Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Runda Play-Off - Spotkania 1

(2018-04-07)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Kuczera (Gwiezdno Flota)34,00
2. Kosmowski (Drim Tim)27,00
3. Polnik (Rybnik Team)24,00
4. Rduch (Rybnik Team)23,00
5. Kamiński (Rybnik Team)19,00
6. Modrzyński (Gwiezdno Flota)18,00
7. Pierchała (Rybnik Team)18,00
8. Bastek (Green Peas)17,00
9. Kaptacz (Atomic)16,00
10. Kafarski (Demons)15,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kuczera (Gwiezdno Flota)33,00
2. Rduch (Rybnik Team)25,00
3. Kosmowski (Drim Tim)20,00
4. Polnik (Rybnik Team)20,00
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)17,00
6. Gembus (Wściekłe Psy)15,00
7. Kafarski (Demons)14,00
8. Kałuża (Wściekłe Psy)14,00
9. Sass (Atomic)14,00
10. Adamczyk (Demons)13,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)40,00
2. Błędowski (Wściekłe Psy)40,00
3. Chamera (Green Peas)40,00
4. Gembus (Wściekłe Psy)40,00
5. Jaszczurowski (Wściekłe Psy)40,00
6. Kałuża (Wściekłe Psy)40,00
7. Modrzyński (Gwiezdno Flota)40,00
8. Zielony (Wściekłe Psy)40,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)39,00
10. Adamczyk (Demons)37,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Białdyga1. Białdyga (Gwiezdno Flota)11,00
2. Gembus (Wściekłe Psy)11,00
3. Kamiński (Rybnik Team)11,00
4. Kaptacz (Atomic)11,00
5. Pokorski (Dobermany)11,00
6. Białkowski (Dobermany)9,00
7. Marchacz (Drim Tim)9,00
8. Bastek (Green Peas)8,00
9. Palicki (Green Peas)8,00
10. Polnik (Rybnik Team)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pierchała (Rybnik Team)10,00
2. Bartecki (Green Peas)7,00
3. Gąciarz (Atomic)7,00
4. Kucharczyk (Drim Tim)7,00
5. Kałuża (Wściekłe Psy)5,00
6. Polnik (Rybnik Team)5,00
7. Zielony (Wściekłe Psy)5,00
8. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
9. Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,00
10. Szmal (Atomic)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wilk (Demons)6,00
2. Bartecki (Green Peas)4,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
4. Lewicki (Demons)4,00
5. Grabarek (Dobermany)3,00
6. Kamiński (Rybnik Team)3,00
7. Kampa (Drim Tim)3,00
8. Kaszycki (Demons)3,00
9. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
10. Pycia (Dobermany)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pycia (Dobermany)4,00
2. Kaptacz (Atomic)3,00
3. Bastek (Green Peas)1,00
4. Kałuża (Wściekłe Psy)1,00
5. Kocy (Dobermany)1,00
6. Korach (Gwiezdno Flota)1,00
7. Lato (Gwiezdno Flota)1,00
8. Marchacz (Drim Tim)1,00
9. Szmal (Atomic)1,00
10. Zawierucha (Demons)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)7,00
2. Bartecki (Green Peas)6,00
3. Grabarek (Dobermany)5,00
4. Kafarski (Demons)5,00
5. Białkowski (Dobermany)4,00
6. Hirsz (Drim Tim)4,00
7. Rojek (Dobermany)4,00
8. Szmal (Atomic)4,00
9. Adamczyk (Demons)3,00
10. Kałuża (Wściekłe Psy)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kosmowski (Drim Tim)75,0%
2. Grabarek (Dobermany)71,4%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)64,3%
4. Polnik (Rybnik Team)60,0%
5. Błędowski (Wściekłe Psy)55,6%
6. Rduch (Rybnik Team)52,6%
7. Hirsz (Drim Tim)50,0%
8. Kafarski (Demons)50,0%
9. Sass (Atomic)50,0%
10. Modrzyński (Gwiezdno Flota)47,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kuczera (Gwiezdno Flota)80,0%
2. Kafarski (Demons)66,7%
3. Jaszczurowski (Wściekłe Psy)60,0%
4. Pierchała (Rybnik Team)42,9%
5. Bartecki (Green Peas)40,0%
6. Kaszycki (Demons)40,0%
7. Kampa (Drim Tim)33,3%
8. Kupczak (Rybnik Team)33,3%
9. Adamczyk (Demons)28,6%
10. Chamera (Green Peas)28,6%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kosmowski (Drim Tim)100,0%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)87,5%
3. Gembus (Wściekłe Psy)70,0%
4. Białkowski (Dobermany)40,0%
5. Chamera (Green Peas)40,0%
6. Kucharczyk (Drim Tim)40,0%
7. Szmal (Atomic)16,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)