Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - Mecze o miejsca 3-7 - Spotkania 2

(2018-05-12)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Kamiński (Rybnik Team)28,00
2. Jagieła (Romus)27,00
3. Breguła (Romus)26,00
4. Rduch (Rybnik Team)22,00
5. Urych (Longman)22,00
6. Sgodzaj (Romus)21,00
7. Kupczak (Rybnik Team)20,00
8. Polnik (Rybnik Team)19,00
9. Kurdziel (Longman)17,00
10. Modrzyński (Gwiezdno Flota)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Breguła1. Breguła (Romus)30,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)20,00
3. Rduch (Rybnik Team)19,00
4. Kupczak (Rybnik Team)18,00
5. Kurdziel (Longman)17,00
6. Polnik (Rybnik Team)17,00
7. Jagieła (Romus)16,00
8. Sgodzaj (Romus)16,00
9. Kamiński (Rybnik Team)14,00
10. Urych (Longman)14,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Breguła1. Breguła (Romus)40,00
2. Jagieła (Romus)40,00
3. Kubas (Romus)40,00
4. Kupczak (Rybnik Team)40,00
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)40,00
6. Polnik (Rybnik Team)40,00
7. Rduch (Rybnik Team)40,00
8. Sgodzaj (Romus)40,00
9. Kamiński (Rybnik Team)36,00
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)35,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Urych (Longman)17,00
2. Sgodzaj (Romus)14,00
3. Jagieła (Romus)12,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)10,00
5. Kamiński (Rybnik Team)9,00
6. Kubas (Romus)8,00
7. Polnik (Rybnik Team)8,00
8. Rduch (Rybnik Team)8,00
9. Breguła (Romus)7,00
10. Chołuj (Rybnik Team)7,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jagieła (Romus)7,00
2. Kupczak (Rybnik Team)5,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
4. Kurdziel (Longman)4,00
5. Polnik (Rybnik Team)4,00
6. Rduch (Rybnik Team)4,00
7. Sgodzaj (Romus)4,00
8. Świercz (Longman)4,00
9. Kamiński (Rybnik Team)3,00
10. Kubas (Romus)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
2. Kurdziel (Longman)4,00
3. Kamiński (Rybnik Team)3,00
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)2,00
5. Breguła (Romus)2,00
6. Czyż (Romus)2,00
7. Sgodzaj (Romus)2,00
8. Swoboda (Gwiezdno Flota)2,00
9. Chołuj (Rybnik Team)1,00
10. Jagieła (Romus)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Urych (Longman)2,00
2. Jagieła (Romus)1,00
3. Kamiński (Rybnik Team)1,00
4. Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Swoboda1. Swoboda (Gwiezdno Flota)5,00
2. Chołuj (Rybnik Team)4,00
3. Kurdziel (Longman)4,00
4. Rduch (Rybnik Team)4,00
5. Sgodzaj (Romus)4,00
6. Jagieła (Romus)3,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)2,00
8. Breguła (Romus)2,00
9. Kubas (Romus)2,00
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)2,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kamiński (Rybnik Team)87,5%
2. Breguła (Romus)57,1%
3. Urych (Longman)55,6%
4. Jagieła (Romus)50,0%
5. Kupczak (Rybnik Team)50,0%
6. Rduch (Rybnik Team)50,0%
7. Kurdziel (Longman)46,7%
8. Urych (Longman)46,2%
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)42,9%
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kupczak1. Kupczak (Rybnik Team)62,5%
2. Rduch (Rybnik Team)60,0%
3. Urych (Longman)57,1%
4. Kurdziel (Longman)50,0%
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,0%
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)40,0%
7. Jagieła (Romus)33,3%
8. Sgodzaj (Romus)33,3%
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)33,3%
10. Kubas (Romus)28,6%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Rduch1. Rduch (Rybnik Team)100,0%
2. Polnik (Rybnik Team)77,8%
3. Breguła (Romus)66,7%
4. Kupczak (Rybnik Team)60,0%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)