Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 4

(2018-03-03)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)37,00
2. Pogoda (ZGP)30,00
3. Dziadosz (Longman)27,00
4. Breguła (Romus)21,00
5. Jagieła (Romus)21,00
6. Kiełtyka (Piaśniki)21,00
7. Klasa (Monstars)20,00
8. Swoboda (Olimpia)20,00
9. Olesiński (Monstars)19,00
10. Trałka (Zryw)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)22,00
2. Świercz (Longman)22,00
3. Cichoń (ZGP)21,00
4. Jagieła (Romus)21,00
5. Pogoda (ZGP)20,00
6. Gancarczyk (Sor-Drew)19,00
7. Klasa (Monstars)19,00
8. Swoboda (Olimpia)19,00
9. Breguła (Romus)18,00
10. Czempik (ZGP)18,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Chrząstek (Olimpia)40,00
2. Cichoń (ZGP)40,00
3. Czempik (ZGP)40,00
4. Harazin (ZGP)40,00
5. Kiełtyka (Piaśniki)40,00
6. Klasa (Monstars)40,00
7. Knyrek (Olimpia)40,00
8. Kubas (Romus)40,00
9. Kugiejko (Killa Bees)40,00
10. Kupczyk (Killa Bees)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kupczyk (Killa Bees)23,00
2. Mizniak (Sor-Drew)21,00
3. Pogoda (ZGP)20,00
4. Dziadosz (Longman)16,00
5. Brzęczek (Płomień)15,00
6. Wiśniewski (Monstars)14,00
7. Brzeziński (Wataha)12,00
8. Harazin (ZGP)11,00
9. Kugiejko (Killa Bees)11,00
10. Bednarek (Wataha)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Loedl (Se Gramy)7,00
2. Czempik (ZGP)6,00
3. Chrząstek (Olimpia)5,00
4. Jagieła (Romus)5,00
5. Schlagner (Olimpia)5,00
6. Widera (Piaśniki)5,00
7. Wierzbicki (Killa Bees)5,00
8. Więcek (Killa Bees)5,00
9. Cichoń (ZGP)4,00
10. Harazin (ZGP)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Longman)6,00
2. Olesiński (Monstars)6,00
3. Brzeziński (Wataha)5,00
4. Błachnio (Wataha)4,00
5. Cichoń (ZGP)4,00
6. Jagieła (Romus)4,00
7. Loedl (Se Gramy)4,00
8. Szastok (Olimpia)4,00
9. Urych (Longman)4,00
10. Chrobak (Se Gramy)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Urych (Longman)3,00
2. Błachnio (Wataha)1,00
3. Breguła (Romus)1,00
4. Brzęczek (Płomień)1,00
5. Dziadosz (Longman)1,00
6. Gancarczyk (Sor-Drew)1,00
7. Jagieła (Romus)1,00
8. Kąkol (Płomień)1,00
9. Kiełtyka (Piaśniki)1,00
10. Kupczyk (Killa Bees)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Wierzbicki1. Wierzbicki (Piaśniki)8,00
2. Czempik (ZGP)7,00
3. Komendarski (Monstars)6,00
4. Kucharz (Wataha)5,00
5. Szczerek (Longman)5,00
6. Wierzbicki (Killa Bees)5,00
7. Wiśniewski (Monstars)5,00
8. Błachnio (Wataha)4,00
9. Kudela (Piaśniki)4,00
10. Kupczyk (Killa Bees)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)72,7%
2. Komendarski (Monstars)71,4%
3. Żelazny (Killa Bees)58,3%
4. Cichoń (ZGP)50,0%
5. Dziadosz (Longman)50,0%
6. Gancarczyk (Sor-Drew)50,0%
7. Kruglik (Płomień)50,0%
8. Mizniak (Sor-Drew)50,0%
9. Swoboda (Olimpia)50,0%
10. Klasa (Monstars)47,1%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kiełtyka1. Kiełtyka (Piaśniki)42,9%
2. Czempik (ZGP)40,0%
3. Kusiak (Se Gramy)40,0%
4. Zając (Piaśniki)40,0%
5. Franczuk (Zryw)33,3%
6. Jagieła (Romus)33,3%
7. Kramny (Sor-Drew)33,3%
8. Markocki (Wataha)33,3%
9. Szczerek (Longman)33,3%
10. Urych (Longman)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)100,0%
2. Świercz (Longman)72,7%
3. Kubas (Romus)71,4%
4. Breguła (Romus)66,7%
5. Czepczor (Płomień)60,0%
6. Salamaga (Zryw)60,0%
7. Pietras (Płomień)57,1%
8. Jagieła (Romus)40,0%
9. Gancarczyk (Sor-Drew)37,5%
10. Urych (Longman)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Breguła (Romus)1,00
2. Komendarski (Monstars)1,00
3. Nowak (Zryw)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)