Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 13

(2018-01-20)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)29,00
2. Kupczyk (Killa Bees)26,00
3. Loedl (Se Gramy)23,00
4. Sgodzaj (Romus)22,00
5. Knyrek (Olimpia)21,00
6. Olesiński (Płomień)21,00
7. Breguła (Romus)20,00
8. Klasa (Płomień)19,00
9. Szastak (Wataha)19,00
10. Żelazny (Killa Bees)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)25,00
2. Szastak (Wataha)24,00
3. Boronowski (Hica)21,00
4. Klasa (Płomień)21,00
5. Kupczyk (Killa Bees)20,00
6. Breguła (Romus)19,00
7. Loedl (Se Gramy)18,00
8. Sgodzaj (Romus)18,00
9. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)15,00
10. Lubos (Monstars)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Boronowski1. Boronowski (Hica)40,00
2. Bury (Se Gramy)40,00
3. Czempik (ZGP)40,00
4. Dudek (ZGP)40,00
5. Kirker (Gwiazdy Podwórka)40,00
6. Loedl (Se Gramy)40,00
7. Sgodzaj (Romus)40,00
8. Szastak (Wataha)40,00
9. Świercz (Longman)40,00
10. Trałka (Zryw)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Światowski (ZGP)13,00
2. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)12,00
3. Knyrek (Olimpia)11,00
4. Klasa (Płomień)10,00
5. Loedl (Se Gramy)10,00
6. Urych (Longman)10,00
7. Dziadosz (Longman)9,00
8. Kupczyk (Killa Bees)9,00
9. Mizniak (Sor-Drew)9,00
10. Sgodzaj (Romus)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Woźniok1. Woźniok (Killa Bees)9,00
2. Mizniak (Sor-Drew)6,00
3. Olesiński (Płomień)6,00
4. Świercz (Longman)6,00
5. Błachnio (Wataha)5,00
6. Breguła (Romus)5,00
7. Chmielorz (Olimpia)5,00
8. Czempik (ZGP)5,00
9. Franczuk (Zryw)5,00
10. Loedl (Se Gramy)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Płomień)8,00
2. Loedl (Se Gramy)6,00
3. Suliński (Zryw)5,00
4. Włodarczyk (Wataha)5,00
5. Jagieła (Romus)3,00
6. Sgodzaj (Romus)3,00
7. Swoboda (Olimpia)3,00
8. Wierzbicki (Piaśniki)3,00
9. Woźniok (Killa Bees)3,00
10. Błachnio (Wataha)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dziadosz (Longman)3,00
2. Jagieła (Romus)3,00
3. Światowski (ZGP)2,00
4. Breguła (Romus)1,00
5. Dudek (ZGP)1,00
6. Gajdzik (Sor-Drew)1,00
7. Komendarski (Płomień)1,00
8. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
9. Kupczyk (Killa Bees)1,00
10. Loska (Sor-Drew)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Goik (Gwiazdy Podwórka)7,00
2. Czempik (ZGP)6,00
3. Kurdziel (Longman)5,00
4. Mizniak (Sor-Drew)5,00
5. Dudek (ZGP)4,00
6. Loedl (Se Gramy)4,00
7. Świercz (Longman)4,00
8. Włodarczyk (Wataha)4,00
9. Boronowski (Hica)3,00
10. Chmielorz (Olimpia)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kupczyk (Killa Bees)72,7%
2. Trałka (Zryw)70,6%
3. Knyrek (Olimpia)62,5%
4. Żelazny (Killa Bees)57,1%
5. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)50,0%
6. Sgodzaj (Romus)50,0%
7. Szastak (Wataha)50,0%
8. Klasa (Płomień)47,1%
9. Szczyrbowski (Piaśniki)46,2%
10. Sawicki (Se Gramy)45,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sawicki1. Sawicki (Se Gramy)50,0%
2. Szastak (Wataha)41,7%
3. Sgodzaj (Romus)40,0%
4. Wierzbicki (Killa Bees)40,0%
5. Loedl (Se Gramy)37,5%
6. Boronowski (Hica)33,3%
7. Kiełtyka (Piaśniki)33,3%
8. Świercz (Longman)33,3%
9. Jagieła (Romus)20,0%
10. Łuczak (Olimpia)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Czempik1. Czempik (ZGP)100,0%
2. Mizniak (Sor-Drew)100,0%
3. Breguła (Romus)87,5%
4. Woźniok (Killa Bees)71,4%
5. Kupczyk (Killa Bees)60,0%
6. Klasa (Płomień)57,1%
7. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)42,9%
8. Kurdziel (Longman)40,0%
9. Świercz (Longman)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Komendarski1. Komendarski (Płomień)1,00
2. Kudela (Piaśniki)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)