Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Runda Play-Off - Spotkania 2

(2018-04-08)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)28,00
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)22,00
3. Palicki (Green Peas)18,00
4. Pokorski (Dobermany)18,00
5. Rduch (Rybnik Team)18,00
6. Kafarski (Demons)17,00
7. Kucharczyk (Drim Tim)17,00
8. Szymura (Rybnik Team)16,00
9. Kupczak (Rybnik Team)15,00
10. Zawierucha (Demons)15,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)28,00
2. Kaptacz (Atomic)21,00
3. Rduch (Rybnik Team)18,00
4. Bartecki (Green Peas)17,00
5. Chamera (Green Peas)16,00
6. Gąciarz (Atomic)15,00
7. Pokorski (Dobermany)15,00
8. Zielony (Be Perfect)15,00
9. Bubel (Demons)13,00
10. Zawierucha (Demons)13,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)50,00
2. Swoboda (Gwiezdno Flota)50,00
3. Bartecki (Green Peas)48,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)47,00
5. Palej (Green Peas)45,00
6. Palicki (Green Peas)43,00
7. Lato (Gwiezdno Flota)42,00
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)40,00
9. Gąciarz (Atomic)40,00
10. Pycia (Dobermany)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)14,00
2. Palicki (Green Peas)14,00
3. Gembus (Be Perfect)13,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)12,00
5. Białdyga (Gwiezdno Flota)11,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)11,00
7. Kamiński (Rybnik Team)11,00
8. Bastek (Green Peas)10,00
9. Szmal (Atomic)10,00
10. Pokorski (Dobermany)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
2. Pycia (Dobermany)6,00
3. Adamczyk (Demons)5,00
4. Kafarski (Demons)5,00
5. Kupczak (Rybnik Team)5,00
6. Doktorczyk (Atomic)4,00
7. Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,00
8. Pierchała (Rybnik Team)4,00
9. Bartecki (Green Peas)3,00
10. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)10,00
2. Gąciarz (Atomic)4,00
3. Kupczak (Rybnik Team)4,00
4. Suchan (Dobermany)4,00
5. Adamczyk (Demons)2,00
6. Białdyga (Gwiezdno Flota)2,00
7. Chamera (Green Peas)2,00
8. Kampa (Romus)2,00
9. Kubista (Drim Tim)2,00
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Doktorczyk (Atomic)3,00
2. Chamera (Green Peas)2,00
3. Palicki (Green Peas)2,00
4. Szmal (Atomic)2,00
5. Bartecki (Green Peas)1,00
6. Gembus (Be Perfect)1,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
8. Hirsz (Drim Tim)1,00
9. Kałuża (Be Perfect)1,00
10. Kaptacz (Atomic)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Kubista (Drim Tim)5,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)5,00
4. Gembus (Be Perfect)4,00
5. Kocy (Dobermany)4,00
6. Palej (Green Peas)4,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)3,00
8. Chamera (Green Peas)3,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
10. Sass (Atomic)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)58,3%
2. Kucharczyk (Drim Tim)55,6%
3. Bubel (Demons)50,0%
4. Rduch (Rybnik Team)50,0%
5. Zielony (Be Perfect)50,0%
6. Palicki (Green Peas)45,5%
7. Pokorski (Dobermany)44,4%
8. Zawierucha (Demons)44,4%
9. Gąciarz (Atomic)42,9%
10. Nowrotek (Drim Tim)41,7%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)60,0%
2. Gąciarz (Atomic)50,0%
3. Adamczyk (Demons)33,3%
4. Pycia (Dobermany)33,3%
5. Pierchała (Rybnik Team)30,0%
6. Chamera (Green Peas)16,7%
7. Grzegorzewski (Drim Tim)14,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kupczak1. Kupczak (Rybnik Team)87,5%
2. Pokorski (Dobermany)85,7%
3. Chamera (Green Peas)83,3%
4. Kornecki (Gwiezdno Flota)83,3%
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)80,0%
6. Kaptacz (Atomic)70,0%
7. Marchacz (Drim Tim)66,7%
8. Palej (Green Peas)66,7%
9. Bartecki (Green Peas)63,6%
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)57,1%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Marchacz1. Marchacz (Drim Tim)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 11
2. Liga:
Se Gramy38:62Longmanwięcej»
(16-12-2018 10:20)
Wataha45:55Piaśnikiwięcej»
(16-12-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 10
1. Liga:
Be Perfect55:71Płomieńwięcej»
(16-12-2018 14:30)
Romus45:66Gwiezdno Flotawięcej»
(16-12-2018 13:00)
Drim Tim90:54Rybnik Teamwięcej»
(16-12-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 11
2. Liga:
Hica83:66Energiczniwięcej»
(15-12-2018 13:00)
Gwiazdy Podwórka46:76Zrywwięcej»
(15-12-2018 11:40)
Sor-Drew34:65Killa Beeswięcej»
(15-12-2018 10:20)
Olimpia55:48ZGPwięcej»
(15-12-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 11
1. Liga:
Płomień44:61Budsarwięcej»
(09-12-2018 19:00)
Rybnik Team77:67Atomicwięcej»
(09-12-2018 17:30)
Dobermany0:20Be Perfectwięcej»
(09-12-2018 16:00)