Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 8

(2017-11-11)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)36,00
2. Rosół (Olimpia)27,00
3. Pietras (Płomień)26,00
4. Chmielorz (Olimpia)22,00
5. Breguła (Romus)21,00
6. Szczerek (Longman)20,00
7. Czepczor (Płomień)19,00
8. Dziadosz (Longman)19,00
9. Komendarski (Monstars)18,00
10. Urych (Longman)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)32,00
2. Breguła (Romus)28,00
3. Pietras (Płomień)28,00
4. Szabatowski (Piaśniki)26,00
5. Szczerek (Longman)25,00
6. Chmielorz (Olimpia)23,00
7. Rosół (Olimpia)22,00
8. Klasa (Monstars)18,00
9. Gancarczyk (Sor-Drew)17,00
10. Goik (Gwiazdy Podwórka)16,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Breguła (Romus)40,00
2. Kiełtyka (Piaśniki)40,00
3. Kirker (Gwiazdy Podwórka)40,00
4. Kubas (Romus)40,00
5. Loedl (Se Gramy)40,00
6. Szabatowski (Piaśniki)40,00
7. Wiśniewski (Monstars)40,00
8. Bury (Se Gramy)38,00
9. Gancarczyk (Sor-Drew)38,00
10. Komendarski (Monstars)38,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)15,00
2. Breguła (Romus)14,00
3. Urych (Longman)13,00
4. Brzęczek (Płomień)12,00
5. Rosół (Olimpia)11,00
6. Bury (Se Gramy)10,00
7. Jakubczyk (Se Gramy)10,00
8. Mizniak (Sor-Drew)10,00
9. Wiśniewski (Monstars)10,00
10. Żelazny (Killa Bees)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Chmielorz (Olimpia)7,00
2. Szatka (Zryw)7,00
3. Loedl (Se Gramy)6,00
4. Franczuk (Zryw)5,00
5. Huras (Płomień)5,00
6. Jelonek (Olimpia)5,00
7. Kramny (Sor-Drew)5,00
8. Kubas (Romus)5,00
9. Suliński (Zryw)5,00
10. Dziadosz (Longman)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jelonek (Olimpia)8,00
2. Chrobak (Se Gramy)5,00
3. Pietras (Płomień)5,00
4. Dziadosz (Longman)4,00
5. Medaj (Monstars)4,00
6. Nowakowski (Killa Bees)4,00
7. Franczuk (Zryw)3,00
8. Loska (Sor-Drew)3,00
9. Podolski (Romus)3,00
10. Światowski (ZGP)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wiśniewski (Monstars)3,00
2. Dziadosz (Longman)2,00
3. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,00
4. Nowakowski (Killa Bees)2,00
5. Bański (Monstars)1,00
6. Breguła (Romus)1,00
7. Czepczor (Płomień)1,00
8. Czyż (Romus)1,00
9. Gumiński (Olimpia)1,00
10. Kiełtyka (Piaśniki)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Czempik (ZGP)8,00
2. Breguła (Romus)6,00
3. Kramny (Sor-Drew)6,00
4. Kupczyk (Killa Bees)6,00
5. Goik (Gwiazdy Podwórka)5,00
6. Jabłońska (ZGP)5,00
7. Kiełtyka (Piaśniki)5,00
8. Woźniok (Killa Bees)5,00
9. Jelonek (Olimpia)4,00
10. Komendarski (Monstars)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)82,4%
2. Rosół (Olimpia)66,7%
3. Szczerek (Longman)58,8%
4. Goik (Gwiazdy Podwórka)58,3%
5. Pietras (Płomień)52,4%
6. Rospondek (Płomień)50,0%
7. Chmielorz (Olimpia)47,4%
8. Bury (Se Gramy)45,5%
9. Dziadosz (Longman)45,5%
10. Szabatowski (Piaśniki)45,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Szczerek (Longman)71,4%
2. Pietras (Płomień)66,7%
3. Klasa (Monstars)57,1%
4. Chmielorz (Olimpia)50,0%
5. Walerowicz (Romus)37,5%
6. Nowakowski (Killa Bees)33,3%
7. Podolski (Romus)33,3%
8. Świercz (Longman)33,3%
9. Boronowski (ZGP)28,6%
10. Mizniak (Sor-Drew)28,6%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Komendarski (Monstars)85,7%
2. Breguła (Romus)81,8%
3. Szabatowski (Piaśniki)61,5%
4. Wiśniewski (Monstars)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Woźniok (Killa Bees)2,00
2. Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
3. Klasa (Monstars)1,00
4. Ziaja (TG Power)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)