RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 1. Liga - Kolejka 1(2018-09-16) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 28,00 | 2. | Rduch (Rybnik Team) | 25,00 | 3. | Weselak (Budsar) | 25,00 | 4. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 24,00 | 5. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 22,00 | 6. | Łokociejewski (Wielka Ki¶ć) | 21,00 | 7. | Bartecki (Green Peas) | 18,00 | 8. | Hiltawski (Green Peas) | 18,00 | 9. | Bubel (Monstars) | 17,00 | 10. | Kampa (Rybnik Team) | 17,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 25,00 | 2. | Weselak (Budsar) | 24,00 | 3. | Rduch (Rybnik Team) | 20,00 | 4. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 19,00 | 5. | Kampa (Rybnik Team) | 16,00 | 6. | Goj (Dobermany) | 15,00 | 7. | Hiltawski (Green Peas) | 15,00 | 8. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 15,00 | 9. | Pietras (Płomień) | 15,00 | 10. | Bubel (Monstars) | 14,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Weselak (Budsar) | 10,00 | 2. | Breguła (Romus) | 9,00 | 3. | Grzegorzewski (Hica) | 9,00 | 4. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 9,00 | 5. | Łokociejewski (Wielka Ki¶ć) | 9,00 | 6. | Warchoł (Jaworzno) | 9,00 | 7. | Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 8,00 | 8. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 8,00 | 9. | Lewicki (Monstars) | 8,00 | 10. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 8,00 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Bartecki (Green Peas) | 7,00 | 2. | Grzegorzewski (Hica) | 6,00 | 3. | Kucharczyk (Budsar) | 6,00 | 4. | Kupczak (Rybnik Team) | 6,00 | 5. | Zielony (W¶ciekłe Psy) | 6,00 | 6. | Kubas (PMB) | 5,00 | 7. | Bubel (Monstars) | 4,00 | 8. | Gołysz (Rybnik Team) | 4,00 | 9. | Lewicki (Monstars) | 4,00 | 10. | Stawowski (Drim Tim) | 4,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Bartecki (Green Peas) | 4,00 | 2. | Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 4,00 | 3. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 4,00 | 4. | Pokorski (Dobermany) | 4,00 | 5. | Hiltawski (Green Peas) | 3,00 | 6. | Kampa (Dobermany) | 3,00 | 7. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 8. | Olesiński (Monstars) | 3,00 | 9. | Palicki (Green Peas) | 3,00 | 10. | Pietras (Płomień) | 3,00 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kampa (Rybnik Team) | 2,00 | 2. | Bubel (Monstars) | 1,00 | 3. | Goj (Dobermany) | 1,00 | 4. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 5. | Kampa (Dobermany) | 1,00 | 6. | K±kol (Energiczni) | 1,00 | 7. | Kubas (PMB) | 1,00 | 8. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 9. | Olesiński (Monstars) | 1,00 | 10. | Sgodzaj (MakroGeo) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Sergiel (Jaworzno) | 7,00 | 2. | Prokurat (Jaworzno) | 6,00 | 3. | Kampa (Dobermany) | 5,00 | 4. | Sgodzaj (MakroGeo) | 5,00 | 5. | Kubas (PMB) | 4,00 | 6. | Kucharczyk (Budsar) | 4,00 | 7. | Olesiński (Monstars) | 4,00 | 8. | Gołysz (Rybnik Team) | 3,00 | 9. | Grzegorzewski (Hica) | 3,00 | 10. | Klasa (Monstars) | 3,00 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Weselak (Budsar) | 64,7% | 2. | Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 63,6% | 3. | Bubel (Monstars) | 62,5% | 4. | Rduch (Rybnik Team) | 60,0% | 5. | Prokurat (Jaworzno) | 57,1% | 6. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 53,9% | 7. | Pietras (Płomień) | 53,9% | 8. | Kampa (Rybnik Team) | 53,3% | 9. | Kałuża (W¶ciekłe Psy) | 52,6% | 10. | Goj (Dobermany) | 50,0% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Borowiak (Gwiezdno Flota) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|