. Bartecki (Green Peas)4,00
9. Kornecki (Gwiezdno Flota)4,00
10. Lubrych (Dobermany)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Musiał (Dobermany)5,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)4,00
3. Moralewicz (Budsar)4,00
4. Prokurat (Jaworzno)4,00
5. Chamera (Green Peas)3,00
6. Jasiński (Rybnik Team)3,00
7. Kampa (Drim Tim)3,00
8. Kąkol (Płomień)3,00
9. Kinczewski (Romus)3,00
10. Nawrot (Demons)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brzęczek1. Brzęczek (Płomień)3,00
2. Palicki (Green Peas)2,00
3. Borowiak (Be Perfect)1,00
4. Breguła (Romus)1,00
5. Chamera (Green Peas)1,00
6. Kałuża (Be Perfect)1,00
7. Kampa (Demons)1,00
8. Kinczewski (Romus)1,00
9. Komendarski (Płomień)1,00
10. Kornecki (Gwiezdno Flota)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kornecki1. Kornecki (Gwiezdno Flota)5,00
2. Moralewicz (Budsar)5,00
3. Palicki (Green Peas)5,00
4. Kampa (Drim Tim)4,00
5. Klasa (Płomień)4,00
6. Sergiel (Jaworzno)4,00
7. Zielony (Be Perfect)4,00
8. Bartecki (Green Peas)3,00
9. Gąciarz (Atomic)3,00
10. Goj (Drim Tim)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Gruca1. Gruca (Dobermany)71,4%
2. Warchoł (Jaworzno)71,4%
3. Gembus (Be Perfect)70,0%
4. Musiał (Dobermany)70,0%
5. Weselak (Budsar)70,0%
6. Kampa (Drim Tim)66,7%
7. Chamera (Green Peas)61,5%
8. Borowiak (Be Perfect)60,0%
9. Brańka (Jaworzno)60,0%
10. Kaptacz (Atomic)60,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Matysiak1. Matysiak (Jaworzno)66,7%
2. Borowiak (Be Perfect)42,9%
3. Szmal (Atomic)42,9%
4. Łokociejewski (Be Perfect)40,0%
5. Morawiec (Gwiezdno Flota)40,0%
6. Zarychta (Be Perfect)40,0%
7. Bubel (Demons)33,3%
8. Pietras (Płomień)33,3%
9. Chamera (Green Peas)20,0%
10. Moralewicz (Budsar)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Komendarski1. Komendarski (Płomień)100,0%
2. Gembus (Be Perfect)83,3%
3. Kinczewski (Romus)75,0%
4. Kubas (Romus)66,7%
5. Jasiński (Rybnik Team)60,0%
6. Moralewicz (Budsar)60,0%
7. Brzęczek (Płomień)50,0%
8. Grzegorzewski (Drim Tim)50,0%
9. Przybyła (Gwiezdno Flota)50,0%
10. Soehrich (Budsar)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Morawiec1. Morawiec (Gwiezdno Flota)1,00
2. Nowak (Demons)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)