Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 1

(2018-01-27)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Sgodzaj1. Sgodzaj (Romus)37,00
2. Trałka (Zryw)34,00
3. Jagieła (Romus)31,00
4. Breguła (Romus)28,00
5. Dziadosz (Longman)26,00
6. Zimek (Piaśniki)25,00
7. Koźmiński (Longman)21,00
8. Błachnio (Wataha)20,00
9. Kubas (Romus)19,00
10. Kupczyk (Killa Bees)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Lubos (Monstars)25,00
2. Trałka (Zryw)25,00
3. Koźmiński (Longman)23,00
4. Kubas (Romus)23,00
5. Jagieła (Romus)21,00
6. Sgodzaj (Romus)20,00
7. Chmielorz (Olimpia)19,00
8. Czepczor (Płomień)19,00
9. Błachnio (Wataha)18,00
10. Breguła (Romus)18,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chmielorz1. Chmielorz (Olimpia)40,00
2. Franczuk (Zryw)40,00
3. Loedl (Se Gramy)40,00
4. Schlagner (Olimpia)40,00
5. Trałka (Zryw)40,00
6. Woźniok (Killa Bees)40,00
7. Wyjadłowski (Longman)39,00
8. Mizniak (Sor-Drew)38,00
9. Nowak (Demons)38,00
10. Sgodzaj (Romus)38,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Komendarski1. Komendarski (Płomień)14,00
2. Nowak (Demons)14,00
3. Zimek (Piaśniki)14,00
4. Breguła (Romus)13,00
5. Klasa (Płomień)13,00
6. Sgodzaj (Romus)13,00
7. Dziadosz (Longman)11,00
8. Kiełtyka (Piaśniki)11,00
9. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)11,00
10. Jagieła (Romus)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Sgodzaj1. Sgodzaj (Romus)11,00
2. Kurdziel (Longman)7,00
3. Podolski (Romus)6,00
4. Błachnio (Wataha)5,00
5. Chmielorz (Olimpia)5,00
6. Franczuk (Zryw)5,00
7. Pietras (Płomień)5,00
8. Preidl (Longman)5,00
9. Woźniok (Killa Bees)5,00
10. Breguła (Romus)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)6,00
2. Chmielorz (Olimpia)4,00
3. Dziadosz (Longman)4,00
4. Goik (Gwiazdy Podwórka)4,00
5. Kupczyk (Killa Bees)4,00
6. Wyjadłowski (Longman)4,00
7. Fornagiel (Wataha)3,00
8. Jagieła (Romus)3,00
9. Klasa (Płomień)3,00
10. Chrobak (Se Gramy)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Longman)4,00
2. Kupczyk (Killa Bees)3,00
3. Chrobak (Se Gramy)2,00
4. Brzeziński (Wataha)1,00
5. Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
6. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
7. Markocki (Wataha)1,00
8. Miller (Sor-Drew)1,00
9. Salamaga (Zryw)1,00
10. Schlagner (Olimpia)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Chmielorz1. Chmielorz (Olimpia)6,00
2. Doering (Gwiazdy Podwórka)6,00
3. Kender (Monstars)5,00
4. Komendarski (Płomień)5,00
5. Nowak (Demons)5,00
6. Bański (Longman)4,00
7. Gancarczyk (Sor-Drew)4,00
8. Klasa (Płomień)4,00
9. Suliński (Zryw)4,00
10. Szabatowski (Piaśniki)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Jagieła (Romus)75,0%
2. Trałka (Zryw)75,0%
3. Błachnio (Wataha)66,7%
4. Sgodzaj (Romus)66,7%
5. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)62,5%
6. Lubos (Monstars)61,5%
7. Komendarski (Płomień)60,0%
8. Koźmiński (Longman)56,3%
9. Kudela (Piaśniki)53,9%
10. Czepczor (Płomień)53,3%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Jagieła (Romus)60,0%
2. Sgodzaj (Romus)60,0%
3. Kubas (Romus)50,0%
4. Czepczor (Płomień)40,0%
5. Koźmiński (Longman)37,5%
6. Franczuk (Zryw)33,3%
7. Klasa (Płomień)33,3%
8. Mizniak (Sor-Drew)33,3%
9. Broda (Longman)28,6%
10. Pietras (Płomień)25,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Breguła1. Breguła (Romus)88,9%
2. Kucharz (Wataha)66,7%
3. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)62,5%
4. Szabatowski (Piaśniki)62,5%
5. Lubos (Monstars)61,5%
6. Komandzik (Sor-Drew)60,0%
7. Kudela (Piaśniki)60,0%
8. Loedl (Se Gramy)57,1%
9. Kupczyk (Killa Bees)50,0%
10. Doering (Gwiazdy Podwórka)45,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Suliński (Zryw)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)