Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Runda Play-Off - Spotkania 1

(2018-04-14)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Grzegorzewski (Drim Tim)26,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)25,00
3. Świercz (Longman)21,00
4. Olesiński (Monstars)20,00
5. Polnik (Rybnik Team)20,00
6. Kupczak (Rybnik Team)19,00
7. Rduch (Rybnik Team)19,00
8. Breguła (Romus)17,00
9. Granda (Płomień)17,00
10. Klasa (Monstars)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)28,00
2. Klasa (Monstars)24,00
3. Grzegorzewski (Drim Tim)21,00
4. Świercz (Longman)19,00
5. Granda (Płomień)18,00
6. Kupczak (Rybnik Team)18,00
7. Bański (Monstars)15,00
8. Breguła (Romus)15,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)15,00
10. Pierchała (Rybnik Team)14,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kupczak (Rybnik Team)40,00
2. Olesiński (Monstars)40,00
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)40,00
4. Świercz (Longman)40,00
5. Dziadosz (Longman)39,00
6. Jagieła (Romus)38,00
7. Komendarski (Monstars)37,00
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)36,00
9. Urych (Longman)36,00
10. Walerowicz (Romus)36,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Breguła (Romus)13,00
2. Białdyga (Gwiezdno Flota)11,00
3. Wiśniewski (Monstars)10,00
4. Brzęczek (Płomień)9,00
5. Dziadosz (Longman)9,00
6. Marchacz (Drim Tim)9,00
7. Jagieła (Romus)8,00
8. Kamiński (Rybnik Team)8,00
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)8,00
10. Bubel (Demons)7,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kupczak (Rybnik Team)7,00
2. Adamczyk (Demons)6,00
3. Olesiński (Monstars)6,00
4. Kucharczyk (Drim Tim)5,00
5. Rduch (Rybnik Team)5,00
6. Hirsz (Drim Tim)4,00
7. Kubas (Romus)4,00
8. Polnik (Rybnik Team)4,00
9. Urych (Longman)4,00
10. Dziadosz (Longman)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Monstars)8,00
2. Kafarski (Demons)4,00
3. Kampa (Drim Tim)4,00
4. Dziadosz (Longman)3,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
6. Klasa (Monstars)3,00
7. Wilk (Demons)3,00
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)2,00
9. Broda (Płomień)2,00
10. Czepczor (Płomień)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Longman)1,00
2. Granda (Płomień)1,00
3. Jagieła (Romus)1,00
4. Kamiński (Rybnik Team)1,00
5. Komendarski (Monstars)1,00
6. Marchacz (Drim Tim)1,00
7. Pazdan (Longman)1,00
8. Rduch (Rybnik Team)1,00
9. Urych (Longman)1,00
10. Wyjadłowski (Płomień)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jagieła (Romus)6,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)5,00
4. Breguła (Romus)4,00
5. Broda (Płomień)4,00
6. Kupczak (Rybnik Team)4,00
7. Bubel (Demons)3,00
8. Dziadosz (Longman)3,00
9. Granda (Płomień)3,00
10. Polnik (Rybnik Team)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)78,6%
2. Kupczak (Rybnik Team)77,8%
3. Polnik (Rybnik Team)71,4%
4. Grzegorzewski (Drim Tim)62,5%
5. Świercz (Longman)62,5%
6. Granda (Płomień)60,0%
7. Bański (Monstars)58,3%
8. Brzęczek (Płomień)57,1%
9. Lato (Gwiezdno Flota)57,1%
10. Klasa (Monstars)56,3%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Świercz1. Świercz (Longman)60,0%
2. Walerowicz (Romus)50,0%
3. Urych (Longman)42,9%
4. Klasa (Monstars)33,3%
5. Pierchała (Rybnik Team)33,3%
6. Kafarski (Demons)30,0%
7. Adamczyk (Demons)20,0%
8. Kaszycki (Demons)20,0%
9. Kornecki (Drim Tim)20,0%
10. Sgodzaj (Romus)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Świercz1. Świercz (Longman)100,0%
2. Jagieła (Romus)87,5%
3. Granda (Płomień)83,3%
4. Czepczor (Płomień)80,0%
5. Breguła (Romus)70,0%
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)60,0%
7. Pazdan (Longman)60,0%
8. Klasa (Monstars)50,0%
9. Brzęczek (Płomień)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Bański (Monstars)1,00
2. Breguła (Romus)1,00
3. Komendarski (Monstars)1,00
4. Oczadły (Romus)1,00
5. Rduch (Rybnik Team)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)