Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 1

(2018-01-27)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Sgodzaj (Romus)37,00
2. Trałka (Zryw)34,00
3. Jagieła (Romus)31,00
4. Breguła (Romus)28,00
5. Dziadosz (Longman)26,00
6. Zimek (Piaśniki)25,00
7. Koźmiński (Longman)21,00
8. Błachnio (Wataha)20,00
9. Kubas (Romus)19,00
10. Kupczyk (Killa Bees)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Lubos (Monstars)25,00
2. Trałka (Zryw)25,00
3. Koźmiński (Longman)23,00
4. Kubas (Romus)23,00
5. Jagieła (Romus)21,00
6. Sgodzaj (Romus)20,00
7. Chmielorz (Olimpia)19,00
8. Czepczor (Płomień)19,00
9. Błachnio (Wataha)18,00
10. Breguła (Romus)18,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Chmielorz (Olimpia)40,00
2. Franczuk (Zryw)40,00
3. Jakubczyk (Se Gramy)40,00
4. Loedl (Se Gramy)40,00
5. Schlagner (Olimpia)40,00
6. Trałka (Zryw)40,00
7. Woźniok (Killa Bees)40,00
8. Wojtczak (Olimpia)39,00
9. Wyjadłowski (Płomień)39,00
10. Mizniak (Sor-Drew)38,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Komendarski (Monstars)14,00
2. Nowak (Wataha)14,00
3. Zimek (Piaśniki)14,00
4. Breguła (Romus)13,00
5. Klasa (Monstars)13,00
6. Sgodzaj (Romus)13,00
7. Dziadosz (Longman)11,00
8. Jakubczyk (Se Gramy)11,00
9. Kiełtyka (Piaśniki)11,00
10. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Sgodzaj (Romus)11,00
2. Kurdziel (Longman)7,00
3. Podolski (Romus)6,00
4. Błachnio (Wataha)5,00
5. Chmielorz (Olimpia)5,00
6. Franczuk (Zryw)5,00
7. Pietras (Płomień)5,00
8. Preidl (Longman)5,00
9. Woźniok (Killa Bees)5,00
10. Breguła (Romus)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)6,00
2. Chmielorz (Olimpia)4,00
3. Dziadosz (Longman)4,00
4. Goik (Gwiazdy Podwórka)4,00
5. Kruglik (Płomień)4,00
6. Kupczyk (Killa Bees)4,00
7. Ślęzak (Płomień)4,00
8. Wyjadłowski (Płomień)4,00
9. Fornagiel (Wataha)3,00
10. Jagieła (Romus)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Longman)4,00
2. Kupczyk (Killa Bees)3,00
3. Chrobak (Se Gramy)2,00
4. Songin (Killa Bees)2,00
5. Brzeziński (Wataha)1,00
6. Jakubczyk (Se Gramy)1,00
7. Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
8. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
9. Kruglik (Płomień)1,00
10. Markocki (Wataha)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Chmielorz (Olimpia)6,00
2. Doering (Gwiazdy Podwórka)6,00
3. Kender (Monstars)5,00
4. Komendarski (Monstars)5,00
5. Kramny (Sor-Drew)5,00
6. Nowak (Wataha)5,00
7. Songin (Killa Bees)5,00
8. Bański (Monstars)4,00
9. Gancarczyk (Sor-Drew)4,00
10. Klasa (Monstars)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Jagieła (Romus)75,0%
2. Trałka (Zryw)75,0%
3. Błachnio (Wataha)66,7%
4. Sgodzaj (Romus)66,7%
5. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)62,5%
6. Lubos (Monstars)61,5%
7. Komendarski (Monstars)60,0%
8. Koźmiński (Longman)56,3%
9. Kudela (Piaśniki)53,9%
10. Czepczor (Płomień)53,3%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Jagieła (Romus)60,0%
2. Sgodzaj (Romus)60,0%
3. Kubas (Romus)50,0%
4. Czepczor (Płomień)40,0%
5. Koźmiński (Longman)37,5%
6. Franczuk (Zryw)33,3%
7. Klasa (Monstars)33,3%
8. Mizniak (Sor-Drew)33,3%
9. Broda (Płomień)28,6%
10. Pietras (Płomień)25,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Breguła (Romus)88,9%
2. Kucharz (Wataha)66,7%
3. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)62,5%
4. Szabatowski (Piaśniki)62,5%
5. Lubos (Monstars)61,5%
6. Komandzik (Sor-Drew)60,0%
7. Kudela (Piaśniki)60,0%
8. Loedl (Se Gramy)57,1%
9. Kupczyk (Killa Bees)50,0%
10. Pazdan (Longman)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Suliński (Zryw)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)