Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 1

(2018-09-16)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kałuża1. Kałuża (Be Perfect)28,00
2. Rduch (Rybnik Team)25,00
3. Weselak (Budsar)25,00
4. Kosmowski (Drim Tim)24,00
5. Hirsz (Drim Tim)22,00
6. Łokociejewski (Be Perfect)21,00
7. Matysiak (Jaworzno)19,00
8. Bartecki (Green Peas)18,00
9. Hiltawski (Green Peas)18,00
10. Bubel (Demons)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kałuża1. Kałuża (Be Perfect)25,00
2. Matysiak (Jaworzno)25,00
3. Weselak (Budsar)24,00
4. Rduch (Rybnik Team)20,00
5. Hirsz (Drim Tim)19,00
6. Kampa (Demons)16,00
7. Goj (Drim Tim)15,00
8. Hiltawski (Green Peas)15,00
9. Kosmowski (Drim Tim)15,00
10. Pietras (Płomień)15,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Weselak (Budsar)10,00
2. Breguła (Romus)9,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)9,00
4. Kałuża (Be Perfect)9,00
5. Łokociejewski (Be Perfect)9,00
6. Warchoł (Jaworzno)9,00
7. Brzęczek (Płomień)8,00
8. Juraszek (Budsar)8,00
9. Kosmowski (Drim Tim)8,00
10. Lewicki (Demons)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)7,00
2. Grzegorzewski (Drim Tim)6,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
4. Kupczak (Rybnik Team)6,00
5. Zielony (Be Perfect)6,00
6. Kubas (Romus)5,00
7. Bubel (Demons)4,00
8. Chamera (Green Peas)4,00
9. Gołysz (Rybnik Team)4,00
10. Lewicki (Demons)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)4,00
2. Juraszek (Budsar)4,00
3. Kałuża (Be Perfect)4,00
4. Morawiec (Gwiezdno Flota)4,00
5. Pokorski (Dobermany)4,00
6. Bastek (Green Peas)3,00
7. Hiltawski (Green Peas)3,00
8. Jasiński (Rybnik Team)3,00
9. Kampa (Drim Tim)3,00
10. Kosmowski (Drim Tim)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Anduła1. Anduła (Green Peas)2,00
2. Kampa (Demons)2,00
3. Bubel (Demons)1,00
4. Goj (Drim Tim)1,00
5. Hirsz (Drim Tim)1,00
6. Jasiński (Rybnik Team)1,00
7. Kampa (Drim Tim)1,00
8. Kąkol (Płomień)1,00
9. Kubas (Romus)1,00
10. Marchacz (Drim Tim)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Sergiel1. Sergiel (Jaworzno)7,00
2. Gruca (Dobermany)6,00
3. Prokurat (Jaworzno)6,00
4. Kampa (Drim Tim)5,00
5. Sgodzaj (Romus)5,00
6. Chamera (Green Peas)4,00
7. Kubas (Romus)4,00
8. Kucharczyk (Drim Tim)4,00
9. Olesiński (Płomień)4,00
10. Pierchała (Rybnik Team)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chamera1. Chamera (Green Peas)71,4%
2. Kafarski (Demons)71,4%
3. Weselak (Budsar)64,7%
4. Kosmowski (Drim Tim)63,6%
5. Bubel (Demons)62,5%
6. Rduch (Rybnik Team)60,0%
7. Morawiec (Gwiezdno Flota)57,1%
8. Prokurat (Jaworzno)57,1%
9. Bastek (Green Peas)55,6%
10. Nawrot (Demons)54,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hirsz1. Hirsz (Drim Tim)71,4%
2. Kałuża (Be Perfect)60,0%
3. Matysiak (Jaworzno)60,0%
4. Morawiec (Gwiezdno Flota)57,1%
5. Szymura (Rybnik Team)57,1%
6. Pierchała (Rybnik Team)42,9%
7. Łokociejewski (Be Perfect)33,3%
8. Świerkowicz (Budsar)33,3%
9. Borowiak (Be Perfect)28,6%
10. Sgodzaj (Romus)28,6%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Matysiak1. Matysiak (Jaworzno)100,0%
2. Hiltawski (Green Peas)83,3%
3. Pokorski (Dobermany)62,5%
4. Juraszek (Budsar)57,1%
5. Chamera (Green Peas)50,0%
6. Jasiński (Rybnik Team)50,0%
7. Kucharczyk (Drim Tim)40,0%
8. Weselak (Budsar)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Borowiak1. Borowiak (Be Perfect)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)