Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 22

(2018-03-25)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Gołysz (Rybnik Team)33,00
2. Lewicki (Demons)31,00
3. Marchacz (Drim Tim)28,00
4. Kornecki (Drim Tim)26,00
5. Suchan (Dobermany)26,00
6. Kucharczyk (Drim Tim)23,00
7. Krupa (Gwiezdno Flota)21,00
8. Białkowski (Dobermany)19,00
9. Kamiński (Rybnik Team)19,00
10. Rduch (Rybnik Team)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gołysz (Rybnik Team)31,00
2. Kornecki (Drim Tim)24,00
3. Bubel (Demons)22,00
4. Suchan (Dobermany)22,00
5. Kurek (Atomic)21,00
6. Lewicki (Demons)20,00
7. Marchacz (Drim Tim)20,00
8. Rduch (Rybnik Team)19,00
9. Kałuża (Wściekłe Psy)16,00
10. Białkowski (Dobermany)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)45,00
2. Gołysz (Rybnik Team)41,00
3. Białkowski (Dobermany)40,00
4. Błędowski (Wściekłe Psy)40,00
5. Bubel (Demons)40,00
6. Gembus (Wściekłe Psy)40,00
7. Kocy (Dobermany)40,00
8. Kotynia (Demons)40,00
9. Lewicki (Demons)40,00
10. Zawierucha (Demons)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Gembus (Wściekłe Psy)16,00
2. Kamiński (Rybnik Team)12,00
3. Kaptacz (Atomic)12,00
4. Białkowski (Dobermany)11,00
5. Kałuża (Wściekłe Psy)11,00
6. Winkler (Jaworzno)11,00
7. Lewicki (Demons)10,00
8. Zawierucha (Demons)10,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)9,00
10. Marchacz (Drim Tim)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)9,00
2. Lewicki (Demons)8,00
3. Bartecki (Green Peas)6,00
4. Białkowski (Dobermany)5,00
5. Kornecki (Drim Tim)5,00
6. Palej (Green Peas)5,00
7. Sazanów (Budsar)5,00
8. Sergiel (Jaworzno)5,00
9. Kafarski (Demons)4,00
10. Pycia (Dobermany)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Lewicki1. Lewicki (Demons)4,00
2. Gąciarz (Atomic)3,00
3. Kurek (Atomic)3,00
4. Piątkowski (Green Peas)3,00
5. Walicki (Budsar)3,00
6. Bartecki (Green Peas)2,00
7. Błędowski (Wściekłe Psy)2,00
8. Błędowski (Wściekłe Psy)2,00
9. Chołuj (Rybnik Team)2,00
10. Doktorczyk (Atomic)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bastek (Green Peas)2,00
2. Białkowski (Dobermany)2,00
3. Marchacz (Drim Tim)2,00
4. Pycia (Dobermany)2,00
5. Rduch (Rybnik Team)2,00
6. Gembus (Wściekłe Psy)1,00
7. Hirsz (Drim Tim)1,00
8. Kafarski (Demons)1,00
9. Kaptacz (Atomic)1,00
10. Kornecki (Drim Tim)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)6,00
2. Kupczak (Rybnik Team)6,00
3. Malicki (Dobermany)6,00
4. Zawierucha (Demons)6,00
5. Bubel (Demons)5,00
6. Lewicki (Demons)5,00
7. Świerkowicz (Budsar)5,00
8. Hirsz (Drim Tim)4,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
10. Reszkiewicz (Budsar)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Marchacz1. Marchacz (Drim Tim)81,8%
2. Suchan (Dobermany)81,8%
3. Lewicki (Demons)72,7%
4. Kupczak (Rybnik Team)71,4%
5. Tartas (Budsar)71,4%
6. Krupa (Gwiezdno Flota)66,7%
7. Zawierucha (Demons)66,7%
8. Gołysz (Rybnik Team)62,5%
9. Kornecki (Drim Tim)61,5%
10. Bubel (Demons)60,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Lewicki1. Lewicki (Demons)80,0%
2. Kornecki (Drim Tim)71,4%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)66,7%
4. Gołysz (Rybnik Team)57,1%
5. Urbaś (Jaworzno)57,1%
6. Kurek (Atomic)44,4%
7. Rduch (Rybnik Team)42,9%
8. Swoboda (Gwiezdno Flota)33,3%
9. Świerkowicz (Budsar)25,0%
10. Palej (Green Peas)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Gołysz (Rybnik Team)87,5%
2. Gembus (Wściekłe Psy)83,3%
3. Kocy (Dobermany)83,3%
4. Kurek (Atomic)83,3%
5. Palej (Green Peas)83,3%
6. Kotynia (Demons)75,0%
7. Białkowski (Dobermany)71,4%
8. Sass (Atomic)62,5%
9. Kałuża (Wściekłe Psy)50,0%
10. Bubel (Demons)33,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Krupa (Gwiezdno Flota)1,00
2. Malicki (Dobermany)1,00
3. Palej (Green Peas)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)