Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 2. Liga - runda 1 - Kolejka 3

(2017-09-30)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)39,00
2. Lubos (Monstars)35,00
3. Breguła (Romus)29,00
4. Urych (Longman)29,00
5. Trałka (Zryw)23,00
6. Loedl (Se Gramy)22,00
7. Broda (Płomień)20,00
8. Jakubczyk (Se Gramy)20,00
9. Szastak (Wataha)20,00
10. Czempik (ZGP)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Breguła (Romus)37,00
2. Lubos (Monstars)37,00
3. Mizniak (Sor-Drew)29,00
4. Czempik (ZGP)24,00
5. Loedl (Se Gramy)24,00
6. Szastak (Wataha)24,00
7. Franczuk (Zryw)21,00
8. Jelonek (Olimpia)21,00
9. Tomanić (Se Gramy)21,00
10. Broda (Płomień)19,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Breguła (Killa Bees)40,00
2. Breguła (Romus)40,00
3. Broda (Płomień)40,00
4. Jakubczyk (Se Gramy)40,00
5. Kramny (Sor-Drew)40,00
6. Loedl (Se Gramy)40,00
7. Lubos (Monstars)40,00
8. Mizniak (Sor-Drew)40,00
9. Olesiński (Monstars)40,00
10. Piątek (Sor-Drew)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)15,00
2. Urych (Longman)14,00
3. Granda (Płomień)13,00
4. Lubos (Monstars)13,00
5. Bański (Monstars)11,00
6. Kirker (Gwiazdy Podwórka)11,00
7. Ziaja (TG Power)11,00
8. Kąkol (Płomień)10,00
9. Loedl (Se Gramy)10,00
10. Songin (Killa Bees)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Olesiński (Monstars)10,00
2. Urych (Longman)8,00
3. Broda (Płomień)6,00
4. Chmielorz (Olimpia)6,00
5. Loedl (Se Gramy)5,00
6. Pustelnik (Sor-Drew)5,00
7. Czempik (ZGP)4,00
8. Jelonek (Olimpia)4,00
9. Komendarski (Monstars)4,00
10. Pazdan (Longman)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pazdan (Longman)5,00
2. Breguła (Killa Bees)4,00
3. Chmielorz (Olimpia)4,00
4. Dudek (ZGP)4,00
5. Goik (Gwiazdy Podwórka)4,00
6. Olesiński (Monstars)4,00
7. Pietras (Płomień)4,00
8. Tomanić (Se Gramy)4,00
9. Jakubczyk (Se Gramy)3,00
10. Kruglik (Płomień)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jakubczyk (Se Gramy)4,00
2. Songin (Killa Bees)4,00
3. Kruglik (Płomień)3,00
4. Szatka (Zryw)2,00
5. Światowski (ZGP)2,00
6. Trałka (Zryw)2,00
7. Urych (Longman)2,00
8. Więcek (Killa Bees)2,00
9. Breguła (Killa Bees)1,00
10. Franczuk (Zryw)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Songin (Killa Bees)6,00
2. Jakubczyk (Se Gramy)5,00
3. Jelonek (Olimpia)5,00
4. Kramny (Sor-Drew)5,00
5. Oczadły (Romus)5,00
6. Szatka (Zryw)5,00
7. Włodarczyk (Wataha)5,00
8. Granda (Płomień)4,00
9. Lubos (Monstars)4,00
10. Pietras (Płomień)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Trałka (Zryw)69,2%
2. Lubos (Monstars)65,2%
3. Cieślak (ZGP)60,0%
4. Szatka (Zryw)58,3%
5. Dosa (Sor-Drew)57,1%
6. Światowski (ZGP)55,6%
7. Breguła (Romus)54,8%
8. Kamiński (Longman)53,9%
9. Komendarski (Monstars)53,9%
10. Jelonek (Olimpia)52,9%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Czempik (ZGP)55,6%
2. Szastak (Wataha)55,6%
3. Mizniak (Sor-Drew)42,9%
4. Piątek (Sor-Drew)40,0%
5. Szczerek (Longman)40,0%
6. Szyda (Monstars)40,0%
7. Franczuk (Zryw)36,4%
8. Łuczak (Olimpia)33,3%
9. Loedl (Se Gramy)30,0%
10. Tomanić (Se Gramy)30,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Mizniak (Sor-Drew)93,3%
2. Huras (Płomień)80,0%
3. Kramny (Sor-Drew)80,0%
4. Breguła (Romus)60,0%
5. Kamiński (Longman)50,0%
6. Kąkol (Płomień)50,0%
7. Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)50,0%
8. Lubos (Monstars)50,0%
9. Doering (Gwiazdy Podwórka)33,3%
10. Ziaja (TG Power)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Jakubczyk (Se Gramy)1,00
2. Nowak (Zryw)1,00
3. Tomanić (Se Gramy)1,00
4. Ziaja (TG Power)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Romus49:36Piaśnikiwięcej»
(20-01-2018 9:00)
Kolejka 12
Killa Bees48:56Płomieńwięcej»
(14-01-2018 14:20)
Piaśniki44:58Watahawięcej»
(14-01-2018 13:00)
Longman63:41Sor-Drewwięcej»
(14-01-2018 11:40)
Monstars102:46Olimpiawięcej»
(14-01-2018 10:20)
ZGP62:50Se Gramywięcej»
(14-01-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 13
1. Liga:
Atomic53:60Drim Timwięcej»
(07-01-2018 19:00)
TG Power56:66Rybnik Teamwięcej»
(07-01-2018 17:30)
Wściekłe Psy52:58Dobermanywięcej»
(07-01-2018 16:00)
Budsar45:64Wielka Kiść więcej»
(07-01-2018 14:30)
Green Peas77:47Jaworznowięcej»
(07-01-2018 13:00)
Demons66:52Gwiezdno Flotawięcej»
(07-01-2018 11:40)