Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Runda Play-Off - Spotkania 2

(2018-04-08)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)28,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)22,00
3. Palicki (Green Peas)18,00
4. Pokorski (Dobermany)18,00
5. Rduch (Rybnik Team)18,00
6. Kafarski (Demons)17,00
7. Kucharczyk (Drim Tim)17,00
8. Szymura (Rybnik Team)16,00
9. Kupczak (Rybnik Team)15,00
10. Zawierucha (Demons)15,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)28,00
2. Kaptacz (Atomic)21,00
3. Rduch (Rybnik Team)18,00
4. Bartecki (Green Peas)17,00
5. Chamera (Green Peas)16,00
6. Gąciarz (Atomic)15,00
7. Pokorski (Dobermany)15,00
8. Zielony (Be Perfect)15,00
9. Bubel (Demons)13,00
10. Zawierucha (Demons)13,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)50,00
2. Swoboda (Gwiezdno Flota)50,00
3. Bartecki (Green Peas)48,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)47,00
5. Palej (Green Peas)45,00
6. Palicki (Green Peas)43,00
7. Lato (Gwiezdno Flota)42,00
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)40,00
9. Gąciarz (Atomic)40,00
10. Pycia (Dobermany)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)14,00
2. Palicki (Green Peas)14,00
3. Gembus (Be Perfect)13,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)12,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)11,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)11,00
7. Kamiński (Rybnik Team)11,00
8. Bastek (Green Peas)10,00
9. Szmal (Atomic)10,00
10. Pokorski (Dobermany)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
2. Pycia (Dobermany)6,00
3. Adamczyk (Demons)5,00
4. Kafarski (Demons)5,00
5. Kupczak (Rybnik Team)5,00
6. Doktorczyk (Atomic)4,00
7. Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,00
8. Pierchała (Rybnik Team)4,00
9. Bartecki (Green Peas)3,00
10. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)10,00
2. Gąciarz (Atomic)4,00
3. Kupczak (Rybnik Team)4,00
4. Suchan (Dobermany)4,00
5. Adamczyk (Demons)2,00
6. Białdyga (Gwiezdno Flota)2,00
7. Chamera (Green Peas)2,00
8. Kampa (Drim Tim)2,00
9. Kubista (Drim Tim)2,00
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Doktorczyk (Atomic)3,00
2. Chamera (Green Peas)2,00
3. Palicki (Green Peas)2,00
4. Szmal (Atomic)2,00
5. Bartecki (Green Peas)1,00
6. Gembus (Be Perfect)1,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
8. Hirsz (Drim Tim)1,00
9. Kałuża (Be Perfect)1,00
10. Kaptacz (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Kubista (Drim Tim)5,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)5,00
4. Gembus (Be Perfect)4,00
5. Kocy (Dobermany)4,00
6. Palej (Green Peas)4,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00
8. Chamera (Green Peas)3,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
10. Sass (Atomic)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)58,3%
2. Kucharczyk (Drim Tim)55,6%
3. Bubel (Demons)50,0%
4. Rduch (Rybnik Team)50,0%
5. Zielony (Be Perfect)50,0%
6. Palicki (Green Peas)45,5%
7. Pokorski (Dobermany)44,4%
8. Zawierucha (Demons)44,4%
9. Gąciarz (Atomic)42,9%
10. Nowrotek (Drim Tim)41,7%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)60,0%
2. Gąciarz (Atomic)50,0%
3. Adamczyk (Demons)33,3%
4. Pycia (Dobermany)33,3%
5. Pierchała (Rybnik Team)30,0%
6. Chamera (Green Peas)16,7%
7. Grzegorzewski (Drim Tim)14,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kupczak1. Kupczak (Rybnik Team)87,5%
2. Pokorski (Dobermany)85,7%
3. Chamera (Green Peas)83,3%
4. Kornecki (Gwiezdno Flota)83,3%
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)80,0%
6. Kaptacz (Atomic)70,0%
7. Marchacz (Drim Tim)66,7%
8. Palej (Green Peas)66,7%
9. Bartecki (Green Peas)63,6%
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)57,1%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Marchacz1. Marchacz (Drim Tim)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)
Zryw83:57Piaśnikiwięcej»
(09-02-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team78:40Jaworznowięcej»
(03-02-2019 19:00)