Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 20

(2018-03-11)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Pokorski1. Pokorski (Dobermany)31,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)30,00
3. Chamera (Green Peas)26,00
4. Warchoł (Jaworzno)25,00
5. Gembus (Be Perfect)24,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)24,00
7. Polnik (Rybnik Team)23,00
8. Kosmowski (Drim Tim)22,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)21,00
10. Przybyła (Gwiezdno Flota)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Pokorski1. Pokorski (Dobermany)33,00
2. Polnik (Rybnik Team)24,00
3. Przybyła (Gwiezdno Flota)23,00
4. Gembus (Be Perfect)22,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)21,00
6. Warchoł (Jaworzno)20,00
7. Chamera (Green Peas)19,00
8. Kaptacz (Atomic)17,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)17,00
10. Kurek (Atomic)17,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)45,00
2. Gembus (Be Perfect)44,00
3. Zemrzycki (Be Perfect)42,00
4. Kucharczyk (Drim Tim)40,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,00
6. Kurek (Atomic)40,00
7. Malicki (Dobermany)40,00
8. Pokorski (Dobermany)40,00
9. Pycia (Dobermany)40,00
10. Suchan (Dobermany)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Warchoł1. Warchoł (Jaworzno)18,00
2. Chamera (Green Peas)15,00
3. Białdyga (Gwiezdno Flota)12,00
4. Gembus (Be Perfect)12,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)12,00
6. Przybyła (Gwiezdno Flota)11,00
7. Świerkowicz (Budsar)11,00
8. Gajdziński (Wielka Kiść )10,00
9. Kamiński (Rybnik Team)10,00
10. Kosmowski (Drim Tim)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)8,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)8,00
3. Nowrotek (Drim Tim)7,00
4. Chamera (Green Peas)6,00
5. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
6. Kupczak (Rybnik Team)6,00
7. Swoboda (Gwiezdno Flota)6,00
8. Kornecki (Gwiezdno Flota)5,00
9. Malicki (Dobermany)5,00
10. Szmal (Atomic)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
2. Doktorczyk (Atomic)4,00
3. Kałuża (Be Perfect)4,00
4. Boczoń (Wielka Kiść )3,00
5. Gąciarz (Atomic)3,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
7. Jaszczurowski (Be Perfect)3,00
8. Suchan (Dobermany)3,00
9. Wisła (Atomic)3,00
10. Zarychta (Be Perfect)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Pycia1. Pycia (Dobermany)3,00
2. Sowa (Gwiezdno Flota)2,00
3. Doktorczyk (Atomic)1,00
4. Gąciarz (Atomic)1,00
5. Gembus (Be Perfect)1,00
6. Malicki (Dobermany)1,00
7. Napierała (Rybnik Team)1,00
8. Polnik (Rybnik Team)1,00
9. Sosin (Budsar)1,00
10. Świerkowicz (Budsar)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
2. Bartecki (Green Peas)5,00
3. Chamera (Green Peas)5,00
4. Sergiel (Jaworzno)5,00
5. Warchoł (Jaworzno)5,00
6. Wesołowski (Budsar)5,00
7. Brańka (Jaworzno)4,00
8. Malicki (Dobermany)4,00
9. Reszkiewicz (Budsar)4,00
10. Zielony (Be Perfect)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)66,7%
2. Kosmowski (Drim Tim)66,7%
3. Kucharczyk (Drim Tim)63,6%
4. Grzegorzewski (Drim Tim)60,0%
5. Kurek (Atomic)58,3%
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)58,3%
7. Pokorski (Dobermany)55,6%
8. Palej (Green Peas)53,9%
9. Polnik (Rybnik Team)53,3%
10. Bartecki (Green Peas)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)71,4%
2. Chamera (Green Peas)50,0%
3. Kucharczyk (Drim Tim)50,0%
4. Przybyła (Gwiezdno Flota)44,4%
5. Reszkiewicz (Budsar)44,4%
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)42,9%
7. Kupczak (Rybnik Team)40,0%
8. Kurek (Atomic)40,0%
9. Palej (Green Peas)40,0%
10. Pokorski (Dobermany)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Zemrzycki (Be Perfect)87,5%
2. Błędowski (Be Perfect)66,7%
3. Warchoł (Jaworzno)66,7%
4. Gembus (Be Perfect)62,5%
5. Winkler (Jaworzno)50,0%
6. Przybyła (Gwiezdno Flota)37,5%
7. Doktorczyk (Atomic)23,1%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Reszkiewicz1. Reszkiewicz (Budsar)1,00
2. Sass (Atomic)1,00
3. Zielony (Be Perfect)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Wielka Kiść 71:47Energiczniwięcej»
(14-10-2018 10:20)
Sor-Drew48:65Hicawięcej»
(14-10-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Green Peas58:74Drim Timwięcej»
(14-10-2018 19:00)
Budsar68:46Atomicwięcej»
(14-10-2018 17:30)
Demons76:56Gwiezdno Flotawięcej»
(14-10-2018 16:00)
Jaworzno65:61Rybnik Teamwięcej»
(14-10-2018 14:30)
Płomień48:67Dobermanywięcej»
(14-10-2018 13:00)
Be Perfect76:49Romuswięcej»
(14-10-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Longman37:47Piaśnikiwięcej»
(13-10-2018 13:00)
Olimpia54:65Watahawięcej»
(13-10-2018 11:40)
Se Gramy60:42Gwiazdy Podwórkawięcej»
(13-10-2018 10:20)
Killa Bees55:76Zrywwięcej»
(13-10-2018 9:00)