Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 5

(2017-10-21)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Nowak (Wataha)40,00
2. Pazdan (Longman)30,00
3. Woźniok (Killa Bees)28,00
4. Żelazny (Killa Bees)24,00
5. Jagieła (Romus)22,00
6. Szabatowski (Piaśniki)22,00
7. Miądowicz (Killa Bees)21,00
8. Komandzik (Sor-Drew)20,00
9. Błachnio (Wataha)18,00
10. Wojtowicz (Wataha)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Nowak (Wataha)25,00
2. Miądowicz (Killa Bees)23,00
3. Breguła (Romus)22,00
4. Szabatowski (Piaśniki)22,00
5. Jagieła (Romus)19,00
6. Franczuk (Zryw)18,00
7. Pazdan (Longman)18,00
8. Żelazny (Killa Bees)16,00
9. Chrobak (Se Gramy)15,00
10. Jelonek (Olimpia)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Breguła (Romus)40,00
2. Bury (Se Gramy)40,00
3. Czempik (ZGP)40,00
4. Jagieła (Romus)40,00
5. Jakubczyk (Se Gramy)40,00
6. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)40,00
7. Miądowicz (Killa Bees)40,00
8. Musiał (Gwiazdy Podwórka)40,00
9. Woźniok (Killa Bees)39,00
10. Boronowski (ZGP)38,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Nowak (Wataha)18,00
2. Breguła (Romus)14,00
3. Jagieła (Romus)14,00
4. Jakubczyk (Se Gramy)14,00
5. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)12,00
6. Brzęczek (Płomień)11,00
7. Kucharz (Wataha)10,00
8. Pogoda (ZGP)10,00
9. Solejdowicz (Wataha)10,00
10. Szabatowski (Piaśniki)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Woźniok (Killa Bees)20,00
2. Błachnio (Wataha)7,00
3. Doering (Gwiazdy Podwórka)5,00
4. Musiał (Gwiazdy Podwórka)5,00
5. Żelazny (Killa Bees)5,00
6. Chmielorz (Olimpia)4,00
7. Czempik (ZGP)4,00
8. Dziadosz (Longman)4,00
9. Jagieła (Romus)4,00
10. Koźmiński (Longman)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Woźniok (Killa Bees)9,00
2. Pazdan (Longman)6,00
3. Jakubczyk (Se Gramy)5,00
4. Szabatowski (Piaśniki)5,00
5. Kugiejko (Killa Bees)4,00
6. Żelazny (Killa Bees)4,00
7. Błachnio (Wataha)3,00
8. Boronowski (ZGP)3,00
9. Bury (Se Gramy)3,00
10. Horzombek (Piaśniki)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jagieła (Romus)3,00
2. Kucharz (Wataha)3,00
3. Cieślak (ZGP)2,00
4. Kopeć (Gwiazdy Podwórka)2,00
5. Miądowicz (Killa Bees)2,00
6. Brzęczek (Płomień)1,00
7. Czepczor (Płomień)1,00
8. Dosa (Sor-Drew)1,00
9. Dziadosz (Longman)1,00
10. Harazin (ZGP)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Szatka (Zryw)10,00
2. Czempik (ZGP)8,00
3. Musiał (Gwiazdy Podwórka)8,00
4. Jagieła (Romus)7,00
5. Chrobak (Se Gramy)6,00
6. Namysłowski (Gwiazdy Podwórka)6,00
7. Wierzbicki (Piaśniki)6,00
8. Woźniok (Killa Bees)6,00
9. Cieślak (ZGP)5,00
10. Sawicki (Se Gramy)5,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Swoboda (Olimpia)71,4%
2. Wojtowicz (Wataha)71,4%
3. Nowak (Wataha)69,2%
4. Pazdan (Longman)66,7%
5. Kurdziel (Longman)62,5%
6. Wyjadłowski (Płomień)62,5%
7. Żelazny (Killa Bees)61,5%
8. Sawicki (Se Gramy)55,6%
9. Franczuk (Zryw)50,0%
10. Horzombek (Piaśniki)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Franczuk (Zryw)62,5%
2. Kiełtyka (Piaśniki)57,1%
3. Sawicki (Se Gramy)50,0%
4. Oczadły (Romus)40,0%
5. Jagieła (Romus)33,3%
6. Koźmiński (Longman)33,3%
7. Miądowicz (Killa Bees)33,3%
8. Jelonek (Olimpia)30,0%
9. Boronowski (ZGP)27,3%
10. Szastak (Wataha)27,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Kubas (Romus)100,0%
2. Nowak (Wataha)100,0%
3. Czempik (ZGP)80,0%
4. Breguła (Romus)60,0%
5. Osadnik (Olimpia)60,0%
6. Komandzik (Sor-Drew)57,1%
7. Chrobak (Se Gramy)50,0%
8. Jagieła (Romus)50,0%
9. Jakubczyk (Se Gramy)50,0%
10. Jelonek (Olimpia)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Breguła (Romus)1,00
2. Jelonek (Olimpia)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)