Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 11

(2017-12-16)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)31,00
2. Światowski (ZGP)29,00
3. Breguła (Romus)23,00
4. Nowak (Zryw)23,00
5. Solejdowicz (Wataha)21,00
6. Kubas (Romus)20,00
7. Rospondek (Płomień)20,00
8. Franczuk (Zryw)19,00
9. Koźmiński (Longman)19,00
10. Olesiński (Monstars)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)23,00
2. Szastak (Wataha)23,00
3. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)22,00
4. Szabatowski (Piaśniki)22,00
5. Boronowski (ZGP)21,00
6. Breguła (Romus)19,00
7. Franczuk (Zryw)19,00
8. Kubas (Romus)19,00
9. Koźmiński (Longman)17,00
10. Pietras (Płomień)17,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Bury1. Bury (Se Gramy)40,00
2. Chmielorz (Olimpia)40,00
3. Chrząstek (Olimpia)40,00
4. Gumiński (Olimpia)40,00
5. Knyrek (Olimpia)40,00
6. Mizniak (Sor-Drew)40,00
7. Olesiński (Monstars)40,00
8. Osadnik (Olimpia)40,00
9. Preidl (Longman)40,00
10. Solejdowicz (Wataha)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Światowski (ZGP)20,00
2. Brzęczek (Płomień)17,00
3. Nowak (Zryw)14,00
4. Koźmiński (Longman)12,00
5. Solejdowicz (Wataha)12,00
6. Zimek (Piaśniki)12,00
7. Mizniak (Sor-Drew)11,00
8. Urych (Longman)11,00
9. Błachnio (Wataha)10,00
10. Breguła (Romus)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Szatka (Zryw)9,00
2. Jagieła (Romus)7,00
3. Wierzbicki (Piaśniki)7,00
4. Franczuk (Zryw)6,00
5. Huras (Płomień)6,00
6. Pietras (Płomień)6,00
7. Sgodzaj (Romus)6,00
8. Dudek (ZGP)5,00
9. Jabłońska (ZGP)5,00
10. Olesiński (Monstars)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Monstars)11,00
2. Dudek (ZGP)5,00
3. Klasa (Monstars)5,00
4. Osadnik (Olimpia)5,00
5. Doering (Gwiazdy Podwórka)4,00
6. Jakubczyk (Se Gramy)4,00
7. Koźmiński (Longman)4,00
8. Nowak (Zryw)4,00
9. Franczuk (Zryw)3,00
10. Jagieła (Romus)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Światowski (ZGP)3,00
2. Jagieła (Romus)2,00
3. Olesiński (Monstars)2,00
4. Brzęczek (Płomień)1,00
5. Chrobak (Se Gramy)1,00
6. Huras (Płomień)1,00
7. Kiełtyka (Piaśniki)1,00
8. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
9. Koźmiński (Longman)1,00
10. Kruglik (Płomień)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Chrobak (Se Gramy)9,00
2. Koźmiński (Longman)8,00
3. Jakubczyk (Se Gramy)5,00
4. Kusiak (Se Gramy)5,00
5. Pietras (Płomień)5,00
6. Wierzbicki (Piaśniki)5,00
7. Błachnio (Wataha)4,00
8. Chmielorz (Olimpia)4,00
9. Klasa (Monstars)4,00
10. Kopiejka (Se Gramy)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Wierzbicki1. Wierzbicki (Piaśniki)85,7%
2. Breguła (Romus)77,8%
3. Salamaga (Zryw)71,4%
4. Mizniak (Sor-Drew)66,7%
5. Wyjadłowski (Płomień)66,7%
6. Kubas (Romus)63,6%
7. Komendarski (Monstars)62,5%
8. Światowski (ZGP)62,5%
9. Widera (Piaśniki)62,5%
10. Szabatowski (Piaśniki)60,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Boronowski1. Boronowski (ZGP)62,5%
2. Kubas (Romus)62,5%
3. Kusiak (Se Gramy)57,1%
4. Rospondek (Płomień)50,0%
5. Sawicki (Se Gramy)40,0%
6. Koźmiński (Longman)37,5%
7. Suliński (Zryw)33,3%
8. Świercz (Longman)33,3%
9. Szczerek (Longman)30,0%
10. Kiełtyka (Piaśniki)28,6%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)80,0%
2. Szabatowski (Piaśniki)80,0%
3. Breguła (Romus)71,4%
4. Komendarski (Monstars)66,7%
5. Czempik (ZGP)60,0%
6. Doering (Gwiazdy Podwórka)60,0%
7. Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)60,0%
8. Klasa (Monstars)42,9%
9. Salamaga (Zryw)20,0%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)