Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 5

(2018-04-07)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)30,00
2. Sajda (Se Gramy)28,00
3. Komendarski (Płomień)23,00
4. Świercz (Longman)23,00
5. Breguła (Romus)22,00
6. Sgodzaj (Romus)22,00
7. Loedl (Se Gramy)20,00
8. Nowak (Zryw)20,00
9. Franczuk (Zryw)19,00
10. Kubas (Romus)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Sajda1. Sajda (Se Gramy)28,00
2. Trałka (Zryw)22,00
3. Loedl (Se Gramy)21,00
4. Kubas (Romus)19,00
5. Sgodzaj (Romus)19,00
6. Wierzbicki (Killa Bees)19,00
7. Franczuk (Zryw)18,00
8. Kiełtyka (Piaśniki)18,00
9. Klasa (Płomień)18,00
10. Świercz (Longman)18,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Breguła1. Breguła (Romus)40,00
2. Breguła (Killa Bees)40,00
3. Bury (Se Gramy)40,00
4. Kiełtyka (Piaśniki)40,00
5. Klasa (Płomień)40,00
6. Komendarski (Płomień)40,00
7. Kubas (Romus)40,00
8. Kudela (Piaśniki)40,00
9. Kugiejko (Killa Bees)40,00
10. Loedl (Se Gramy)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Więcek1. Więcek (Killa Bees)15,00
2. Sgodzaj (Romus)14,00
3. Kugiejko (Killa Bees)13,00
4. Nowak (Zryw)13,00
5. Breguła (Romus)12,00
6. Kudela (Piaśniki)12,00
7. Trałka (Zryw)12,00
8. Świercz (Longman)11,00
9. Bury (Se Gramy)9,00
10. Urych (Longman)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Loedl (Se Gramy)11,00
2. Jagieła (Romus)9,00
3. Szatka (Zryw)7,00
4. Kubas (Romus)6,00
5. Franczuk (Zryw)5,00
6. Komendarski (Płomień)5,00
7. Olesiński (Płomień)5,00
8. Preidl (Longman)5,00
9. Breguła (Romus)4,00
10. Czepczor (Płomień)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Komendarski1. Komendarski (Płomień)5,00
2. Olesiński (Płomień)5,00
3. Jagieła (Romus)4,00
4. Nowak (Zryw)4,00
5. Trałka (Zryw)4,00
6. Breguła (Killa Bees)3,00
7. Duda (Se Gramy)3,00
8. Kiełtyka (Piaśniki)3,00
9. Pietras (Płomień)3,00
10. Zając (Piaśniki)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kąkol1. Kąkol (Płomień)2,00
2. Breguła (Romus)1,00
3. Czepczor (Płomień)1,00
4. Franczuk (Zryw)1,00
5. Kugiejko (Killa Bees)1,00
6. Nowak (Zryw)1,00
7. Sajda (Se Gramy)1,00
8. Salamaga (Zryw)1,00
9. Szczyrbowski (Piaśniki)1,00
10. Urych (Longman)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Loedl (Se Gramy)6,00
2. Więcek (Killa Bees)6,00
3. Kudela (Piaśniki)5,00
4. Szatka (Zryw)5,00
5. Staniszewski (Piaśniki)4,00
6. Jagieła (Romus)3,00
7. Kiełtyka (Piaśniki)3,00
8. Klasa (Płomień)3,00
9. Trałka (Zryw)3,00
10. Breguła (Killa Bees)2,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sajda1. Sajda (Se Gramy)57,9%
2. Trałka (Zryw)55,6%
3. Breguła (Killa Bees)50,0%
4. Preidl (Longman)50,0%
5. Szatka (Zryw)50,0%
6. Świercz (Longman)50,0%
7. Nowak (Zryw)44,4%
8. Klasa (Płomień)43,8%
9. Franczuk (Zryw)42,9%
10. Szczyrbowski (Piaśniki)42,9%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Preidl1. Preidl (Longman)60,0%
2. Sajda (Se Gramy)57,1%
3. Franczuk (Zryw)40,0%
4. Podolski (Romus)40,0%
5. Klasa (Płomień)37,5%
6. Kubas (Romus)33,3%
7. Olesiński (Płomień)33,3%
8. Sgodzaj (Romus)28,6%
9. Kiełtyka (Piaśniki)27,8%
10. Świercz (Longman)25,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Loedl (Se Gramy)83,3%
2. Czepczor (Płomień)80,0%
3. Salamaga (Zryw)66,7%
4. Komendarski (Płomień)62,5%
5. Olesiński (Płomień)57,1%
6. Bury (Se Gramy)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kusiak1. Kusiak (Se Gramy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)