Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 21

(2018-03-18)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Przybyła1. Przybyła (Gwiezdno Flota)29,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)24,00
3. Kupczak (Rybnik Team)22,00
4. Bubel (Demons)21,00
5. Palicki (Green Peas)21,00
6. Świerkowicz (Budsar)20,00
7. Kaptacz (Atomic)19,00
8. Sosin (Budsar)18,00
9. Grzegorzewski (Drim Tim)17,00
10. Zemrzycki (Be Perfect)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Przybyła1. Przybyła (Gwiezdno Flota)26,00
2. Kupczak (Rybnik Team)21,00
3. Malicki (Dobermany)20,00
4. Świerkowicz (Budsar)20,00
5. Wilk (Demons)17,00
6. Palej (Green Peas)16,00
7. Grzegorzewski (Drim Tim)15,00
8. Kosmowski (Drim Tim)15,00
9. Kurek (Atomic)15,00
10. Zemrzycki (Be Perfect)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adamczyk (Demons)40,00
2. Gembus (Be Perfect)40,00
3. Kałuża (Be Perfect)40,00
4. Kupczak (Rybnik Team)40,00
5. Kurek (Atomic)40,00
6. Malicki (Dobermany)40,00
7. Zarychta (Be Perfect)40,00
8. Zemrzycki (Be Perfect)40,00
9. Zielony (Be Perfect)40,00
10. Kaptacz (Atomic)38,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bubel1. Bubel (Demons)17,00
2. Kaptacz (Atomic)12,00
3. Sosin (Budsar)12,00
4. Juraszek (Budsar)11,00
5. Kamiński (Rybnik Team)9,00
6. Palicki (Green Peas)9,00
7. Przybyła (Gwiezdno Flota)9,00
8. Sowa (Gwiezdno Flota)9,00
9. Janik (Wielka Kiść )8,00
10. Gajdziński (Wielka Kiść )7,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)11,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)7,00
3. Kupczak (Rybnik Team)5,00
4. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
5. Pycia (Dobermany)5,00
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)5,00
7. Adamczyk (Demons)4,00
8. Janik (Wielka Kiść )4,00
9. Kaptacz (Atomic)4,00
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Sazanów1. Sazanów (Budsar)5,00
2. Zielony (Be Perfect)5,00
3. Janik (Wielka Kiść )4,00
4. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
5. Kucharczyk (Drim Tim)3,00
6. Palej (Green Peas)3,00
7. Palicki (Green Peas)3,00
8. Reszkiewicz (Budsar)3,00
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)3,00
10. Świerkowicz (Budsar)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Palicki1. Palicki (Green Peas)3,00
2. Bubel (Demons)1,00
3. Gembus (Be Perfect)1,00
4. Juraszek (Budsar)1,00
5. Kaptacz (Atomic)1,00
6. Lewicki (Demons)1,00
7. Malicki (Dobermany)1,00
8. Marchacz (Drim Tim)1,00
9. Pycia (Dobermany)1,00
10. Rduch (Rybnik Team)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)6,00
2. Pycia (Dobermany)6,00
3. Hiltawski (Green Peas)4,00
4. Lewicki (Demons)4,00
5. Malicki (Dobermany)4,00
6. Reszkiewicz (Budsar)4,00
7. Wesołowski (Budsar)4,00
8. Gajdziński (Wielka Kiść )3,00
9. Hiltawski (Green Peas)3,00
10. Janik (Wielka Kiść )3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)85,7%
2. Kosmowski (Drim Tim)75,0%
3. Przybyła (Gwiezdno Flota)66,7%
4. Kupczak (Rybnik Team)60,0%
5. Bastek (Green Peas)57,1%
6. Pycia (Dobermany)57,1%
7. Kaptacz (Atomic)55,6%
8. Nowrotek (Drim Tim)55,6%
9. Sowa (Gwiezdno Flota)55,6%
10. Juraszek (Budsar)54,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Przybyła1. Przybyła (Gwiezdno Flota)66,7%
2. Wilk (Demons)62,5%
3. Palicki (Green Peas)60,0%
4. Kurek (Atomic)50,0%
5. Świerkowicz (Budsar)50,0%
6. Wisła (Atomic)50,0%
7. Gąciarz (Atomic)40,0%
8. Kupczak (Rybnik Team)40,0%
9. Reszkiewicz (Budsar)36,4%
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bastek1. Bastek (Green Peas)83,3%
2. Hirsz (Drim Tim)83,3%
3. Palej (Green Peas)83,3%
4. Przybyła (Gwiezdno Flota)80,0%
5. Kupczak (Rybnik Team)77,8%
6. Gajdziński (Wielka Kiść )60,0%
7. Grzegorzewski (Drim Tim)50,0%
8. Polnik (Rybnik Team)50,0%
9. Rduch (Rybnik Team)50,0%
10. Sowa (Gwiezdno Flota)42,9%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kocy1. Kocy (Dobermany)1,00
2. Kucharczyk (Drim Tim)1,00
3. Malicki (Dobermany)1,00
4. Marchacz (Drim Tim)1,00
5. Nowrotek (Drim Tim)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Olimpia60:59Killa Beeswięcej»
(20-01-2019 10:20)
Energiczni59:82Zrywwięcej»
(20-01-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus85:69Atomicwięcej»
(20-01-2019 19:00)
Rybnik Team49:71Green Peaswięcej»
(20-01-2019 17:30)
Dobermany20:0Demonswięcej»
(20-01-2019 16:00)
Drim Tim71:62Be Perfectwięcej»
(20-01-2019 14:30)
Płomień44:66Jaworznowięcej»
(20-01-2019 13:00)
Gwiezdno Flota86:78Budsarwięcej»
(20-01-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Gwiazdy Podwórka56:61ZGPwięcej»
(19-01-2019 13:00)
Se Gramy55:59Wielka Kiść więcej»
(19-01-2019 11:40)
Wataha33:66Longmanwięcej»
(19-01-2019 10:20)
Hica57:54Piaśnikiwięcej»
(19-01-2019 9:00)