Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 3

(2018-09-30)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)36,00
2. Sgodzaj (Romus)30,00
3. Bubel (Demons)29,00
4. Goj (Drim Tim)29,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)25,00
6. Kampa (Demons)24,00
7. Kucharczyk (Drim Tim)24,00
8. Breguła (Romus)23,00
9. Kaptacz (Atomic)22,00
10. Matysiak (Jaworzno)22,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Goj (Drim Tim)30,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)29,00
3. Kampa (Demons)29,00
4. Sgodzaj (Romus)26,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)22,00
6. Matysiak (Jaworzno)22,00
7. Bubel (Demons)21,00
8. Kaptacz (Atomic)21,00
9. Kornecki (Gwiezdno Flota)21,00
10. Szmal (Atomic)21,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Szmal1. Szmal (Atomic)15,00
2. Weselak (Budsar)15,00
3. Sowa (Gwiezdno Flota)13,00
4. Bubel (Demons)12,00
5. Kaptacz (Atomic)12,00
6. Marchacz (Drim Tim)12,00
7. Anduła (Green Peas)11,00
8. Kucharczyk (Drim Tim)10,00
9. Chamera (Green Peas)9,00
10. Grzegorzewski (Drim Tim)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)9,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)9,00
3. Chamera (Green Peas)8,00
4. Stawowski (Drim Tim)7,00
5. Kinczewski (Romus)6,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)6,00
7. Zielony (Be Perfect)6,00
8. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
9. Kornecki (Gwiezdno Flota)5,00
10. Kubas (Romus)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Sergiel1. Sergiel (Jaworzno)6,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
3. Breguła (Romus)3,00
4. Jasiński (Rybnik Team)3,00
5. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
7. Kupczak (Rybnik Team)3,00
8. Lewicki (Demons)3,00
9. Olesiński (Płomień)3,00
10. Pietras (Płomień)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Demons)2,00
2. Stawowski (Drim Tim)2,00
3. Adamczyk (Demons)1,00
4. Czepczor (Płomień)1,00
5. Goj (Drim Tim)1,00
6. Gołysz (Rybnik Team)1,00
7. Jasiński (Rybnik Team)1,00
8. Kałuża (Be Perfect)1,00
9. Kamiński (Rybnik Team)1,00
10. Kaptacz (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kornecki1. Kornecki (Gwiezdno Flota)9,00
2. Gołysz (Rybnik Team)5,00
3. Kubas (Romus)5,00
4. Weselak (Budsar)5,00
5. Anduła (Green Peas)4,00
6. Gembus (Be Perfect)4,00
7. Kaptacz (Atomic)4,00
8. Komendarski (Płomień)4,00
9. Sgodzaj (Romus)4,00
10. Soehrich (Budsar)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Anduła1. Anduła (Green Peas)75,0%
2. Bubel (Demons)72,7%
3. Goj (Drim Tim)68,8%
4. Kampa (Demons)64,7%
5. Breguła (Romus)61,5%
6. Grzegorzewski (Drim Tim)60,0%
7. Sass (Atomic)57,1%
8. Sgodzaj (Romus)56,3%
9. Matysiak (Jaworzno)53,3%
10. Gołysz (Rybnik Team)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Goj (Drim Tim)66,7%
2. Sgodzaj (Romus)55,6%
3. Pietras (Płomień)44,4%
4. Szmal (Atomic)44,4%
5. Chamera (Green Peas)42,9%
6. Kornecki (Gwiezdno Flota)42,9%
7. Matysiak (Jaworzno)42,9%
8. Stawowski (Drim Tim)42,9%
9. Wesołowski (Budsar)42,9%
10. Wilk (Demons)42,9%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Brańka (Jaworzno)85,7%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)83,3%
3. Malicki (Dobermany)83,3%
4. Prokurat (Jaworzno)83,3%
5. Kampa (Demons)70,0%
6. Kornecki (Gwiezdno Flota)66,7%
7. Jasiński (Rybnik Team)60,0%
8. Kubas (Romus)60,0%
9. Szmal (Atomic)60,0%
10. Lewicki (Demons)57,1%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Pruksa (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)