Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 2

(2018-09-23)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Goj (Drim Tim)27,00
2. Łokociejewski (Be Perfect)23,00
3. Wilk (Demons)21,00
4. Kampa (Demons)20,00
5. Weselak (Budsar)20,00
6. Zielony (Be Perfect)20,00
7. Kupczak (Rybnik Team)19,00
8. Nowrotek (Drim Tim)19,00
9. Soehrich (Budsar)19,00
10. Marchacz (Drim Tim)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Goj (Drim Tim)24,00
2. Kupczak (Rybnik Team)21,00
3. Breguła (Romus)18,00
4. Weselak (Budsar)17,00
5. Zielony (Be Perfect)17,00
6. Kampa (Demons)15,00
7. Sgodzaj (Romus)15,00
8. Soehrich (Budsar)15,00
9. Nowrotek (Drim Tim)14,00
10. Winkler (Jaworzno)14,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Soehrich (Budsar)14,00
2. Weselak (Budsar)14,00
3. Gembus (Be Perfect)12,00
4. Marchacz (Drim Tim)11,00
5. Warchoł (Jaworzno)11,00
6. Pokorski (Dobermany)10,00
7. Przywarka (Green Peas)10,00
8. Sowa (Gwiezdno Flota)10,00
9. Bastek (Green Peas)9,00
10. Białdyga (Gwiezdno Flota)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Moralewicz (Budsar)6,00
2. Hirsz (Drim Tim)5,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)5,00
4. Stawowski (Drim Tim)5,00
5. Wilk (Demons)5,00
6. Bubel (Demons)4,00
7. Chamera (Green Peas)4,00
8. Gruca (Dobermany)4,00
9. Kampa (Drim Tim)4,00
10. Kinczewski (Romus)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Sergiel1. Sergiel (Jaworzno)6,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)5,00
3. Bubel (Demons)4,00
4. Hiltawski (Green Peas)4,00
5. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
6. Sgodzaj (Romus)4,00
7. Kampa (Drim Tim)3,00
8. Kaszycki (Demons)3,00
9. Chamera (Green Peas)2,00
10. Gruca (Dobermany)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Demons)4,00
2. Breguła (Romus)2,00
3. Goj (Drim Tim)2,00
4. Kaszycki (Demons)2,00
5. Nowak (Drim Tim)2,00
6. Sowa (Gwiezdno Flota)2,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
8. Brzęczek (Płomień)1,00
9. Kampa (Drim Tim)1,00
10. Kaptacz (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Szmal1. Szmal (Atomic)7,00
2. Kubas (Romus)6,00
3. Sgodzaj (Romus)6,00
4. Kąkol (Płomień)5,00
5. Musiał (Dobermany)5,00
6. Olesiński (Płomień)4,00
7. Weselak (Budsar)4,00
8. Zemrzycki (Be Perfect)4,00
9. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00
10. Borowiak (Be Perfect)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Nowrotek1. Nowrotek (Drim Tim)75,0%
2. Zielony (Be Perfect)70,0%
3. Goj (Drim Tim)62,5%
4. Nowak (Drim Tim)57,1%
5. Adamczyk (Demons)55,6%
6. Soehrich (Budsar)53,9%
7. Kampa (Demons)50,0%
8. Palej (Green Peas)50,0%
9. Stawowski (Drim Tim)50,0%
10. Weselak (Budsar)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kubas1. Kubas (Romus)60,0%
2. Nowak (Drim Tim)60,0%
3. Adamczyk (Demons)50,0%
4. Goj (Drim Tim)44,4%
5. Kupczak (Rybnik Team)40,0%
6. Morawiec (Gwiezdno Flota)40,0%
7. Świerkowicz (Budsar)33,3%
8. Urbaś (Jaworzno)28,6%
9. Sgodzaj (Romus)27,3%
10. Hirsz (Drim Tim)22,2%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kupczak1. Kupczak (Rybnik Team)90,0%
2. Kampa (Demons)87,5%
3. Breguła (Romus)85,7%
4. Swoboda (Gwiezdno Flota)66,7%
5. Winkler (Jaworzno)66,7%
6. Komendarski (Płomień)60,0%
7. Bastek (Green Peas)50,0%
8. Weselak (Budsar)42,9%
9. Gołysz (Rybnik Team)40,0%
10. Jasiński (Rybnik Team)38,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Borowiak1. Borowiak (Be Perfect)1,00
2. Gąciarz (Atomic)1,00
3. Moralewicz (Budsar)1,00
4. Sass (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)