Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 12

(2018-01-14)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Komendarski (Monstars)38,00
2. Olesiński (Monstars)32,00
3. Kupczyk (Killa Bees)28,00
4. Nowak (Wataha)28,00
5. Światowski (ZGP)25,00
6. Mizniak (Sor-Drew)24,00
7. Klasa (Monstars)22,00
8. Szastak (Wataha)22,00
9. Świercz (Longman)22,00
10. Kender (Monstars)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Świercz1. Świercz (Longman)27,00
2. Komendarski (Monstars)25,00
3. Klasa (Monstars)23,00
4. Boronowski (ZGP)22,00
5. Chmielorz (Olimpia)21,00
6. Mizniak (Sor-Drew)21,00
7. Olesiński (Monstars)21,00
8. Szabatowski (Piaśniki)20,00
9. Nowak (Wataha)19,00
10. Kupczyk (Killa Bees)18,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Boronowski1. Boronowski (ZGP)45,00
2. Bury (Se Gramy)45,00
3. Czempik (ZGP)45,00
4. Światowski (ZGP)45,00
5. Cichoń (ZGP)41,00
6. Chmielorz (Olimpia)40,00
7. Chrząstek (Olimpia)40,00
8. Gumiński (Olimpia)40,00
9. Knyrek (Olimpia)40,00
10. Kupczyk (Killa Bees)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Światowski (ZGP)20,00
2. Kupczyk (Killa Bees)18,00
3. Sgodzaj (Romus)16,00
4. Nowak (Wataha)15,00
5. Bury (Se Gramy)14,00
6. Jakubczyk (Se Gramy)14,00
7. Szyda (Monstars)12,00
8. Bański (Monstars)11,00
9. Breguła (Romus)11,00
10. Gancarczyk (Sor-Drew)11,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Komendarski (Monstars)9,00
2. Olesiński (Monstars)9,00
3. Kender (Monstars)6,00
4. Szatka (Zryw)6,00
5. Bański (Monstars)5,00
6. Błachnio (Wataha)5,00
7. Chrząstek (Olimpia)5,00
8. Czempik (ZGP)5,00
9. Koźmiński (Longman)5,00
10. Preidl (Longman)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kiełtyka1. Kiełtyka (Piaśniki)6,00
2. Cichoń (ZGP)5,00
3. Koźmiński (Longman)5,00
4. Kupczyk (Killa Bees)5,00
5. Nowak (Zryw)5,00
6. Rospondek (Płomień)4,00
7. Breguła (Romus)3,00
8. Bury (Se Gramy)3,00
9. Dudek (ZGP)3,00
10. Komendarski (Monstars)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kupczyk (Killa Bees)4,00
2. Knyrek (Olimpia)2,00
3. Krawczyk (Longman)2,00
4. Breguła (Romus)1,00
5. Jakubczyk (Se Gramy)1,00
6. Kiełtyka (Piaśniki)1,00
7. Loska (Sor-Drew)1,00
8. Markocki (Wataha)1,00
9. Oczadły (Romus)1,00
10. Solejdowicz (Wataha)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Chmielorz (Olimpia)8,00
2. Sawicki (Se Gramy)7,00
3. Gancarczyk (Sor-Drew)6,00
4. Szatka (Zryw)6,00
5. Tomanić (Se Gramy)6,00
6. Breguła (Romus)5,00
7. Nowak (Zryw)5,00
8. Woźniok (Killa Bees)5,00
9. Błachnio (Wataha)4,00
10. Chrząstek (Olimpia)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Żelazny (Killa Bees)77,8%
2. Komendarski (Monstars)73,3%
3. Nowak (Wataha)72,7%
4. Kender (Monstars)62,5%
5. Oczadły (Romus)62,5%
6. Wyjadłowski (Płomień)62,5%
7. Świercz (Longman)61,1%
8. Olesiński (Monstars)60,0%
9. Szastak (Wataha)60,0%
10. Solejdowicz (Wataha)54,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)57,1%
2. Świercz (Longman)55,6%
3. Chmielorz (Olimpia)50,0%
4. Szastak (Wataha)50,0%
5. Kender (Monstars)40,0%
6. Tomanić (Se Gramy)36,4%
7. Broda (Płomień)33,3%
8. Kusiak (Se Gramy)33,3%
9. Walerowicz (Romus)33,3%
10. Boronowski (ZGP)30,8%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szabatowski1. Szabatowski (Piaśniki)85,7%
2. Kubas (Romus)50,0%
3. Nowak (Wataha)50,0%
4. Bednarek (Zryw)40,0%
5. Mizniak (Sor-Drew)37,5%
6. Szatka (Zryw)37,5%
7. Kupczyk (Killa Bees)33,3%
8. Żelazny (Killa Bees)20,0%
9. Sawicki (Se Gramy)16,7%
10. Cichoń (ZGP)14,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Olek1. Olek (Zryw)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa B:
Olimpia44:54ZGPwięcej»
(18-02-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
TG Power101:72Budsarwięcej»
(18-02-2018 19:00)
Atomic61:60Green Peaswięcej»
(18-02-2018 17:30)
Rybnik Team76:63Jaworznowięcej»
(18-02-2018 16:00)
Dobermany56:57Wielka Kiść więcej»
(18-02-2018 14:30)
Drim Tim20:0Demonswięcej»
(18-02-2018 13:00)
Gwiezdno Flota71:59Wściekłe Psywięcej»
(18-02-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Longman56:61Se Gramywięcej»
(17-02-2018 13:00)
Piaśniki45:80Romuswięcej»
(17-02-2018 10:20)
Killa Bees47:61Płomieńwięcej»
(17-02-2018 9:00)
2. Liga Grupa B:
Wataha43:69Gwiazdy Podwórkawięcej»
(17-02-2018 11:40)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team51:73Green Peaswięcej»
(11-02-2018 19:00)