RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Runda Play-Off - Spotkania 2(2018-04-08) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Kaptacz (Atomic) | 28,00 | 2. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 22,00 | 3. | Palicki (Green Peas) | 18,00 | 4. | Pokorski (Dobermany) | 18,00 | 5. | Rduch (Rybnik Team) | 18,00 | 6. | Kucharczyk (Budsar) | 17,00 | 7. | Białkowski (Dobermany) | 16,00 | 8. | Szymura (Rybnik Team) | 16,00 | 9. | Kupczak (Rybnik Team) | 15,00 | 10. | Zawierucha (Rybnik Team) | 15,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 28,00 | 2. | Kaptacz (Atomic) | 21,00 | 3. | Rduch (Rybnik Team) | 18,00 | 4. | Bartecki (Green Peas) | 17,00 | 5. | Gąciarz (Atomic) | 15,00 | 6. | Pokorski (Dobermany) | 15,00 | 7. | Zielony (Wściekłe Psy) | 15,00 | 8. | Białkowski (Dobermany) | 14,00 | 9. | Bubel (Monstars) | 13,00 | 10. | Zawierucha (Rybnik Team) | 13,00 |
Czas gry | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 50,00 | 2. | Bartecki (Green Peas) | 48,00 | 3. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 47,00 | 4. | Palej (Green Peas) | 45,00 | 5. | Palicki (Green Peas) | 43,00 | 6. | Lato (Gwiezdno Flota) | 42,00 | 7. | Gąciarz (Atomic) | 40,00 | 8. | Szmal (Atomic) | 40,00 | 9. | Zielony (Wściekłe Psy) | 40,00 | 10. | Pokorski (Dobermany) | 39,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kaptacz (Atomic) | 14,00 | 2. | Palicki (Green Peas) | 14,00 | 3. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 12,00 | 4. | Grzegorzewski (Hica) | 11,00 | 5. | Szmal (Atomic) | 10,00 | 6. | Pokorski (Dobermany) | 9,00 | 7. | Kucharczyk (Budsar) | 8,00 | 8. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 8,00 | 9. | Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 8,00 | 10. | Przywarka (Green Peas) | 8,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kucharczyk (Budsar) | 6,00 | 2. | Adamczyk (Monstars) | 5,00 | 3. | Kupczak (Rybnik Team) | 5,00 | 4. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 5. | Bartecki (Green Peas) | 3,00 | 6. | Białkowski (Dobermany) | 3,00 | 7. | Szymura (Rybnik Team) | 3,00 | 8. | Bubel (Monstars) | 2,00 | 9. | Grzegorzewski (Hica) | 2,00 | 10. | Kałuża (Wściekłe Psy) | 2,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bartecki (Green Peas) | 10,00 | 2. | Gąciarz (Atomic) | 4,00 | 3. | Kupczak (Rybnik Team) | 4,00 | 4. | Adamczyk (Monstars) | 2,00 | 5. | Kampa (Dobermany) | 2,00 | 6. | Kubista (Drim Tim) | 2,00 | 7. | Kuczera (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 8. | Lato (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 9. | Lewicki (Monstars) | 2,00 | 10. | Sass (Atomic) | 2,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Palicki (Green Peas) | 2,00 | 2. | Szmal (Atomic) | 2,00 | 3. | Bartecki (Green Peas) | 1,00 | 4. | Grzegorzewski (Hica) | 1,00 | 5. | Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 6. | Kałuża (Wściekłe Psy) | 1,00 | 7. | Kaptacz (Atomic) | 1,00 | 8. | Kucharczyk (Budsar) | 1,00 | 9. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 10. | Zawierucha (Rybnik Team) | 1,00 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Bartecki (Green Peas) | 6,00 | 2. | Kubista (Drim Tim) | 5,00 | 3. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 5,00 | 4. | Kocy (Dobermany) | 4,00 | 5. | Palej (Green Peas) | 4,00 | 6. | Kucharczyk (Budsar) | 3,00 | 7. | Sass (Atomic) | 3,00 | 8. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 3,00 | 9. | Zawierucha (Rybnik Team) | 3,00 | 10. | Bubel (Monstars) | 2,00 |
Skuteczność z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kaptacz (Atomic) | 58,3% | 2. | Kucharczyk (Budsar) | 55,6% | 3. | Białkowski (Dobermany) | 53,9% | 4. | Bubel (Monstars) | 50,0% | 5. | Rduch (Rybnik Team) | 50,0% | 6. | Zielony (Wściekłe Psy) | 50,0% | 7. | Palicki (Green Peas) | 45,5% | 8. | Pokorski (Dobermany) | 44,4% | 9. | Zawierucha (Rybnik Team) | 44,4% | 10. | Gąciarz (Atomic) | 42,9% |
Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Kupczak (Rybnik Team) | 87,5% | 2. | Pokorski (Dobermany) | 85,7% | 3. | Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 80,0% | 4. | Kaptacz (Atomic) | 70,0% | 5. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 66,7% | 6. | Palej (Green Peas) | 66,7% | 7. | Bartecki (Green Peas) | 63,6% | 8. | Swoboda (Gwiezdno Flota) | 57,1% | 9. | Bubel (Monstars) | 50,0% | 10. | Szmal (Atomic) | 20,0% |
Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Marchacz (Gwiezdno Flota) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Faza półfinałowa | Spotkania 2 | | Para 1: | | Gwiezdno Flota | 72 | : | 56 | Budsar | więcej» | (13-04-2024 13:00) | | Para 2: | | Rybnik Team | 80 | : | 60 | Dobermany | więcej» | (13-04-2024 14:40) | | Spotkania 1 | | Para 1: | | Budsar | 80 | : | 111 | Gwiezdno Flota | więcej» | (06-04-2024 16:15) | | Para 2: | | Dobermany | 55 | : | 66 | Rybnik Team | więcej» | (06-04-2024 17:35) | | — Finały | Spotkania 3 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 64 | : | 42 | Rybnik Team | więcej» | (06-05-2023 13:20) | | Spotkania 2 | | Rybnik Team | 64 | : | 52 | Dobermany | więcej» | (29-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Gwiezdno Flota | 62 | : | 68 | Monstars | więcej» | (29-04-2023 12:00) | | Spotkania 1 | | O 1. miejsce: | | Dobermany | 69 | : | 57 | Rybnik Team | więcej» | (22-04-2023 13:20) | | O 3. miejsce: | | Monstars | 59 | : | 38 | Gwiezdno Flota | więcej» | (22-04-2023 12:00) | |
Najbliższe meczeTabele |