Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 21

(2018-03-18)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Przybyła1. Przybyła (Gwiezdno Flota)29,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)24,00
3. Kupczak (Rybnik Team)22,00
4. Bubel (Demons)21,00
5. Krupa (Gwiezdno Flota)21,00
6. Palicki (Green Peas)21,00
7. Świerkowicz (Budsar)20,00
8. Kaptacz (Atomic)19,00
9. Sosin (Budsar)18,00
10. Grzegorzewski (Drim Tim)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Przybyła1. Przybyła (Gwiezdno Flota)26,00
2. Kupczak (Rybnik Team)21,00
3. Malicki (Dobermany)20,00
4. Świerkowicz (Budsar)20,00
5. Wilk (Demons)17,00
6. Krupa (Gwiezdno Flota)16,00
7. Palej (Green Peas)16,00
8. Grzegorzewski (Drim Tim)15,00
9. Kosmowski (Drim Tim)15,00
10. Kurek (Atomic)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)40,00
2. Gembus (Wściekłe Psy)40,00
3. Kałuża (Wściekłe Psy)40,00
4. Kupczak (Rybnik Team)40,00
5. Kurek (Atomic)40,00
6. Malicki (Dobermany)40,00
7. Zarychta (Wściekłe Psy)40,00
8. Zemrzycki (Wściekłe Psy)40,00
9. Zielony (Wściekłe Psy)40,00
10. Białkowski (Dobermany)38,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bubel (Demons)17,00
2. Krupa (Gwiezdno Flota)14,00
3. Kaptacz (Atomic)12,00
4. Sosin (Budsar)12,00
5. Juraszek (Budsar)11,00
6. Kamiński (Rybnik Team)9,00
7. Palicki (Green Peas)9,00
8. Przybyła (Gwiezdno Flota)9,00
9. Sowa (Wielka Kiść )9,00
10. Janik (Wielka Kiść )8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)11,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)7,00
3. Kupczak (Rybnik Team)5,00
4. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
5. Pycia (Dobermany)5,00
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)5,00
7. Adamczyk (Demons)4,00
8. Janik (Wielka Kiść )4,00
9. Kaptacz (Atomic)4,00
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Sazanów1. Sazanów (Budsar)5,00
2. Zielony (Wściekłe Psy)5,00
3. Janik (Wielka Kiść )4,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
5. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
6. Palej (Green Peas)3,00
7. Palicki (Green Peas)3,00
8. Reszkiewicz (Budsar)3,00
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)3,00
10. Świerkowicz (Budsar)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Palicki1. Palicki (Green Peas)3,00
2. Krupa (Gwiezdno Flota)2,00
3. Białkowski (Dobermany)1,00
4. Bubel (Demons)1,00
5. Gembus (Wściekłe Psy)1,00
6. Górka (Wielka Kiść )1,00
7. Juraszek (Budsar)1,00
8. Kaptacz (Atomic)1,00
9. Lewicki (Demons)1,00
10. Malicki (Dobermany)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Pycia (Dobermany)6,00
3. Hiltawski (Green Peas)4,00
4. Lewicki (Demons)4,00
5. Malicki (Dobermany)4,00
6. Reszkiewicz (Budsar)4,00
7. Wesołowski (Wielka Kiść )4,00
8. Gajdziński (Wielka Kiść )3,00
9. Hiltawski (Green Peas)3,00
10. Janik (Wielka Kiść )3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)85,7%
2. Kosmowski (Drim Tim)75,0%
3. Przybyła (Gwiezdno Flota)66,7%
4. Kupczak (Rybnik Team)60,0%
5. Bastek (Green Peas)57,1%
6. Pycia (Dobermany)57,1%
7. Kaptacz (Atomic)55,6%
8. Nowrotek (Drim Tim)55,6%
9. Sowa (Wielka Kiść )55,6%
10. Juraszek (Budsar)54,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Przybyła1. Przybyła (Gwiezdno Flota)66,7%
2. Wilk (Demons)62,5%
3. Palicki (Green Peas)60,0%
4. Kurek (Atomic)50,0%
5. Świerkowicz (Budsar)50,0%
6. Wisła (Atomic)50,0%
7. Gąciarz (Atomic)40,0%
8. Kupczak (Rybnik Team)40,0%
9. Reszkiewicz (Budsar)36,4%
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Bastek (Green Peas)83,3%
2. Hirsz (Drim Tim)83,3%
3. Palej (Green Peas)83,3%
4. Przybyła (Gwiezdno Flota)80,0%
5. Kupczak (Rybnik Team)77,8%
6. Gajdziński (Wielka Kiść )60,0%
7. Krupa (Gwiezdno Flota)57,1%
8. Grzegorzewski (Drim Tim)50,0%
9. Polnik (Rybnik Team)50,0%
10. Rduch (Rybnik Team)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Białkowski (Dobermany)1,00
2. Kocy (Dobermany)1,00
3. Kucharczyk (Drim Tim)1,00
4. Malicki (Dobermany)1,00
5. Marchacz (Drim Tim)1,00
6. Nowrotek (Drim Tim)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)