Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 11

(2017-12-16)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)31,00
2. Światowski (ZGP)29,00
3. Breguła (Romus)23,00
4. Nowak (Zryw)23,00
5. Solejdowicz (Wataha)21,00
6. Kubas (Romus)20,00
7. Franczuk (Zryw)19,00
8. Koźmiński (Longman)19,00
9. Olesiński (Płomień)19,00
10. Szatka (Zryw)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)23,00
2. Szastak (Wataha)23,00
3. Kotyrba (Piaśniki)22,00
4. Szabatowski (Piaśniki)22,00
5. Boronowski (Hica)21,00
6. Breguła (Romus)19,00
7. Franczuk (Zryw)19,00
8. Kubas (Romus)19,00
9. Koźmiński (Longman)17,00
10. Pietras (Płomień)17,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Bury1. Bury (Se Gramy)40,00
2. Chmielorz (Olimpia)40,00
3. Chrząstek (Killa Bees)40,00
4. Gumiński (Olimpia)40,00
5. Knyrek (Olimpia)40,00
6. Mizniak (Sor-Drew)40,00
7. Olesiński (Płomień)40,00
8. Osadnik (Olimpia)40,00
9. Preidl (Longman)40,00
10. Solejdowicz (Wataha)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Światowski (ZGP)20,00
2. Brzęczek (Płomień)17,00
3. Nowak (Zryw)14,00
4. Koźmiński (Longman)12,00
5. Solejdowicz (Wataha)12,00
6. Zimek (Piaśniki)12,00
7. Mizniak (Sor-Drew)11,00
8. Urych (Longman)11,00
9. Błachnio (Wataha)10,00
10. Breguła (Romus)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Szatka (Zryw)9,00
2. Jagieła (Romus)7,00
3. Wierzbicki (Piaśniki)7,00
4. Franczuk (Zryw)6,00
5. Huras (Energiczni)6,00
6. Pietras (Płomień)6,00
7. Sgodzaj (Romus)6,00
8. Dudek (ZGP)5,00
9. Olesiński (Płomień)5,00
10. Osadnik (Olimpia)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Płomień)11,00
2. Dudek (ZGP)5,00
3. Klasa (Płomień)5,00
4. Osadnik (Olimpia)5,00
5. Doering (Gwiazdy Podwórka)4,00
6. Koźmiński (Longman)4,00
7. Nowak (Zryw)4,00
8. Franczuk (Zryw)3,00
9. Jagieła (Romus)3,00
10. Preidl (Longman)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Światowski (ZGP)3,00
2. Jagieła (Romus)2,00
3. Olesiński (Płomień)2,00
4. Brzęczek (Płomień)1,00
5. Chrobak (Se Gramy)1,00
6. Huras (Energiczni)1,00
7. Kiełtyka (Piaśniki)1,00
8. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
9. Koźmiński (Longman)1,00
10. Salamaga (Zryw)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Chrobak1. Chrobak (Se Gramy)9,00
2. Koźmiński (Longman)8,00
3. Kusiak (Se Gramy)5,00
4. Pietras (Płomień)5,00
5. Wierzbicki (Piaśniki)5,00
6. Błachnio (Wataha)4,00
7. Chmielorz (Olimpia)4,00
8. Klasa (Płomień)4,00
9. Kopiejka (Se Gramy)4,00
10. Kotyrba (Piaśniki)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Wierzbicki1. Wierzbicki (Piaśniki)85,7%
2. Breguła (Romus)77,8%
3. Salamaga (Zryw)71,4%
4. Mizniak (Sor-Drew)66,7%
5. Wyjadłowski (Longman)66,7%
6. Kubas (Romus)63,6%
7. Komendarski (Płomień)62,5%
8. Światowski (ZGP)62,5%
9. Widera (Piaśniki)62,5%
10. Szabatowski (Piaśniki)60,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Boronowski1. Boronowski (Hica)62,5%
2. Kubas (Romus)62,5%
3. Kusiak (Se Gramy)57,1%
4. Sawicki (Se Gramy)40,0%
5. Koźmiński (Longman)37,5%
6. Suliński (Zryw)33,3%
7. Świercz (Longman)33,3%
8. Kiełtyka (Piaśniki)28,6%
9. Franczuk (Zryw)25,0%
10. Chrząstek (Killa Bees)22,2%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)80,0%
2. Szabatowski (Piaśniki)80,0%
3. Breguła (Romus)71,4%
4. Komendarski (Płomień)66,7%
5. Czempik (ZGP)60,0%
6. Doering (Gwiazdy Podwórka)60,0%
7. Kotyrba (Piaśniki)60,0%
8. Klasa (Płomień)42,9%
9. Salamaga (Zryw)20,0%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)