Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 6

(2018-03-17)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kubas1. Kubas (Romus)31,00
2. Kotyrba (Piaśniki)29,00
3. Oczadły (Romus)29,00
4. Kiełtyka (Piaśniki)28,00
5. Breguła (Romus)26,00
6. Bednarek (Wataha)24,00
7. Kusiak (Se Gramy)24,00
8. Sgodzaj (Romus)24,00
9. Chrobak (Se Gramy)23,00
10. Urych (Longman)23,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kotyrba1. Kotyrba (Piaśniki)26,00
2. Wierzbicki (Killa Bees)26,00
3. Kiełtyka (Piaśniki)25,00
4. Kubas (Romus)24,00
5. Kusiak (Se Gramy)23,00
6. Oczadły (Romus)22,00
7. Sgodzaj (Romus)22,00
8. Trałka (Zryw)22,00
9. Breguła (Romus)21,00
10. Chrobak (Se Gramy)21,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Breguła1. Breguła (Killa Bees)40,00
2. Chrobak (Se Gramy)40,00
3. Dziadosz (Longman)40,00
4. Gancarczyk (Sor-Drew)40,00
5. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)40,00
6. Kotyrba (Piaśniki)40,00
7. Koźmiński (Longman)40,00
8. Światowski (ZGP)40,00
9. Urych (Longman)40,00
10. Wierzbicki (Killa Bees)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bednarek1. Bednarek (Wataha)16,00
2. Urych (Longman)16,00
3. Kugiejko (Killa Bees)15,00
4. Nowak (Zryw)14,00
5. Światowski (ZGP)14,00
6. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)13,00
7. Więcek (Killa Bees)12,00
8. Breguła (Romus)11,00
9. Brzeziński (Wataha)11,00
10. Duda (Se Gramy)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Błachnio1. Błachnio (Wataha)8,00
2. Breguła (Romus)7,00
3. Szatka (Zryw)7,00
4. Podolski (Romus)6,00
5. Chrobak (Se Gramy)5,00
6. Oczadły (Romus)5,00
7. Olesiński (Płomień)5,00
8. Dudek (ZGP)4,00
9. Kubas (Romus)4,00
10. Kucharz (Wataha)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kotyrba1. Kotyrba (Piaśniki)6,00
2. Olesiński (Płomień)5,00
3. Błaszkiewicz (Monstars)4,00
4. Duda (Se Gramy)4,00
5. Kugiejko (Killa Bees)4,00
6. Więcek (Killa Bees)4,00
7. Breguła (Killa Bees)3,00
8. Dudek (ZGP)3,00
9. Gancarczyk (Sor-Drew)3,00
10. Sgodzaj (Romus)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kotyrba1. Kotyrba (Piaśniki)3,00
2. Światowski (ZGP)3,00
3. Kugiejko (Killa Bees)2,00
4. Włodarczyk (Wataha)2,00
5. Zimek (Piaśniki)2,00
6. Bański (Longman)1,00
7. Breguła (Killa Bees)1,00
8. Dziadosz (Longman)1,00
9. Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
10. Komendarski (Płomień)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Szczyrbowski1. Szczyrbowski (Piaśniki)5,00
2. Trałka (Zryw)5,00
3. Wierzbicki (Piaśniki)5,00
4. Czempik (ZGP)4,00
5. Dziadosz (Longman)4,00
6. Nowak (Zryw)4,00
7. Błachnio (Wataha)3,00
8. Franczuk (Zryw)3,00
9. Goik (Gwiazdy Podwórka)3,00
10. Olesiński (Płomień)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Oczadły1. Oczadły (Romus)72,7%
2. Kubas (Romus)71,4%
3. Cichoń (ZGP)66,7%
4. Bednarek (Wataha)62,5%
5. Trałka (Zryw)61,1%
6. Sgodzaj (Romus)58,8%
7. Szatka (Zryw)57,1%
8. Broda (Longman)55,6%
9. Błachnio (Wataha)54,6%
10. Kiełtyka (Piaśniki)53,3%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Oczadły1. Oczadły (Romus)85,7%
2. Kubas (Romus)80,0%
3. Klasa (Płomień)62,5%
4. Kiełtyka (Piaśniki)53,3%
5. Franczuk (Zryw)50,0%
6. Kusiak (Se Gramy)50,0%
7. Włodarczyk (Wataha)50,0%
8. Wierzbicki (Killa Bees)44,4%
9. Chrobak (Se Gramy)40,0%
10. Boronowski (Hica)37,5%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kotyrba1. Kotyrba (Piaśniki)83,3%
2. Włodarczyk (Wataha)66,7%
3. Czepczor (Płomień)62,5%
4. Błachnio (Wataha)60,0%
5. Wierzbicki (Killa Bees)50,0%
6. Kudela (Piaśniki)45,5%
7. Goik (Gwiazdy Podwórka)33,3%
8. Breguła (Killa Bees)25,0%
9. Kugiejko (Killa Bees)20,0%
10. Nowak (Zryw)16,7%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)