RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 2(2018-09-23) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Goj (Dobermany) | 27,00 | 2. | Łokociejewski (Wielka Kiść) | 23,00 | 3. | Wilk (Monstars) | 21,00 | 4. | Kampa (Rybnik Team) | 20,00 | 5. | Weselak (Budsar) | 20,00 | 6. | Zielony (Wściekłe Psy) | 20,00 | 7. | Kupczak (Rybnik Team) | 19,00 | 8. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 19,00 | 9. | Kucharczyk (Budsar) | 18,00 | 10. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 18,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Goj (Dobermany) | 24,00 | 2. | Kupczak (Rybnik Team) | 21,00 | 3. | Breguła (Romus) | 18,00 | 4. | Weselak (Budsar) | 17,00 | 5. | Zielony (Wściekłe Psy) | 17,00 | 6. | Kampa (Rybnik Team) | 15,00 | 7. | Sgodzaj (MakroGeo) | 15,00 | 8. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 14,00 | 9. | Winkler (Jaworzno) | 14,00 | 10. | Adamczyk (Monstars) | 13,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Weselak (Budsar) | 14,00 | 2. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 11,00 | 3. | Warchoł (Jaworzno) | 11,00 | 4. | Pokorski (Dobermany) | 10,00 | 5. | Przywarka (Green Peas) | 10,00 | 6. | Breguła (Romus) | 8,00 | 7. | Bubel (Monstars) | 8,00 | 8. | Kołodziej (Atomic) | 8,00 | 9. | Sgodzaj (MakroGeo) | 8,00 | 10. | Juraszek (Wielka Kiść) | 7,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Moralewicz (Budsar) | 6,00 | 2. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 3. | Kucharczyk (Budsar) | 5,00 | 4. | Stawowski (Drim Tim) | 5,00 | 5. | Wilk (Monstars) | 5,00 | 6. | Bubel (Monstars) | 4,00 | 7. | Kampa (Dobermany) | 4,00 | 8. | Kinczewski (Romus) | 4,00 | 9. | Lewicki (Monstars) | 4,00 | 10. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Sergiel (Jaworzno) | 6,00 | 2. | Kucharczyk (Budsar) | 5,00 | 3. | Bubel (Monstars) | 4,00 | 4. | Hiltawski (Green Peas) | 4,00 | 5. | Lato (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 6. | Sgodzaj (MakroGeo) | 4,00 | 7. | Kampa (Dobermany) | 3,00 | 8. | Kaszycki (Demons) | 3,00 | 9. | Kupczak (Rybnik Team) | 2,00 | 10. | Lewicki (Monstars) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kampa (Rybnik Team) | 4,00 | 2. | Breguła (Romus) | 2,00 | 3. | Goj (Dobermany) | 2,00 | 4. | Kaszycki (Demons) | 2,00 | 5. | Nowak (Drim Tim) | 2,00 | 6. | Kampa (Dobermany) | 1,00 | 7. | Kaptacz (Atomic) | 1,00 | 8. | Łokociejewski (Wielka Kiść) | 1,00 | 9. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 10. | Stawowski (Drim Tim) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Szmal (Atomic) | 7,00 | 2. | Kubas (PMB) | 6,00 | 3. | Sgodzaj (MakroGeo) | 6,00 | 4. | Kąkol (Energiczni) | 5,00 | 5. | Olesiński (Monstars) | 4,00 | 6. | Weselak (Budsar) | 4,00 | 7. | Borowiak (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 8. | Bubel (Monstars) | 3,00 | 9. | Hiltawski (Green Peas) | 3,00 | 10. | Kaptacz (Atomic) | 3,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 75,0% | 2. | Zielony (Wściekłe Psy) | 70,0% | 3. | Goj (Dobermany) | 62,5% | 4. | Nowak (Drim Tim) | 57,1% | 5. | Adamczyk (Monstars) | 55,6% | 6. | Kampa (Rybnik Team) | 50,0% | 7. | Palej (Green Peas) | 50,0% | 8. | Stawowski (Drim Tim) | 50,0% | 9. | Weselak (Budsar) | 50,0% | 10. | Bubel (Monstars) | 45,5% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kubas (PMB) | 60,0% | 2. | Nowak (Drim Tim) | 60,0% | 3. | Adamczyk (Monstars) | 50,0% | 4. | Goj (Dobermany) | 44,4% | 5. | Kupczak (Rybnik Team) | 40,0% | 6. | Sgodzaj (MakroGeo) | 27,3% | 7. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 22,2% | 8. | Kaszycki (Demons) | 22,2% | 9. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 22,2% | 10. | Kołodziej (Atomic) | 20,0% |
Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|