Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 3

(2017-09-30)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)39,00
2. Lubos (Monstars)35,00
3. Breguła (Romus)29,00
4. Urych (Longman)29,00
5. Trałka (Zryw)23,00
6. Loedl (Se Gramy)22,00
7. Broda (Płomień)20,00
8. Jakubczyk (Se Gramy)20,00
9. Szastak (Wataha)20,00
10. Czempik (ZGP)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Breguła (Romus)37,00
2. Lubos (Monstars)37,00
3. Mizniak (Sor-Drew)29,00
4. Czempik (ZGP)24,00
5. Loedl (Se Gramy)24,00
6. Szastak (Wataha)24,00
7. Franczuk (Zryw)21,00
8. Jelonek (Olimpia)21,00
9. Tomanić (Se Gramy)21,00
10. Broda (Płomień)19,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Breguła (Killa Bees)40,00
2. Breguła (Romus)40,00
3. Broda (Płomień)40,00
4. Jakubczyk (Se Gramy)40,00
5. Kramny (Sor-Drew)40,00
6. Loedl (Se Gramy)40,00
7. Lubos (Monstars)40,00
8. Mizniak (Sor-Drew)40,00
9. Olesiński (Monstars)40,00
10. Piątek (Sor-Drew)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)15,00
2. Urych (Longman)14,00
3. Granda (Płomień)13,00
4. Lubos (Monstars)13,00
5. Bański (Monstars)11,00
6. Kirker (Gwiazdy Podwórka)11,00
7. Ziaja (TG Power)11,00
8. Kąkol (Płomień)10,00
9. Loedl (Se Gramy)10,00
10. Songin (Killa Bees)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Monstars)10,00
2. Urych (Longman)8,00
3. Broda (Płomień)6,00
4. Chmielorz (Olimpia)6,00
5. Loedl (Se Gramy)5,00
6. Pustelnik (Sor-Drew)5,00
7. Czempik (ZGP)4,00
8. Jelonek (Olimpia)4,00
9. Komendarski (Monstars)4,00
10. Pazdan (Longman)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pazdan (Longman)5,00
2. Breguła (Killa Bees)4,00
3. Chmielorz (Olimpia)4,00
4. Dudek (ZGP)4,00
5. Goik (Gwiazdy Podwórka)4,00
6. Olesiński (Monstars)4,00
7. Pietras (Płomień)4,00
8. Tomanić (Se Gramy)4,00
9. Jakubczyk (Se Gramy)3,00
10. Kruglik (Płomień)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jakubczyk (Se Gramy)4,00
2. Songin (Killa Bees)4,00
3. Kruglik (Płomień)3,00
4. Szatka (Zryw)2,00
5. Światowski (ZGP)2,00
6. Trałka (Zryw)2,00
7. Urych (Longman)2,00
8. Więcek (Killa Bees)2,00
9. Breguła (Killa Bees)1,00
10. Franczuk (Zryw)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Songin (Killa Bees)6,00
2. Jakubczyk (Se Gramy)5,00
3. Jelonek (Olimpia)5,00
4. Kramny (Sor-Drew)5,00
5. Oczadły (Romus)5,00
6. Szatka (Zryw)5,00
7. Włodarczyk (Wataha)5,00
8. Granda (Płomień)4,00
9. Lubos (Monstars)4,00
10. Pietras (Płomień)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)69,2%
2. Lubos (Monstars)65,2%
3. Cieślak (ZGP)60,0%
4. Szatka (Zryw)58,3%
5. Dosa (Sor-Drew)57,1%
6. Światowski (ZGP)55,6%
7. Breguła (Romus)54,8%
8. Kamiński (Longman)53,9%
9. Komendarski (Monstars)53,9%
10. Jelonek (Olimpia)52,9%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Czempik (ZGP)55,6%
2. Szastak (Wataha)55,6%
3. Mizniak (Sor-Drew)42,9%
4. Piątek (Sor-Drew)40,0%
5. Szczerek (Longman)40,0%
6. Szyda (Monstars)40,0%
7. Franczuk (Zryw)36,4%
8. Łuczak (Olimpia)33,3%
9. Loedl (Se Gramy)30,0%
10. Tomanić (Se Gramy)30,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)93,3%
2. Huras (Płomień)80,0%
3. Kramny (Sor-Drew)80,0%
4. Breguła (Romus)60,0%
5. Kamiński (Longman)50,0%
6. Kąkol (Płomień)50,0%
7. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)50,0%
8. Lubos (Monstars)50,0%
9. Doering (Gwiazdy Podwórka)33,3%
10. Ziaja (TG Power)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Jakubczyk (Se Gramy)1,00
2. Nowak (Zryw)1,00
3. Tomanić (Se Gramy)1,00
4. Ziaja (TG Power)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Monstars65:53Romuswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)