Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 3

(2018-02-17)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Kupczyk (Killa Bees)26,00
2. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)25,00
3. Jagieła (Romus)23,00
4. Kubas (Romus)23,00
5. Kusiak (Se Gramy)23,00
6. Breguła (Romus)22,00
7. Kotyrba (Piaśniki)22,00
8. Franczuk (Zryw)20,00
9. Czepczor (Płomień)19,00
10. Światowski (ZGP)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kubas1. Kubas (Romus)25,00
2. Breguła (Romus)23,00
3. Cichoń (ZGP)20,00
4. Czempik (ZGP)19,00
5. Franczuk (Zryw)18,00
6. Kupczyk (Killa Bees)18,00
7. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)17,00
8. Komendarski (Płomień)16,00
9. Świercz (Longman)16,00
10. Chmielorz (Olimpia)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Cichoń1. Cichoń (ZGP)40,00
2. Duda (Se Gramy)40,00
3. Dudek (ZGP)40,00
4. Kender (Monstars)40,00
5. Knyrek (Olimpia)40,00
6. Koźmiński (Longman)40,00
7. Kugiejko (Killa Bees)40,00
8. Kupczyk (Killa Bees)40,00
9. Kusiak (Se Gramy)40,00
10. Loedl (Se Gramy)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Światowski (ZGP)17,00
2. Koźmiński (Longman)16,00
3. Kupczyk (Killa Bees)15,00
4. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)13,00
5. Bański (Longman)12,00
6. Dudek (ZGP)12,00
7. Krawczyk (Longman)12,00
8. Kugiejko (Killa Bees)11,00
9. Jagieła (Romus)10,00
10. Loedl (Se Gramy)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jagieła (Romus)9,00
2. Loedl (Se Gramy)9,00
3. Koźmiński (Longman)8,00
4. Knyrek (Olimpia)6,00
5. Franczuk (Zryw)5,00
6. Kotyrba (Piaśniki)5,00
7. Kucharz (Wataha)5,00
8. Kupczyk (Killa Bees)5,00
9. Kusiak (Se Gramy)5,00
10. Olesiński (Płomień)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Dudek1. Dudek (ZGP)7,00
2. Loedl (Se Gramy)7,00
3. Olesiński (Płomień)5,00
4. Knyrek (Olimpia)4,00
5. Kotyrba (Piaśniki)4,00
6. Sgodzaj (Romus)4,00
7. Koźmiński (Longman)3,00
8. Łuczak (Olimpia)3,00
9. Bednarek (Wataha)2,00
10. Błachnio (Wataha)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Czepczor (Płomień)2,00
2. Knyrek (Olimpia)2,00
3. Nowak (Zryw)2,00
4. Schlagner (Olimpia)2,00
5. Szastok (Olimpia)2,00
6. Cichoń (ZGP)1,00
7. Harazin (ZGP)1,00
8. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
9. Kupczyk (Killa Bees)1,00
10. Markocki (Wataha)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Loedl (Se Gramy)6,00
2. Trałka (Zryw)6,00
3. Czempik (ZGP)5,00
4. Wierzbicki (Killa Bees)5,00
5. Woźniok (Killa Bees)5,00
6. Dudek (ZGP)4,00
7. Szatka (Zryw)4,00
8. Żelazny (Killa Bees)4,00
9. Błachnio (Wataha)3,00
10. Kąkol (Płomień)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kubas1. Kubas (Romus)64,3%
2. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)63,6%
3. Breguła (Romus)62,5%
4. Kusiak (Se Gramy)62,5%
5. Bański (Longman)57,1%
6. Duda (Se Gramy)57,1%
7. Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)57,1%
8. Błachnio (Wataha)55,6%
9. Salamaga (Zryw)55,6%
10. Cichoń (ZGP)52,9%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kubas1. Kubas (Romus)60,0%
2. Preidl (Longman)57,1%
3. Franczuk (Zryw)45,5%
4. Kusiak (Se Gramy)40,0%
5. Świercz (Longman)40,0%
6. Chmielorz (Olimpia)37,5%
7. Kender (Monstars)37,5%
8. Sawicki (Se Gramy)33,3%
9. Szastak (Wataha)33,3%
10. Wierzbicki (Killa Bees)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)100,0%
2. Kotyrba (Piaśniki)100,0%
3. Kudela (Piaśniki)100,0%
4. Czepczor (Płomień)66,7%
5. Jagieła (Romus)66,7%
6. Kubas (Romus)66,7%
7. Loedl (Se Gramy)66,7%
8. Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)66,7%
9. Kupczyk (Killa Bees)57,1%
10. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Chrobak1. Chrobak (Se Gramy)2,00
2. Fornagiel (Wataha)2,00
3. Kusiak (Se Gramy)1,00
4. Markocki (Wataha)1,00
5. Pietras (Płomień)1,00
6. Świercz (Longman)1,00
7. Woźniok (Killa Bees)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)