Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Runda Play-Off - Spotkania 1

(2018-04-14)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)26,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)25,00
3. Świercz (Longman)21,00
4. Olesiński (Płomień)20,00
5. Polnik (Rybnik Team)20,00
6. Kupczak (Rybnik Team)19,00
7. Rduch (Rybnik Team)19,00
8. Breguła (Romus)17,00
9. Klasa (Płomień)17,00
10. Pierchała (Rybnik Team)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)28,00
2. Klasa (Płomień)24,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)21,00
4. Świercz (Longman)19,00
5. Kupczak (Rybnik Team)18,00
6. Bański (Longman)15,00
7. Breguła (Romus)15,00
8. Kucharczyk (Drim Tim)15,00
9. Pierchała (Rybnik Team)14,00
10. Szymura (Rybnik Team)14,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Kupczak1. Kupczak (Rybnik Team)40,00
2. Olesiński (Płomień)40,00
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)40,00
4. Świercz (Longman)40,00
5. Dziadosz (Longman)39,00
6. Jagieła (Romus)38,00
7. Komendarski (Płomień)37,00
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)36,00
9. Urych (Longman)36,00
10. Walerowicz (Killa Bees)36,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Breguła1. Breguła (Romus)13,00
2. Białdyga (Gwiezdno Flota)11,00
3. Brzęczek (Płomień)9,00
4. Dziadosz (Longman)9,00
5. Marchacz (Drim Tim)9,00
6. Jagieła (Romus)8,00
7. Kamiński (Rybnik Team)8,00
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)8,00
9. Bubel (Demons)7,00
10. Olesiński (Płomień)7,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kupczak1. Kupczak (Rybnik Team)7,00
2. Adamczyk (Demons)6,00
3. Olesiński (Płomień)6,00
4. Kucharczyk (Drim Tim)5,00
5. Rduch (Rybnik Team)5,00
6. Hirsz (Drim Tim)4,00
7. Kubas (Romus)4,00
8. Polnik (Rybnik Team)4,00
9. Urych (Longman)4,00
10. Dziadosz (Longman)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Płomień)8,00
2. Kafarski (Demons)4,00
3. Kampa (Drim Tim)4,00
4. Dziadosz (Longman)3,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
6. Klasa (Płomień)3,00
7. Wilk (Demons)3,00
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)2,00
9. Broda (Longman)2,00
10. Czepczor (Płomień)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Longman)1,00
2. Jagieła (Romus)1,00
3. Kamiński (Rybnik Team)1,00
4. Komendarski (Płomień)1,00
5. Marchacz (Drim Tim)1,00
6. Rduch (Rybnik Team)1,00
7. Urych (Longman)1,00
8. Wyjadłowski (Longman)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jagieła (Romus)6,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)5,00
4. Breguła (Romus)4,00
5. Broda (Longman)4,00
6. Kupczak (Rybnik Team)4,00
7. Bubel (Demons)3,00
8. Dziadosz (Longman)3,00
9. Polnik (Rybnik Team)3,00
10. Przybyła (Gwiezdno Flota)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)78,6%
2. Kupczak (Rybnik Team)77,8%
3. Polnik (Rybnik Team)71,4%
4. Grzegorzewski (Drim Tim)62,5%
5. Świercz (Longman)62,5%
6. Bański (Longman)58,3%
7. Brzęczek (Płomień)57,1%
8. Lato (Gwiezdno Flota)57,1%
9. Klasa (Płomień)56,3%
10. Komendarski (Płomień)55,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Świercz1. Świercz (Longman)60,0%
2. Walerowicz (Killa Bees)50,0%
3. Urych (Longman)42,9%
4. Klasa (Płomień)33,3%
5. Pierchała (Rybnik Team)33,3%
6. Kafarski (Demons)30,0%
7. Adamczyk (Demons)20,0%
8. Kaszycki (Demons)20,0%
9. Kornecki (Gwiezdno Flota)20,0%
10. Sgodzaj (Romus)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Świercz1. Świercz (Longman)100,0%
2. Jagieła (Romus)87,5%
3. Czepczor (Płomień)80,0%
4. Breguła (Romus)70,0%
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)60,0%
6. Klasa (Płomień)50,0%
7. Brzęczek (Płomień)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Bański (Longman)1,00
2. Breguła (Romus)1,00
3. Komendarski (Płomień)1,00
4. Oczadły (Romus)1,00
5. Rduch (Rybnik Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)