Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2017/18 - 1. Liga - Kolejka 20

(2018-03-11)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Pokorski (Dobermany)31,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)30,00
3. Chamera (Green Peas)26,00
4. Warchoł (Jaworzno)25,00
5. Gembus (Wściekłe Psy)24,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)24,00
7. Polnik (Rybnik Team)23,00
8. Kosmowski (Drim Tim)22,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)21,00
10. Białkowski (Dobermany)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pokorski (Dobermany)33,00
2. Polnik (Rybnik Team)24,00
3. Przybyła (Gwiezdno Flota)23,00
4. Gembus (Wściekłe Psy)22,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)21,00
6. Warchoł (Jaworzno)20,00
7. Chamera (Green Peas)19,00
8. Kaptacz (Atomic)17,00
9. Kucharczyk (Drim Tim)17,00
10. Kurek (Atomic)17,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Chamera (Green Peas)45,00
2. Gembus (Wściekłe Psy)44,00
3. Zemrzycki (Wściekłe Psy)42,00
4. Białkowski (Dobermany)40,00
5. Kucharczyk (Drim Tim)40,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,00
7. Kurek (Atomic)40,00
8. Malicki (Dobermany)40,00
9. Pokorski (Dobermany)40,00
10. Pycia (Dobermany)40,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Warchoł (Jaworzno)18,00
2. Chamera (Green Peas)15,00
3. Piątkowski (Green Peas)14,00
4. Białdyga (Gwiezdno Flota)12,00
5. Gembus (Wściekłe Psy)12,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)12,00
7. Białkowski (Dobermany)11,00
8. Przybyła (Gwiezdno Flota)11,00
9. Świerkowicz (Budsar)11,00
10. Gajdziński (Wielka Kiść )10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)8,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)8,00
3. Nowrotek (Drim Tim)7,00
4. Chamera (Green Peas)6,00
5. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
6. Kupczak (Rybnik Team)6,00
7. Swoboda (Gwiezdno Flota)6,00
8. Kornecki (Drim Tim)5,00
9. Malicki (Dobermany)5,00
10. Szmal (Atomic)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
2. Doktorczyk (Atomic)4,00
3. Kałuża (Wściekłe Psy)4,00
4. Boczoń (Wielka Kiść )3,00
5. Gąciarz (Atomic)3,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
7. Jaszczurowski (Wściekłe Psy)3,00
8. Suchan (Dobermany)3,00
9. Wisła (Atomic)3,00
10. Zarychta (Wściekłe Psy)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Pycia (Dobermany)3,00
2. Sowa (Wielka Kiść )2,00
3. Białkowski (Dobermany)1,00
4. Doktorczyk (Atomic)1,00
5. Gąciarz (Atomic)1,00
6. Gembus (Wściekłe Psy)1,00
7. Malicki (Dobermany)1,00
8. Napierała (Rybnik Team)1,00
9. Polnik (Rybnik Team)1,00
10. Sosin (Budsar)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Kucharczyk (Drim Tim)6,00
2. Bartecki (Green Peas)5,00
3. Chamera (Green Peas)5,00
4. Sergiel (Jaworzno)5,00
5. Warchoł (Jaworzno)5,00
6. Wesołowski (Wielka Kiść )5,00
7. Brańka (Jaworzno)4,00
8. Łokociejewski (Budsar)4,00
9. Malicki (Dobermany)4,00
10. Reszkiewicz (Budsar)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)66,7%
2. Kosmowski (Drim Tim)66,7%
3. Kucharczyk (Drim Tim)63,6%
4. Grzegorzewski (Drim Tim)60,0%
5. Kurek (Atomic)58,3%
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)58,3%
7. Pokorski (Dobermany)55,6%
8. Palej (Green Peas)53,9%
9. Polnik (Rybnik Team)53,3%
10. Bartecki (Green Peas)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Polnik (Rybnik Team)71,4%
2. Chamera (Green Peas)50,0%
3. Kucharczyk (Drim Tim)50,0%
4. Przybyła (Gwiezdno Flota)44,4%
5. Reszkiewicz (Budsar)44,4%
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)42,9%
7. Kupczak (Rybnik Team)40,0%
8. Kurek (Atomic)40,0%
9. Palej (Green Peas)40,0%
10. Pokorski (Dobermany)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Zemrzycki (Wściekłe Psy)87,5%
2. Błędowski (Wściekłe Psy)66,7%
3. Warchoł (Jaworzno)66,7%
4. Gembus (Wściekłe Psy)62,5%
5. Winkler (Jaworzno)50,0%
6. Przybyła (Gwiezdno Flota)37,5%
7. Doktorczyk (Atomic)23,1%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Reszkiewicz (Budsar)1,00
2. Sass (Atomic)1,00
3. Zielony (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)