Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 3

(2018-02-17)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Kupczyk (Killa Bees)26,00
2. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)25,00
3. Jagieła (Romus)23,00
4. Kubas (Romus)23,00
5. Kusiak (Se Gramy)23,00
6. Breguła (Romus)22,00
7. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)22,00
8. Franczuk (Zryw)20,00
9. Czepczor (Płomień)19,00
10. Światowski (ZGP)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kubas (Romus)25,00
2. Breguła (Romus)23,00
3. Cichoń (ZGP)20,00
4. Czempik (ZGP)19,00
5. Franczuk (Zryw)18,00
6. Kupczyk (Killa Bees)18,00
7. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)17,00
8. Komendarski (Monstars)16,00
9. Świercz (Longman)16,00
10. Chmielorz (Olimpia)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Cichoń (ZGP)40,00
2. Duda (Se Gramy)40,00
3. Dudek (ZGP)40,00
4. Kender (Monstars)40,00
5. Knyrek (Olimpia)40,00
6. Koźmiński (Longman)40,00
7. Kugiejko (Killa Bees)40,00
8. Kupczyk (Killa Bees)40,00
9. Kusiak (Se Gramy)40,00
10. Loedl (Se Gramy)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Światowski (ZGP)17,00
2. Koźmiński (Longman)16,00
3. Kupczyk (Killa Bees)15,00
4. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)13,00
5. Bański (Monstars)12,00
6. Dudek (ZGP)12,00
7. Krawczyk (Longman)12,00
8. Kugiejko (Killa Bees)11,00
9. Jagieła (Romus)10,00
10. Loedl (Se Gramy)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jagieła (Romus)9,00
2. Loedl (Se Gramy)9,00
3. Koźmiński (Longman)8,00
4. Knyrek (Olimpia)6,00
5. Franczuk (Zryw)5,00
6. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)5,00
7. Kucharz (Wataha)5,00
8. Kupczyk (Killa Bees)5,00
9. Kusiak (Se Gramy)5,00
10. Olesiński (Monstars)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Dudek1. Dudek (ZGP)7,00
2. Loedl (Se Gramy)7,00
3. Olesiński (Monstars)5,00
4. Knyrek (Olimpia)4,00
5. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)4,00
6. Sgodzaj (Romus)4,00
7. Koźmiński (Longman)3,00
8. Łuczak (Olimpia)3,00
9. Bednarek (Wataha)2,00
10. Błachnio (Wataha)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Czepczor (Płomień)2,00
2. Knyrek (Olimpia)2,00
3. Nowak (Zryw)2,00
4. Schlagner (Olimpia)2,00
5. Szastok (Olimpia)2,00
6. Cichoń (ZGP)1,00
7. Ciołek (Longman)1,00
8. Harazin (ZGP)1,00
9. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
10. Kruglik (Płomień)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Loedl (Se Gramy)6,00
2. Trałka (Zryw)6,00
3. Czempik (ZGP)5,00
4. Wierzbicki (Killa Bees)5,00
5. Woźniok (Killa Bees)5,00
6. Dudek (ZGP)4,00
7. Szatka (Zryw)4,00
8. Żelazny (Killa Bees)4,00
9. Błachnio (Wataha)3,00
10. Ciołek (Longman)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kubas (Romus)64,3%
2. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)63,6%
3. Breguła (Romus)62,5%
4. Kusiak (Se Gramy)62,5%
5. Bański (Monstars)57,1%
6. Duda (Se Gramy)57,1%
7. Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)57,1%
8. Błachnio (Wataha)55,6%
9. Salamaga (Zryw)55,6%
10. Cichoń (ZGP)52,9%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kubas (Romus)60,0%
2. Preidl (Longman)57,1%
3. Franczuk (Zryw)45,5%
4. Kusiak (Se Gramy)40,0%
5. Świercz (Longman)40,0%
6. Chmielorz (Olimpia)37,5%
7. Kender (Monstars)37,5%
8. Sawicki (Se Gramy)33,3%
9. Szastak (Wataha)33,3%
10. Wierzbicki (Killa Bees)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)100,0%
2. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)100,0%
3. Kudela (Piaśniki)100,0%
4. Czepczor (Płomień)66,7%
5. Jagieła (Romus)66,7%
6. Kubas (Romus)66,7%
7. Loedl (Se Gramy)66,7%
8. Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)66,7%
9. Kupczyk (Killa Bees)57,1%
10. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Chrobak (Se Gramy)2,00
2. Fornagiel (Wataha)2,00
3. Kusiak (Se Gramy)1,00
4. Markocki (Wataha)1,00
5. Pietras (Płomień)1,00
6. Świercz (Longman)1,00
7. Woźniok (Killa Bees)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)